Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanoti lankant kūdikį?

Visiskai pritariu barkama, rėmelis su įspaudais tikrai ras vietą lėliuko tėvelių namuose, ir vargu ar tėveliai patys tokį daiktą sugalvos pirkti..
O dovanoti drabužėlių ir žaisliuku, mano nuomone, yra svečio - lėliuko lankytojo teisė. Aš net ir gavusi trečią vienodą žaisliuką vaikui nedrįstu pykti, norisi leisti žmonėms nupirkti kažką savo nuožiūra. Tiesa, šitaip šaudyti perkant brangius daiktus nesiūlyčiau...
O ir man pačiai einant lankyti lėliuko smagu prasisukti pro mažųjų drabužėlius, sutinku, kad ne visada tai 100% praktiška, bet ar daug kas drįstų mane kaltinti...
Atsakyti
Manau geriausia pasiklausti tėvelių ko jiems galbūt reikia smile.gif
Mes esam nešę pinigėlių, nes tevai prisidėjo prie vežimo pirkimo. Taip pat pirkom knyga "Pirmieji penkeri gyvenimo metai", karuselė virš lovytės, kelnytės su bliuzonuku, vardinę grandinėlę čiulptukui. Visas šias dovanas buvo nurodę tėvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(atvirukas @ 2014 10 02, 13:39)
Visiskai pritariu barkama, rėmelis su įspaudais tikrai ras vietą lėliuko tėvelių namuose, ir vargu ar tėveliai patys tokį daiktą sugalvos pirkti..
O dovanoti drabužėlių ir žaisliuku, mano nuomone, yra svečio - lėliuko lankytojo teisė. Aš net ir gavusi trečią vienodą žaisliuką vaikui nedrįstu pykti, norisi leisti žmonėms nupirkti kažką savo nuožiūra. Tiesa, šitaip šaudyti perkant brangius daiktus nesiūlyčiau...
O ir man pačiai einant lankyti lėliuko smagu prasisukti pro mažųjų drabužėlius, sutinku, kad ne visada tai 100% praktiška, bet ar daug kas drįstų mane kaltinti...


Visiskai pritariu. As nedrisciau kazkaip prasyti kazko ko man reikia ir kad butinai pirktu tai ko uzsimaniau. Nebent kas paklaustu...
Šiaip visada manau pravercia drabuzeliai ar koks cekis vaikuciu drabuziu parduotuves (tada gali teveliai issirinkti patys kas jiems grazu). Pinigeliai (ir visai negeda ir normalu dovanoti, nes nusiperka ka nori ar dasieda iki kokio didesnio daikto pirkimo).
Atsakyti
Kai teveliai visko turi ir sauskelnes ar dovanu cekiai nelabai aktualus - nuostabi dovana yra silikoniniai karoliai kramtukai, dar vadinami silikoniniai zindymo karoliai. Mamai papuosalas (jie spalvingi ir tikrai grazus), o vaikui kramtukas idealioje vietoje, visada po ranka, ant mamos kaklo. Taigi gaunasi dovanele tiek mamai, tiek vaikui thumbup.gif
Atsakyti
Jei einu lankyti mergaitės, tai nešu dovanų pačios siūtą lininę suknelę ir lėlę, pasipuošusią labai panašia suknele smile.gif
Atsakyti
Jei nezinot ka dovanoti manau geriau padovanoti ceky, kad galetu nusipirkti tai ko nori-reikia, o ne nupirkti beleka ka jau gal turi ar kur kazkas gali visai netikti smile.gif
Atsakyti
Na dovanos dovanėlės... Galvos skausmas biggrin.gif manau nėra čia universalaus atsakymo... Jei šeima kukliau gyvena tai jau nespjaus į sauskelnes, kad ne tos rūšies... Aišku reikia pažiūrėt, kad būtų eko šmeko, kad nekeltų alergijos... Man atrodo nereikalingi rėmeliai ir statulėlės, bet kitiem gal reikia to rėmelio. Aišku vėl galima sakyt netiks prie interjero... Jei jau šeimynėlė visko turi tai aišku tada, pirkt brandinį daiktą ir viskas, kad blogai neatsilieptų biggrin.gif Pritariu, kad geriausia dovana yra iš širdies, gal net rankų darbo, kažkas kas liks prisiminimui. Aišku jei dar žinai ko reikia ir tai ne toks praktiškas dalykas kaip sauskelnės tai super... smile.gif

[b]Papildyta:[b]
Turiu ir konkrečių dovanų idėjų smile.gif

Pirmoji, Anglijoje labai populiari dovana amber teething necklace tokie paprasti karoliukai gintariniai, bet juos pateikia kaip tinkamus mažiems vaikams ir net kūdikiams, nes eko šmeko smile.gif

Antroji: galima sukurti fotoknygą su vaiko vardeliu ir j5 paversti knygos herojumi smile.gif))

Trečioji idėja: kuokštas helio balionų smile.gif vaikui turėtų įspūdingai atrodyti. 4u.gif blink.gif Tik, kad brangu ir greit sprogsta, kaip mėgstu sakyti pinigai į orą tiesiogine to žodžio prasme doh.gif lotuliukas.gif

Bet šventė yra šventė smile.gif
Atsakyti
Jei tėvai nieko neužsiprašo, geriausia dovana - pinigai.
Atsakyti
QUOTE(JurgitaMakita @ 2015 07 30, 16:30)

Trečioji idėja: kuokštas helio balionų smile.gif vaikui turėtų įspūdingai atrodyti.  4u.gif  blink.gif  Tik, kad brangu ir greit sprogsta, kaip mėgstu sakyti pinigai į orą tiesiogine to žodžio prasme  doh.gif  lotuliukas.gif

Bet šventė yra šventė smile.gif

Kūdikiui balionai, manau, neįdomu.

Anksčiau galvojau, jog čekis gera dovana. Bet dabar galvoju, jog pinigai. Juos lengviau realizuot nei čekį
Atsakyti
Vardo girliandas pasiutas is vilnos 4u.gif
Atsakyti
Čiulptuko laikiklis - tikrai originali ir nebrangi dovana smile.gif mes tokį dovanojome krikštynų proga su šventu krikšto vardu.
Atsakyti
iš mano vaikų gautų dovanų - pati mieliausia ir naudingiausia buvo gintariniai karoliukai smile.gif
Atsakyti