Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

QUOTE(yuki @ 2009 05 27, 14:07)
už vitaminus ne man ačiū, gitai smile.gif

nepastebėjau, kurioj vietoj tas daržiukas, bet šiaip ten pamiškė, užuovėja, manau, kad turėtų užaugti pomidorai.


kai tik įvažiuoji - daržiukas jos po dešinę, prie šulinio... nedidukas, gal kokia 5 m x 5 m
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2009 05 27, 13:28)
Tai gal ir be šiltnamio apsieitų, tik šiltą vietelę jiems reikėtų surasti g.gif


Imi 4 arba 6 aukštesnius kuoliukus,juos įbedi i žemę aplink pasodintus pomidorus ir tuos kuoliukus apsukti celofanu ar agropleve,pritvirtinant ant kuoliukų ir alia'šiltnamis gatovas mirksiukas.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos...kodel cia tokia tyla? kokios naujienos? kas bevyksta blush2.gif
Atsakyti
orai per geri smile.gif, namie nesedi niekas mirksiukas.gif
va, tuoj lietus prasides, atsiras ir merginos biggrin.gif
Atsakyti
Taip, vasara yra vasara.... Vaikų namų vaikai kas baigė jau mokyklą pas globėjus išvažiuoja, o globojamos šeimos irgi lengviau "kvėpuoja" - lengviau su paslaugomis įvairiomis nei žiemą... Tai ir rūpesčių mažiau mirksiukas.gif

Kalbėjausi su Kristina - tai Darius jau išleistas, Eva irgi išleista iš ligoninės, pas Darių. Jo abi dičkės "Naminuke"- jas aplankė, tai jos ten patenkintos, joms ten įdomu, važiuos į ekskursiją, taip kad sako išvažiavo Darius ramesne dūšia... Kristina irgi su vaikais būna, mokslai jau baigėsi. Atsigauna po antibiotikų, lengviau nei praeitą kartą, geria vitaminus abu su Dariumi. Dariui sakė dar vaistų nemažai, antidepresantus geria stiprius... Kristina kol kas su juo, šiuo metu jam reikia šalia jos tikrai... Bus matyt kaip toliau. Kristina pasidžiaugė, kad gavo pašalpą, o dar maisto taupiai turi iš mūsų atvežto - tai sako man jau lengviau... Tuolab kad daržą turi, augina žaluminus... Kol kas pas juos ramu, "ČP" vadinama praėjo... thumbup.gif
Atsakyti
Gerai, kad visiems palengvėjo. Gal saulutė ir visas depresijas prasklaidys. Duok Dieve jiems sveikatos ir geros nuotaikos. Tegu Kristina prisidžiovina dilgėlių (kandančių). Dabar ir žalių gali užsiplikyti ir gerti arbatas. Sako, kad labai gerai valo ir stiprina kraują, stiprina plaukus ir gerina odos būklę. Šaukit, jei reiks kokios pagalbos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2009 06 01, 15:48)
Gerai, kad visiems palengvėjo. Gal saulutė ir visas depresijas prasklaidys. Duok Dieve jiems sveikatos ir geros nuotaikos. Tegu Kristina prisidžiovina dilgėlių (kandančių). Dabar ir žalių gali užsiplikyti ir gerti arbatas. Sako, kad labai gerai valo ir stiprina kraują, stiprina plaukus ir gerina odos būklę. Šaukit, jei reiks kokios pagalbos... smile.gif


perduosiu būtinai dėl dilgėlių, ten pas ją kaime - apstu...

ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 06 01, 17:01)
perduosiu būtinai dėl dilgėlių, ten pas ją kaime - apstu...

ačiū už pagalbą  4u.gif


kadangi turi bedu su oda,tai gali prisirinkti ir didziosios ugniazoles ir darytis voneles apsiprasimams.Pas ja ir turetu ju buti daug(atrodo taip:)
user posted image
Tiap pat raminanciams tinka melisa,visiems su nervais turintiems biski bedu patariu mirksiukas.gif

ruosiuos "padaryti krata" vaiku batu dezej,tad po radybu jei rasiu kokio tinkamo avejimui apavavo parasysiu doh.gif smile.gif
Atsakyti
Žinau, kad didžioji ugniažolė atitinkamai paruošta yra priešvėžinis vaistas. Su jos išskiriamu gelsvu skysčiu tepamos karpos. Bet su ja reikia atsargiai - nes ji nuodinga. O kaip daryti tas voneles apsiprausimui? Nuo kokių būtent odos problemų jos padeda? Man tai aktualu. Parašyk, jeigu žinai konkrečiai. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2009 06 04, 11:06)
Žinau, kad didžioji ugniažolė atitinkamai paruošta yra priešvėžinis vaistas. Su jos išskiriamu gelsvu skysčiu tepamos karpos. Bet su ja reikia atsargiai - nes ji nuodinga. O kaip daryti tas voneles apsiprausimui? Nuo kokių būtent odos problemų jos padeda? Man tai aktualu. Parašyk, jeigu žinai konkrečiai. Ačiū.


Tinka esant egzemoms,žvynelinei,nerviniams bėrimams,mažina perštėjimą.
Jei žolė šviežia tai reikia 1 saują nuplautos žolės,(džiovintos 2-3 šaukštus) užpilti 1,5- 2l.,karšto ,bet ne verdančio vandens(verdantis vanduo sunaikina visus gydomuosius veiksnius),palaikai 20-30 min.tada nukoši ar nupili į vonią ir mirkaisi.Galima daryti pavilgus(su kempine ar kokiu sulankstytu švelniu medžiagos skiautu).Po prcedūros lengvai nusipilti švariu vandeniu ir problėmines kūno vietas pasitepti maitinamuoju kremu arba medetkų tepalu.
Taip pat darau žolių mišinių nuovirus, tinka maudantis ar prausiantis.Išsamiau parašyk man į AŽ,kad neteršt eterio mirksiukas.gif
Papildyta:
Saulyte ,kaip einas tau smile.gif ,kaip savijauta g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 06 04, 14:32)
Tinka esant egzemoms,žvynelinei,nerviniams bėrimams,mažina perštėjimą.
Jei žolė šviežia tai reikia 1 saują nuplautos žolės,(džiovintos 2-3 šaukštus) užpilti 1,5- 2l.,karšto ,bet ne verdančio vandens(verdantis vanduo sunaikina visus gydomuosius veiksnius),palaikai 20-30 min.tada nukoši ar nupili į vonią ir mirkaisi.Galima daryti pavilgus(su kempine ar kokiu sulankstytu švelniu medžiagos skiautu).Po prcedūros lengvai nusipilti švariu vandeniu ir problėmines kūno vietas pasitepti maitinamuoju kremu arba medetkų tepalu.
Taip pat darau žolių  mišinių nuovirus, tinka maudantis ar prausiantis.Išsamiau parašyk man į AŽ,kad neteršt eterio mirksiukas.gif

o gal pateršk, man irgi įdomu blush2.gif
kur jos gaut? kur auga, laukuose, miškuose?
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2009 06 04, 14:56)
o gal pateršk, man irgi įdomu blush2.gif
kur jos gaut? kur auga, laukuose, miškuose?


Auga pamiškėse,daugiausia drėgnesnėse vietose.
Jei nežinot ar abejojat galit nusipirkti vaistinėse
user posted image
ji taip pat naudojama arbatai nuo tulžies sitrikimų ir kaip lengvas raminamasis.
Atsakyti