Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Saulyte, ar vaikis marškinius nešiotų g.gif ,o tai spakainiai per MB spintą prasinesčiau (ir su vėjeliu hihihi.gif ),o be to dar gerai papurtyčiau koridorinę spintą,gal kokią striukę rastume,kaip manai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliušė @ 2009 08 20, 09:37)
Nuvešim patys  mirksiukas.gif ir kuprinę kokią rasim. Kaip sakyti, kam čia skirta, na, kad nesudėtų viską į bendrą sandėliuką  g.gif


Rašau Romos tel. 314781 - galite susitarti kelintai kad ji būtų... Arba jos kolegėm palikus kitam kabinete - perduos Romai tikrai mirksiukas.gif Visos soc.darbuotojos žino Supermamas jau daug metų... mirksiukas.gif

QUOTE(Pliušė @ 2009 08 20, 10:10)
Dar turiu drabužių ir batų 4-5 m. berniukui, gal kas žinot kam tikrai reikia?


na konkrečiai tokio mažiaus neglobojam... Tai patarčiau irgi į "Gerovės" centrą...

QUOTE(rrrrr @ 2009 08 20, 10:18)
kita savaite, kol dar negimdausi, ketinu kibti i musu su MB spinta, perrinkti gal kazko vyras nebenesioja, tai sudesiu ir perduosiu saulyteixxx, dar tiksliai zinau, kad turim patalynes, kuria pradedami gyventi gavom is tevu, bet jos tokios kad ir tarybu laiku, nenaujoviskos, bet svarios, isskalbtos (sudetos bet mes ju nebenaudojam, nes jau per laika uzgyvenom ir naujesnes) - tai gal nors tiek gales perduoti tam vaikinukui, nes tikrai sugriebe uz sirdeles jo istorija, nabagelis....


ok, sudėk, užvešiu mirksiukas.gif

QUOTE(merga @ 2009 08 20, 13:19)
Saulyte, ar vaikis marškinius nešiotų g.gif ,o tai spakainiai per MB spintą prasinesčiau (ir su vėjeliu hihihi.gif ),o be to dar gerai papurtyčiau koridorinę spintą,gal kokią striukę rastume,kaip manai  g.gif


manau gali sudėti - pati žinai, Roma jam parodys, jis atsirinks... Na o jei jam netiks - žinai pati kike norinčių normalių vyrukų ... mirksiukas.gif

TEN NIEKAS NIEKADA NEPRAPUOLA - VISKAS TINKA !!!! :mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 08 20, 16:23)
manau gali sudėti - pati žinai, Roma jam parodys, jis atsirinks... Na o jei jam netiks - žinai pati kike norinčių normalių vyrukų ...  mirksiukas.gif

TEN NIEKAS NIEKADA NEPRAPUOLA - VISKAS TINKA !!!!  :mirksiukas:


Ir visai nieko vyriukai lankosi ax.gif blush2.gif
O taip,šventi žodžiai angel_not.gif

nu,bet tavo avatarioks wub.gif wub.gif wub.gif ,taip ir noris tą rubuilį pčiupinėt biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 rugpjūčio 2009 - 15:52
Sveikutes smile.gif
perskaiciau jusu temele ir pati panorau spintas issivalyti, o tuo paciu kazkam ir padeti ax.gif tik kol mano dukryte mazute sunkiai iki to geroves centro man nuvaziuoti ax.gif jei kas pro sali vaziuotu, butu malonu, jei prigriebtu mano surinkta turta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2009 08 20, 17:33)
Sveikutes smile.gif
perskaiciau jusu temele ir pati panorau spintas issivalyti, o tuo paciu kazkam ir padeti  ax.gif tik kol mano dukryte mazute sunkiai iki to geroves centro man nuvaziuoti  ax.gif jei kas pro sali vaziuotu, butu malonu, jei prigriebtu mano surinkta turta  blush2.gif


Kai būsit paruošusi gėrybes,duokit žinoti arba man arba Saulytei mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 08 20, 18:13)
Kai būsit paruošusi gėrybes,duokit žinoti arba man arba Saulytei  mirksiukas.gif

Butinai thumbup.gif galvoju, ar kam pravers mano likusios gelezies tabletes, kurias geriau budama nestuke.gif liko beveik visas lapelis, o man nebereikia... g.gif (galiojimo laikas iki 2011)
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2009 08 20, 18:30)
Butinai  thumbup.gif galvoju, ar kam pravers mano likusios gelezies tabletes, kurias geriau budama  nestuke.gif liko beveik visas lapelis, o man nebereikia...  g.gif (galiojimo laikas iki 2011)


Vaiko ir šeimos gerovės centre nuolat reikalingi visokiai vaistai ir vitaminai.Taip,kad drąsiai galit dėt mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū Merga už pagalbą - tu viską tiksliai atsakai mirksiukas.gif

Tikrai, netgi vaistai ar vitaminai, ar papaildai neščiosioms - labai reikalingi... Žaislai, knygutės įvairios, reikmenys ypač dabar mokyklai - visada reikia... Maistas negendantis reikalingas... mirksiukas.gif

Taip kad NIEKO NEIŠMESKITE - mums atrodo nereikalingi daiktai, o kiti apie net nesvajoja... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 21 rugpjūčio 2009 - 08:28
QUOTE(merga @ 2009 08 20, 21:55)
Vaiko ir šeimos gerovės centre nuolat reikalingi visokiai vaistai ir vitaminai.Taip,kad drąsiai galit dėt  mirksiukas.gif

Tai labai smagu, kad taip, reikes dar patikrinti savo vaistineles turini, manau dar rasiu, ko man nebereikia, o kitiems pravers ax.gif Galvojau surinksiu viena maisiuka daikteliu, o isejo vos ne du, taip kad kita savaite galit pas mane uzsukti ju paimti smile.gif Kai kraustysimes, tai jauciu dar pora maisiuku surinksim, tada gal pati uzvesiu i geroves centra, nes netoli gyventi zadam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2009 08 21, 17:08)
Tai labai smagu, kad taip, reikes dar patikrinti savo vaistineles turini, manau dar rasiu, ko man nebereikia, o kitiems pravers  ax.gif Galvojau surinksiu viena maisiuka daikteliu, o isejo vos ne du, taip kad kita savaite galit pas mane uzsukti ju paimti smile.gif Kai kraustysimes, tai jauciu dar pora maisiuku surinksim, tada gal pati uzvesiu i geroves centra, nes netoli gyventi zadam  blush2.gif


Jei tikpačiai išeina tai valio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O šiaip dar priminsiu adresą visoms:
Turgaus g. 22/Tomo g. 15, Klaipėda. ...
Prieš I moterų koncultaciją,kuri ties 'Pajūriu"
O taip pat turint nereikalingų drabužių ar didesnių dydžių,galit vešti į Klaipedos "Carito"padalinius:
(primenu, caritas užsiima su visomis be išimčių šeimomis
KLAIPĖDOS KRISTAUS PARAPIJOS CARITAS
Puodžių g. 13, KLAIPĖDA
Tel.: (46) 315091
Klaipėdos MARIJOS TAIKOS KARALIENĖS parapijos CARITAS, senelių globos namai.
Taikos pr. 29A,KLAIPĖDA - (46) 493376
Asmeniškai aš draugauju su Puodžių g.moteriškutėmis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 rugpjūčio 2009 - 08:51
atrinkau keletą vaikų rūbelių, batukų išaugtų.. tai kiek supratau juos geriau prie Pajūrio vežt?

saulyte smagios naujienos nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2009 08 24, 14:08)
atrinkau keletą vaikų rūbelių, batukų išaugtų.. tai kiek supratau juos geriau prie Pajūrio vežt?

saulyte smagios naujienos  nestuke.gif  smile.gif


Aš už Saulytę pasufleruosiu-TAIP blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 24 rugpjūčio 2009 - 14:36