Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

QUOTE(Kieli @ 2009 10 13, 11:01)
Pritariu,zaviai atrodo tos blakstienos wub.gif Pati turejau pusmeti.Kai po pusmecio nutariau jau i korekcijas neit,pabaikt su tuo,as pakraupau blink.gif Mano blakstienu buvo like tik jaunutes,mazytes,trumputes... verysad.gif  verysad.gif Ir tai nebuvo pripratimas prie ilgu,nes priasiaugindavau tik kampuose,tai galiu palyginti ,kas yra ten,kur nebuvo klijuojamos,ir tai kas liko is blakstienu po priauginimo verysad.gif  verysad.gif Menesiui dabar ryzciausi del kokios progos,bet ilgesniam laikui schmoll.gif -jokiu budu.Dabar kampuose net nera ka dazyt verysad.gif  verysad.gif

kiek kartų jau buvau prisiaiginus, negaliu pasakyt jokių minusų. aišku minusu galima laikyt tai, kad su akim reikia elgtis atsargiau, bet tai man nei kiek netrukdė smile.gif
Atsakyti
ir jei jau savos blakstienos silpnesnes, tai tada ir reikia ilgiau laukt kol is tu likusiu mazulyciu bus vel ilgos rolleyes.gif
Atsakyti
žinau, kad yra specialūs tušai priaugintom blakstienom, kur jų galima įsigyti ir kokia kaina? gal kokį geresnį rekomenduotumėt? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingkariuke @ 2009 10 13, 17:15)
Oj ,negasdinkit- nes  gundymasi -numusinejat  doh.gif  blink.gif

Taip galima susigadint blakstienas susigundzius maza kaina ir nesurinkus pakankamai geru atsiliepimu apie meistre, pas kuria ruosiates eiti.. Po tokiu ir panasiu atveju ir buna taip, kad nebelieka ko dazyt, o priauginus kokybiskai ir jei savos blakstienos nera ypac silpnos tikrai viskas buna gerai, nenutrumpeja ir neprareteja.. Tik, zinoma, atsiliepimu reiketu klausti tu, kurios buvo pas tikrai gerai dirbancias meistres, o ne tu, kurios gavo stai toki ar panasu rezultata rezultata doh.gif
Vienas is pavyzdziu, kuri maciau siandien.
user posted image user posted image
Is toli atrodo lyg ir nieko baisaus, bet paziurejus is arciau matosi, kad darbas atliktas labai prastai..
Del to visada sakau, rezultatas ir vaizdas po nuemimo priklauso nuo to pas ka nueisite.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sojertoma: 13 spalio 2009 - 20:27
QUOTE(Kieli @ 2009 10 13, 12:44)
Taip,negano to,kad blakstienos savos tikrai pasizeidzia,su priaugintomis turi daug kur ribot save,pvz.miegot neisikniaubus i pagalve,kad nesusigarbanotu,netrint akiu,nors kartais ikrenta kas i aki....Abejoju,ar jau kada besirysiu unsure.gif

Jau ne viena taip sake, bet praeina laikas, viskas sugrizta atgal-blakstienos i savo vieta. smile.gif Butent tos, kurios nesiojo pusmeti vel nori prisiauginti, bent keliems kartams, bent 3 menesiams. wub.gif
Niekada nesakykit niekada. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Daznai uzkrecia kokia netiketai sutikta sena pazistama su graziom ilgom blakstienom, arba viena diena i darba ateina ilgom blakstienomis pasigrazinusi bendradarbe, kuria matote ir stebite visa diena. Ir taip vel atsiranda pagunda. rolleyes.gif
Tik vienoms tai atsitinka po pusmecio, kitoms po metu.
Papildyta:
QUOTE(Kieli @ 2009 10 13, 18:49)
Baisu,nes pridazytos klaikiai.

Cia ne padazytos. Cia klijai .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 13 spalio 2009 - 23:01
sweikutes
norejau pasiteirauti gal zinote , kas Siauliuose priaugina blakstienas graziai ir kokia kainyte mazdaug 4u.gif ? aisku ir kontaktai butu neblogai lauksiu atsakymo i AZ
is anksto aciu uz info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kieli @ 2009 10 13, 11:01)
Pritariu,zaviai atrodo tos blakstienos wub.gif Pati turejau pusmeti.Kai po pusmecio nutariau jau i korekcijas neit,pabaikt su tuo,as pakraupau blink.gif Mano blakstienu buvo like tik jaunutes,mazytes,trumputes... verysad.gif  verysad.gif Ir tai nebuvo pripratimas prie ilgu,nes priasiaugindavau tik kampuose,tai galiu palyginti ,kas yra ten,kur nebuvo klijuojamos,ir tai kas liko is blakstienu po priauginimo verysad.gif  verysad.gif Menesiui dabar ryzciausi del kokios progos,bet ilgesniam laikui schmoll.gif -jokiu budu.Dabar kampuose net nera ka dazyt verysad.gif  verysad.gif

As irgi buvau susidomuejusi ju priauginimu, bet pasidomejau, pasitariau ir nusprendziau, kad nereikia, kad ir kaip ju noreciau. Sake, kad is po tokiu priauginimu, jos susilpneja, ne visada atauga. Manuju blakstienu ir taip ne prudai, tai nesinoretu ju tureti dar maziau is po visko rolleyes.gif
Atsakyti
Kuo 3D Lashes gerai? Kokios rusies dar yra blakstienu?Kuriame raj Lisa darote blakstienas?
Atsakyti
QUOTE(ivakara @ 2009 10 14, 22:04)
Kuo 3D Lashes gerai? Kokios rusies dar yra blakstienu?Kuriame raj Lisa darote blakstienas?

Jos minskstos, lankscios, pagamintos is geros kokybes sintetinio pluosto. Yra ir kitu firmu. Geros Exstrime lashes . Tiesiog skiresi nuo kitu balsktienu. Klientes, kurios daresi nors karta sitomis balsktienomis pajaucia skirtuma, jeigu veliau priaugina kitokiom. Netokiom minkstom. skiresi ir vaizdas ir jausmas. Pati buvau tai kaskada isbandzius ant saves, todel galiu pritarti.
Dirbu Pasilaicuose. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 15 spalio 2009 - 01:29
kiek laiko laikosi priaugintos blakstienos ?
Atsakyti
QUOTE(prokurotaite @ 2009 10 23, 04:03)
kiek laiko laikosi priaugintos blakstienos ?

Priklausomai nuo Jusu blakstienu stiprumo, nuo Jusu balsktienu formos, augimo kripties, nuo priaugintu blakstienu ilgio ( ar ne periklgos), nuo priaugintu blakstienu storio ( ar nera Jusu naturaliai blakstienai persunku), nuo prieziuros ir Jusu gyvenimo budo.
Korekcija reikia daryti kas 2-3 sav. Is praktikos merginos ateina korekcijai kas 3-4,5 sav. Naturali Jusu blakstiena gyvena apie 80-90dienu. Dirbtine priklijuojama prie vidutinio ilgio blakstienios, kuriai pvz. yra 20-30 dienu. Jos kartu auga ir dazniausiai kartu iskrenta. Kartais gali atsiklijuoti ir nukristi anksciau. Dar priklauso nuo kliju
( Jautrioms akims klijai daznaiusiai yra silpnesni ir laikomumas priklijuotu blakstinu sutrumpeja ).
Atsakyti
Sojertoma kaip visada tau mano komplimentai 4u.gif wub.gif Kaip gaila,kad jus tik esate vln..Nejaugi man is Klp reikes atvaziuoti pas jumis??? doh.gif doh.gif doh.gif Kas zino nebloga meistre klp, nes keik maciau kas turi is klp merginu tai nelabai grazios blakstienos g.gif
Atsakyti