Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai Panevėžyje

QUOTE(do22 @ 2009 06 18, 12:31)
Sveikos, turiu drauge, kuri priaugina nagus, na man kiek dare tai labai gerai...tikrai kruopsciai daro, neskuba... dirbo su caterine geliu dabar pakeite, ir sakyciau tas kitas dabar geresnis, nei tas caterine, sitas man geriau laiko, o caterine, ne labai g.gif  jei ka sudomins, galiu nr duoti, rasykit i AZ.

Labas, gal galetum duoti numeriuka? o kiek pas ja kainuoja?
Atsakyti
siaip del naguciu geriau i az rasykit, greiciau pamatysiu, nes retai cia lankausi. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, galiu rekomenduoti labai gera manikiuriste, dirba su caterine geliu, krupsciai ir labai graziai ir gerai padaro nagucius smile.gif nei viena kuri pas ja ejo nenusivyle, jokiu atsokinejimu ar nagu luzinejimu, pati lankausi jau ilga laika ir i nieka jos neiskeisciau ax.gif dirba NailClub , Projektuotoju g, jei ka sudomintu parasykit, duosiu nr bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles. Esu manikiuriste kuri dirba namuose , nes auginu dukryte. Jau 3m sukuosi sioje srityje. Dirbu su Catherine geliu, kainyte korekcijos 50lt, priauginimas 100lt. Is savo klienciu nesu gavusi priekaistu del netikusiai atliktu naguciu smile.gif sakau gal kas noretu apsilankyti? saves girti nemoku, taciau siulyciau pabandyti smile.gif lauksiu Jusu laiskuciu i el pasta.
Atsakyti
QUOTE(*grettule* @ 2009 07 08, 10:14)
Sveikos paneles. Esu manikiuriste kuri dirba namuose , nes auginu dukryte. Jau 3m sukuosi sioje srityje. Dirbu su Catherine geliu, kainyte korekcijos 50lt, priauginimas 100lt. Is savo klienciu nesu gavusi priekaistu del netikusiai atliktu naguciu smile.gif  sakau gal kas noretu apsilankyti? saves girti nemoku, taciau siulyciau pabandyti smile.gif  lauksiu Jusu laiskuciu i el pasta.


tai kad neparasei el. pasto smile.gif
Atsakyti
Ieskau ir as. Gal kas rekomenduos? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos gal kas galėtu parašyt kur panevežy nagų priauginimo kursai vyksta?
Atsakyti
oranziniam stiliui priaugina gerai ir manikiura padaro nepriekaistingai... 70 lt.korekcija
Atsakyti
Sveikos,
rekomenduoju kosmetike KIPU. Ten sporto klubas lyg ir uzsidares laikinai,bet ji ir kineziterapiautas dirba! Tik reikia jai skambintis-865765597.
Gerai dirba ir vaskas pas ja geras. Pilna irgi daro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(haida @ 2009 07 05, 17:27)
Sveikos paneles, galiu rekomenduoti labai gera manikiuriste, dirba su caterine geliu, krupsciai ir labai graziai ir gerai padaro nagucius smile.gif nei viena kuri pas ja ejo nenusivyle, jokiu atsokinejimu ar nagu luzinejimu, pati lankausi jau ilga laika ir i nieka jos neiskeisciau  ax.gif  dirba NailClub , Projektuotoju g, jei ka sudomintu parasykit, duosiu nr  bigsmile.gif


Labukas, tik norejau paklausti ar cia rasai apie Agne? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juutaa @ 2009 05 28, 20:02)
Labas, merginos mirksiukas.gif  o gal galite patarti, kur Panevėžyje priaugina bei daro akrilo nagučių korekcijas? rolleyes.gif

Sveikos. Su akrilu bei geliu daro Laisvės a. 16 II aukštas. Su akrilu nebandžiau, su geliu irgi dar tik pirmą kartą teko pasidaryti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas zinot kur graziai sutvarko antakius?
Atsakyti