Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai Panevėžyje

Merginos,ar darot depiliacija? noreciau kojas ( slaunis ypac- pasalinti tuos pukucius) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 06 30, 15:50)


nepamenu pavadinimo to salono, bet jis randasi prie aikstutes, kur ziema eglutes pardavineja, kitoje puseje zaros ax.gif
Atsakyti
Gal parekomnduotemet ka nors kas daro bikini depilacija???smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2013 01 30, 20:22)
Gal parekomnduotemet ka nors kas daro bikini depilacija???smile.gif


Tropiku sauleje dirba Rasa Baciulyte,labai faina mergina,kruopsti,svelni,ne viena drauge dziaugiasi.
Klaipedos 103. uz pilna moku 50lt.
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2013 01 30, 20:44)
Tropiku sauleje dirba Rasa Baciulyte,labai faina mergina,kruopsti,svelni,ne viena drauge dziaugiasi.
Klaipedos 103. uz pilna moku 50lt.

Bet,kaip man baisu...esu buvus tik karteli lb seniai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2013 01 30, 22:34)
Bet,kaip man baisu...esu buvus tik  karteli lb seniai... doh.gif

O gal kam teko lankytis Ievos grozio studijoj CIty bume? 4u.gif
Atsakyti
As einu pas Agne i nailclub, moku 50lt su catherine, esu labai patenkinta. cia yra keletas jos darbu, galit pasiziureti http://www.facebook....2...0744&type=3
Atsakyti
QUOTE(Adora_ @ 2012 06 29, 20:25)
o as einu darytis pedikiuro Faberlic salone ( pries maxima turgaus) sake labai gerai daro ir tik 40lt  4u.gif


Senas postas, bet labai sujuokino, pirma rašo, kad AŠ einu, o antroj sakinio daly, kad tik SAKĖ lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2013 02 28, 16:14)
Senas postas, bet labai sujuokino, pirma rašo, kad AŠ einu, o antroj sakinio daly, kad tik SAKĖ  lotuliukas.gif



Arba gali būti "Aš einu darytis rytoj...o kažkas sakė, kad gerai daro".

Aš ten dariausi pedikiūrą, man visai patiko, tvarkingai padarė, tik labai ilgai užtruko - beveik dvi valandas.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2013 02 28, 15:37)
Arba gali būti "Aš einu darytis rytoj...o kažkas sakė, kad gerai daro".

Aš ten dariausi pedikiūrą, man visai patiko, tvarkingai padarė, tik labai ilgai užtruko - beveik dvi valandas.

Gal labai kruopsciai ir tvarkingai padare?
Atsakyti
QUOTE(senseye @ 2013 03 02, 11:01)
Gal labai kruopsciai ir tvarkingai padare?


Tikrai kruopščiai, nei menkiausio priekaišto neturiu. Ir labai ilgai laikėsi man pedikiūras. Gaila tik tai, kad darbo valandom ta mergaitė tik dirba. Tai vieną kartą apsilankiau per atostogas, reikės dabar kitų atostogų laukti, kad pas ją apsilankyčiau:)
Atsakyti
Sveikos,

Gal galėtumėte rekomenduoti manikiūrininkę dėl gelinio lakavimo? Išskyrus Nailclub. Nes ten turbūt kainos nemažos.
Atsakyti