Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių atributika: medaliai, diplomai ir kt.

QUOTE(mazee @ 2005 06 30, 23:48)
Sveikos,
O gal zinot kur butu galima rasti sokoladiniu medaliu Kaune 4u.gif ?
Labai prasau padekit! Nes mano svocia niekur negali ju rasti verysad.gif


bazeje kazkur saldainiu skyriuose esu maciusi
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2005 06 30, 22:48)
Sveikos,
O gal zinot kur butu galima rasti sokoladiniu medaliu Kaune 4u.gif ?
Labai prasau padekit! Nes mano svocia niekur negali ju rasti verysad.gif

as kaip tik siadien maciau priesai mane stotelej kioske. po 50cnt. Taikos pr.
Atsakyti
QUOTE(Dzastina @ 2005 06 27, 09:29)
Sveikos,
Liepos mėn. būsiu liudininke vestuvėse, ir sugalvojau, kad antra dieną už įvairius nuopelnus apadovanot galima medaliais. Gal žinot, kur Vilniuje galima būtų jų užsakyti?



QUOTE(*lavista* @ 2005 06 28, 20:43)
gal zinai kokia mazdaug medalio kaina  g.gif


Santokos rumai medaliai po 3,50lt
Atsakyti
QUOTE(mazee @ 2005 06 30, 21:48)
Sveikos,
O gal zinot kur butu galima rasti sokoladiniu medaliu Kaune 4u.gif ?
Labai prasau padekit! Nes mano svocia niekur negali ju rasti verysad.gif

Jeigu aš teisingai supratau, tai kalba eina apie paprastus šokoladinius, į geltoną foliją įvyniotus, medalius g.gif g.gif Tai jų yra bet kurioj Maximoj prie pat kasos ir kainuoja jie po 0,49 Lt. Ir dar mačiau prie 6 forto ant žiedo maisto prekių padruotuvėje(nežinau kaip ji vadinasi).
Atsakyti
QUOTE(DANYTĖ @ 2005 07 07, 21:30)
Jeigu aš teisingai supratau, tai kalba eina apie paprastus šokoladinius, į geltoną foliją įvyniotus, medalius g.gif  g.gif Tai jų yra bet kurioj Maximoj prie pat kasos ir kainuoja jie  po 0,49 Lt. Ir dar mačiau prie 6 forto ant žiedo maisto prekių padruotuvėje(nežinau kaip ji vadinasi).


Siaip kazkur buvau girdejus, kad darydavo šokoladinius medalius specialiai vestuvem, su visokiais ten uzrasais... bet kogero tokiu jau nebedaro, o gal pati ne taip supratau blush2.gif doh.gif ...
Tad aciu uz pagalba butinai pasiziuresiu maximoj 4u.gif
Atsakyti
Iš ko medalius daryti tai įdėjų pridėta, dėkui, o kokioms nominacijoms reiktų daryti? Gal gali kas savo idėjomis pasidalinti? smile.gif
Atsakyti
kaune medalių yra visokiausių urmo bazėje geltona galerija 4 salė (dvi yra 4tos, viena šalia kitos). Po 4lt medaliai
Atsakyti
O gal zinote kas daro atvaizdus ant litu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamorous @ 2008 07 09, 09:51)
O gal zinote kas daro atvaizdus ant litu? g.gif

aš pas Gulbinienę nusipirkau valgomų pinigų smile.gif o pabandyk nueiti į skelbimų skyrelį kur paslaugos, ten dauguma mamyčių maketuoja foto ir užsiima vestuvinės atributikos darymu
Atsakyti
Sveikutes , gal zinote kur yra tokiu vestuviniu daikciuku pirkti Klaipedoje? unsure.gif
Atsakyti
o as savo jaunavedziu taures pirkausi Senukuose ugmerges g. ir ten visai graziu yra ornamentuotu mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas žinote kur galima namu židini nusipirkti, prie santuoku rumu esancioje parduotuveje labai negrazus. Kas kur ju matete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taoka: 25 liepos 2008 - 13:49