Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(astalavista @ 2009 09 21, 12:33)
sveiki,
man regis su jumis tariausi prieš kokį porą savaičių, kad paimsite mano rūbelius iš Alksnynės g., bet kažkaip mūsų bendravimas nutrūko ax.gif nesulaukiau jūsų žinutės, o paskui pati buvau išvykusi iš klaipėdos. tai jei dar galite, prašau, paimkite mano rūbelius, nes pati neturiu galimybės nuvežti...

nepyk, kad taip ir neparasiau. pries koki 10d is manes "merga" (jai esu labai dekinga) pajeme dideli maisa labdaros. tai dar perziurejusi savo sekcijas ir spintas nusprenziau atideti ta reikala ziemos sezonui. su daugybe metu sugyventais daiktais, nors ir nebereikalingais man reikia reikia laiko schmoll.gif rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 09 21, 14:10)
Saulyte,
deja nenuvezem viso turto i centra,turejom truputeli vargeli,nes mazasis suslogaves buvo,tai viskas dar greitesniu tempu sukosi apie musu ''pasaulio bamba'' doh.gif
kai galesi atvaziuoti-parasyk,su dickiu atnesim viska Tau iki masinos mirksiukas.gif
savo tel nr parasysiu Tau i a.z.


taip šiandien užvažiuosiu... mirksiukas.gif

QUOTE(gita @ 2009 09 21, 17:47)
Noriu pranest, kad jaunajai nestukei vezimas nuveztas i VKC praeita savaite. Puiku vezima, nesyne, daug buteliuku ir dar kazko pridejusi perdave forumiete Prula . Aciu jai  4u.gif

Xxxsaulyte, o kada jai gimdyti?


ačiū 4u.gif Jai gimdyti už kokių 7 savaičių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 22 rugsėjo 2009 - 10:01
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 22, 12:01)
taip šiandien užvažiuosiu...  mirksiukas.gif
ačiū  4u.gif  Jai gimdyti už kokių 7 savaičių...


Sveikute tai gal galetum dar is vienos mamytes pajimt man tada nereiktu 4u.gif
Nes abi dabar i tapati gala vaziuosim to pacio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 22, 10:12)
Sveikute tai gal galetum dar is vienos mamytes pajimt man tada nereiktu 4u.gif
Nes abi dabar i tapati gala vaziuosim to pacio 4u.gif


hm, tik šiandien paskaičiau, o vakar po darbo paėmiau...
O iš kurios reikia paimti? Gal aš arba Merga paimtų - parašyk... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 23, 12:52)
hm, tik šiandien paskaičiau, o vakar po darbo paėmiau...
O iš kurios reikia paimti? Gal aš arba Merga paimtų - parašyk...  mirksiukas.gif


Sveikute is mamytes kaip buvau pasizadejus paemiau mirksiukas.gif dar turiu savo vel prikrovus 4u.gif
Zadejau siandien isvezt bet atsirado problemele doh.gif mano maziukas susirgo verysad.gif tai jei kam pakeliui galit is manes pajimti..o jei ne tai kai pasveiksim pati nuvesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 23, 12:02)
Sveikute is mamytes kaip buvau pasizadejus paemiau mirksiukas.gif  dar turiu savo vel prikrovus 4u.gif
Zadejau siandien isvezt bet atsirado problemele doh.gif  mano maziukas susirgo verysad.gif  tai jei kam pakeliui galit is manes pajimti..o jei ne tai kai pasveiksim pati nuvesiu 4u.gif


A kurioj Klaipedos daly randates? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 09 23, 14:38)
A kurioj Klaipedos daly randates?  blush2.gif


Naujakiemio g. 4u.gif
Juk viena karta jau vaziavai pas mane ax.gif
Mano nikas pasikeite tai gal nebeatpazystama esu biggrin.gif buvau andreja24 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ultraviolet*: 23 rugsėjo 2009 - 12:42
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 23, 13:41)
Naujakiemio g. 4u.gif
Juk viena karta jau vaziavai pas mane ax.gif
Mano nikas pasikeite tai gal nebeatpazystama esu biggrin.gif  buvau andreja24 4u.gif


Kas čia po biesais daros,kad visos nicus keičiat g.gif biggrin.gif
Aišku.
Rytoj kažkur apie 10 val.atsilaisvinsiu po procedūrų ,jei būsi namie užlėkčiau,nes kitą savaitę būsiu juodai įlindus į pogrindį doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 09 23, 17:11)
Kas čia po biesais daros,kad visos nicus keičiat g.gif  biggrin.gif
Aišku.
Rytoj kažkur apie 10 val.atsilaisvinsiu po procedūrų ,jei būsi namie užlėkčiau,nes kitą savaitę būsiu juodai įlindus į pogrindį doh.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Tai aiksu busiu tol kol mazius nepasveiks net nosies nekisiu is namu doh.gif
Mano NR turi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 23, 12:41)
Naujakiemio g. 4u.gif
Juk viena karta jau vaziavai pas mane ax.gif
Mano nikas pasikeite tai gal nebeatpazystama esu biggrin.gif  buvau andreja24 4u.gif


aišku nepažinau kas rašo... blush2.gif

jei nepaims - važiuosiu savaitės pabaigoje į tavo pusę - -paimčiau...

P.S. o vakar kaip tik šalia buvau Debreceno... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 09 23, 18:15)
aišku nepažinau kas rašo...  blush2.gif

jei nepaims - važiuosiu savaitės pabaigoje į tavo pusę - -paimčiau...

P.S. o vakar kaip tik šalia buvau Debreceno...  doh.gif


Tai as del to ir rasiau kad zinojau kad vakar i deprecena vaziuoji biggrin.gif bet kad taip gavosi tai tiek to nu zodziu numeriuka turit jei atvaziuosit duokit zinot isnesiu viska mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ultraviolet* @ 2009 09 23, 18:04)
Tai as del to ir rasiau kad zinojau kad vakar i deprecena vaziuoji biggrin.gif  bet kad taip gavosi tai tiek to nu zodziu numeriuka turit jei atvaziuosit duokit zinot isnesiu viska mirksiukas.gif


Kas del numerio-jaučiu rašyk iš naujo į AŽ blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti