Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

QUOTE(zipkute @ 2010 01 14, 15:00)
na kaip cia pasakius NEDAUG  g.gif na kaip supratau, tai aiskinamieji rastai ir detalus breziniai su visokiais ten nuokrypiais beitechnines specifikacijos yra, bet jei turi buti ir kazkokie kiekiu ziniarasciai, su konkreciais medziagu kiekiais  g.gif tai to nera g.gif tai taip supranti, turi buti detali visam namui reikalingu medziagu kiekine samata g.gif


Na jei paziurejus i pamatus, tai nepasakyciau jog tai detalus breziniai, tiesiog tai yra architekturiniai breziniai. Juo labiau kad prie pjuvio per nama yra parasyta architekturinis pjuvis. Pagal STR'us privalo visa buti ka isvardinau, beje kiekviena projekto dalis praktiskai is panasiu dalyku ir susideda. Paziurekit ar ant breziniu yra koks PDV konstrukcinei daliai.
O apie medziagu kiekius - samatos tai jau tikrai nebus, nebent patys uzsakinejote dar ir sia dali. Samatas skaiciuoja paprastai statybininkai, kurie ir skaiciuoja pagal medziagu kiekiu lenteles
Atsakyti
3 kartą rašau. Ir nieko... Kas gali rekomenduot gręžtinių pamatų meistrus. Veiksmas vyksta Klaipėdoje... Negi visi bankrote sėdi (statyojai) biggrin.gif Kreipėmės į 2 laaabai dideles firmas tai jie kaip Eldorado laikais samatas pateikė
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2010 01 19, 12:55)
3 kartą rašau. Ir nieko... Kas gali rekomenduot gręžtinių pamatų meistrus. Veiksmas vyksta Klaipėdoje... Negi visi bankrote sėdi (statyojai) biggrin.gif Kreipėmės į 2 laaabai dideles  firmas tai jie kaip Eldorado laikais samatas pateikė

tai neju klp nera meistru,paskaitykit skelbimus ir tikrai rasite...butumet arciau galeciau pagelbeti smile.gif o siaip del idomumo kokias kainas pasiule?
Atsakyti
QUOTE(chypsa @ 2010 01 19, 12:55)
3 kartą rašau. Ir nieko... Kas gali rekomenduot gręžtinių pamatų meistrus. Veiksmas vyksta Klaipėdoje... Negi visi bankrote sėdi (statyojai) biggrin.gif Kreipėmės į 2 laaabai dideles  firmas tai jie kaip Eldorado laikais samatas pateikė

[SIZE=14]

Galiu rekomenduoti gerą komandą, man padarė gręžtinius rugsėjo mėn., 54 banketės, pamato sienų ilgis (su pertvarom) 140m. vieno aukšo namui. Rostverko aukštis 45 cm
tel. 8 605 94918
Atsakyti
Sveiki,pas manes yra numatytas pamatas su apsiltinimu viduryje(juostinis pamatas).Tai va dabar galvoju jei ant ispiltos pagalves muryt pamatus is pamatiniu 20cm Haus blokeliu ir viduryje 10cm polistirolo.Ka jus manot apie tuos Haus blokelius,o gal geriau pilt monolita?Is anksto aciu visiems uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(raudona astos @ 2010 01 19, 21:07)
Sveiki,pas manes yra numatytas pamatas su apsiltinimu viduryje(juostinis pamatas).Tai va dabar galvoju jei ant ispiltos pagalves muryt pamatus is pamatiniu 20cm Haus blokeliu ir viduryje 10cm polistirolo.Ka jus manot apie tuos Haus blokelius,o gal geriau pilt monolita?Is anksto aciu visiems uz atsakymus


nieko negaliu pasakyt, bet kai siandien buvau pas savo architekta ir domejausi is ko geriausiai darytis namuka, tai tikrai nerekomendavo siu blokeliu.... Kodel NE? Nesidomejau, nes as mastau apie kitus blokelius ax.gif
Atsakyti
Gal kas galite patarti, man konstruktyve suprojektavo taip, kad vidinių namo sienų ir pertvarų rostverkas visur apšiltintas. (Pamatai poliniai). Ar reikia šiltinti? Kaip jūs, mieli forumiečiai, darėte savo namučiams?
Atsakyti
QUOTE(vaiduxasp @ 2010 01 19, 21:36)
Gal kas galite patarti, man konstruktyve suprojektavo taip, kad vidinių namo sienų ir pertvarų rostverkas visur apšiltintas. (Pamatai poliniai). Ar reikia šiltinti? Kaip jūs, mieli forumiečiai, darėte savo namučiams?

Vidinių sienų rostverkus šiltinti nereikia, nežinau kodėl taip suprojektavo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 19 sausio 2010 - 21:47
QUOTE(vaiduxasp @ 2010 01 19, 22:36)
Gal kas galite patarti, man konstruktyve suprojektavo taip, kad vidinių namo sienų ir pertvarų rostverkas visur apšiltintas. (Pamatai poliniai). Ar reikia šiltinti? Kaip jūs, mieli forumiečiai, darėte savo namučiams?


tikrai nepakenktu apsiltinti ,nuo laukiniu sienu bent po metra i vidu....pertvaras...
Atsakyti
QUOTE(discot @ 2010 01 19, 22:23)
tikrai nepakenktu apsiltinti ,nuo laukiniu sienu bent po metra i vidu....pertvaras...

Jeigu išorinių sienų rostverkas teisingai apšiltintas, tai tikrai nereikia, apšiltinimas po metrą nuo išorės sienų galioja tik renovuojamiems statiniams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2010 01 19, 23:39)
Jeigu išorinių sienų rostverkas teisingai apšiltintas, tai tikrai nereikia, apšiltinimas po metrą nuo išorės sienų galioja tik renovuojamiems statiniams  4u.gif

Dėkui už info. Man keista buvo matyt konstruktyve pertvarų rostverką apšiltintą, dar negana to iš visų pusių, t.y. apačios, kairės ir dešinės pusės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(19571119 @ 2010 01 19, 22:04)
[SIZE=14]

Galiu rekomenduoti gerą komandą, man padarė gręžtinius rugsėjo mėn., 54 banketės, pamato sienų ilgis (su pertvarom) 140m. vieno aukšo namui. Rostverko aukštis 45 cm
tel. 8 605 94918


sorry tel.8 601 94918
Atsakyti