Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(rackiene @ 2009 10 05, 12:00)
niu mūsų rūbeliai nėra nauji, bet manau tiks nešiojimui, tai gal susirašom kaip būtų galima perduot  bigsmile.gif  aš manau iki ryt perrinksiu  bigsmile.gif gal žinai ko reikia?  bigsmile.gif

na sake tiks viskas smile.gif
o kaip paimti tai nelabai nutuokiu.Gal pro Debreceno gatve retkarciais tenka vaziuoti? g.gif Ten as gyvenu,tai manau paliktumet pas mane.Jei Jums tinka,zinoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 10 05, 12:10)
Saulyte, Renatai žadu apsiimti kaip visada blush2.gif  bent jau spalio mėnesį žadėjau jau pradėti ieškoti dovanas ... bijau, kad šiemet bus sunkoka prieš pat Kalėdas  blush2.gif dėl Kristinos, jei man išeis tai galėsiu irgi prisidėti  smile.gif bet va dėl globos namų auklėtiniams - sąžiningai nežinau kaip gausis  unsure.gif


Laba diena 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai didelis dėkui visom už palaikymą,berods iš vienos problėmos išsikapsčiau,tad prisijungiu į būrelį.Rytoj "maskatuosiuos Gargžduose iš ryto,tad mano "miniukė" hihihi.gif Jūsų paslaugom biggrin.gif ,po peitų būsiu KLP darbo reikalais,tad jei kas ką rašot man sms ir kai tik "numesiu popierus" prišoksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merga,
matau kybancia apacioje tai pasiteirausiu kaip Tevelis? blink.gif
turiu Jusu globojamam berniukui pora maiseliu
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 05, 12:14)
na sake tiks viskas smile.gif
o kaip paimti tai nelabai nutuokiu.Gal pro Debreceno gatve retkarciais tenka vaziuoti? g.gif Ten as gyvenu,tai manau paliktumet pas mane.Jei Jums tinka,zinoma  g.gif

aš pati gyvenu Blatijos pr. bigsmile.gif tai gal kažkaip susitiktumėm bigsmile.gif
batukus peržiūrėjau, tai kaip tik ir maniškis tokio amžiaus buvo preitais metais tokiu laiku, tai turiu ir žieminius batukus ir tapkytes pirmas vaikščiojimui ir kt. thumbup.gif
Atsakyti
kaskas zadejo ateiti pasiimti skrajuciu mirksiukas.gif
http://images110.fot...4605/labdl2.jpg
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 10 05, 11:10)
Saulyte, Renatai žadu apsiimti kaip visada blush2.gif  bent jau spalio mėnesį žadėjau jau pradėti ieškoti dovanas ... bijau, kad šiemet bus sunkoka prieš pat Kalėdas  blush2.gif dėl Kristinos, jei man išeis tai galėsiu irgi prisidėti  smile.gif bet va dėl globos namų auklėtiniams - sąžiningai nežinau kaip gausis  unsure.gif



Turiu keletą minkštų žaislų (kai kurie visai nauji, kai kuriuos reiktų tiesiog išskalbti blush2.gif ).
galėčiau nuvežti į Gerovės centrą.... Ar geriau palaukti Kalėdų ir teikti juos kaip dovanėles? Ką manot? g.gif

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 10 05, 12:15)
Laba diena  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Labai didelis dėkui visom už palaikymą,berods iš vienos problėmos išsikapsčiau,tad prisijungiu į būrelį....

Geros naujienos thumbup.gif Tėveliui sveikatos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2009 10 05, 12:19)
Turiu keletą minkštų žaislų (kai kurie visai nauji, kai kuriuos reiktų tiesiog išskalbti blush2.gif ).
galėčiau nuvežti į Gerovės centrą.... Ar geriau palaukti Kalėdų ir teikti juos kaip dovanėles? Ką manot?  g.gif

Bet koki atveju vis tiek reikia išskalbti ax.gif ir manau, nuvežus prieš Kalėdas į gerovės centrą, ten darbuotojos ras kam padovanoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 10 05, 12:17)
aš pati gyvenu Blatijos pr.  bigsmile.gif  tai gal kažkaip susitiktumėm  bigsmile.gif 
batukus peržiūrėjau, tai kaip tik ir maniškis tokio amžiaus buvo preitais metais tokiu laiku, tai turiu ir žieminius batukus ir tapkytes pirmas vaikščiojimui ir kt.  thumbup.gif

beda ta,kad as nevairuoju.Ir esu su 1,5 men leliuku blush2.gif
na,bet galima butu su MB derint g.gif
tik tiek,kad kita karta zmogus pykteli,kad apsiemu kitu reikalus spresti ir ji siuntineju lotuliukas.gif bet,manau ikalbesiu biggrin.gif papasakoju kaip tam ar anam sunku ir susigraudina zmogus.Nesenai turejau varga ikalbeti,kad atiduotumem savo leliuko vonele su gultuku busimam kitam leliukui...o sau pasiemiau tokia sena is kaimo...ai,pagalvojau bus tai mamytei smagiau laukti savo mazylio wub.gif ,o mes ir taip laimingi mirksiukas.gif na tai kai papasakojau kas ir kaip ten pas ja seimoje kiek nupasakojusi buvo Saulyte,tai ir nepriestaravo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 05, 12:28)
beda ta,kad as nevairuoju.Ir esu su 1,5 men leliuku  blush2.gif
na,bet galima butu su MB derint  g.gif
tik tiek,kad kita karta zmogus pykteli,kad apsiemu kitu reikalus spresti ir ji siuntineju  lotuliukas.gif bet,manau ikalbesiu  biggrin.gif papasakoju kaip tam ar anam sunku ir susigraudina zmogus.Nesenai turejau varga ikalbeti,kad atiduotumem savo leliuko vonele su gultuku busimam kitam leliukui...o sau pasiemiau tokia sena is kaimo...ai,pagalvojau bus tai mamytei smagiau laukti savo mazylio  wub.gif ,o mes ir taip laimingi  mirksiukas.gif na tai kai papasakojau kas ir kaip ten pas ja seimoje kiek nupasakojusi buvo Saulyte,tai ir nepriestaravo  rolleyes.gif

aš vairuoju nepergyvenk, nereiks MB trukdyti, galim gal tada kartu nuvežti tuos rūbelius mažiukui bigsmile.gif pažiūrėtumėm ko dar trūksta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2009 10 05, 12:18)
kaskas zadejo ateiti pasiimti skrajuciu  mirksiukas.gif
http://images110.fot...4605/labdl2.jpg

ar galima viešai pakabint ? Atprintinus pakabinčiau laiptinės skelbimų lentoj. Jei visi žemiau nurodyti telefonai yra legalūs, kad bėdos nepridaryt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rackiene @ 2009 10 05, 12:30)
aš vairuoju nepergyvenk, nereiks MB trukdyti, galim gal tada kartu nuvežti tuos rūbelius mažiukui  bigsmile.gif  pažiūrėtumėm ko dar trūksta  bigsmile.gif

zinoma galima bus,tik reikes pasiteirauti ar ji bus namuciuose ir kur tikslai ja rasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2009 10 05, 12:16)
Merga,
matau kybancia apacioje tai pasiteirausiu kaip Tevelis? blink.gif
turiu Jusu globojamam berniukui pora maiseliu


Aga biški kybau blush2.gif
Tėčiui daaag geriau, būsiu dėkinga visą gyvenimą greitosios gydytojai Vidai Rimkuvienei ir jos ekipažui,kuri tiesogine žodžio prasmę išplešė iš mirteis tėtį,o taip pat ačiū Jūrininkų ligoninės reanimacijos skyriui.
kokią dieną prasuksiu pro tavį arba atsiūsiu seserį blush2.gif
Atsakyti