Įkraunama...
Įkraunama...

Centro vaikiukai

labukas, mes savaitgali kaip tik busim isvaziave i Zemaitija.. o ateinancia savaite darbo dienom tai mielu noru tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 09 17, 10:41)
labukas, mes savaitgali kaip tik busim isvaziave i Zemaitija.. o ateinancia savaite darbo dienom tai mielu noru tongue.gif

O jusu kleckams butu smagu susitikti biggrin.gif labai mazas skirtumas smile.gif
Atsakyti
na tada galim antradieni koki. ax.gif o as visai noreciau ir toki maza kleckiuka pamatyt,nes jau pamirsau kai maniskis toks buvo. rolleyes.gif o ka veiksit zemaitijoj jei nepaslaptis? mes gal ir siandien busim centre,nes oras neblogas,o man vakare paskaita,tai galvoju ka cia tuose namuose sedet.gal siandien kuri nors neturit ka veikt? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnita @ 2009 09 17, 11:29)
na tada galim antradieni koki.  ax.gif  o as visai noreciau ir toki maza kleckiuka pamatyt,nes jau pamirsau kai maniskis toks buvo.  rolleyes.gif  o ka veiksit zemaitijoj jei nepaslaptis? mes gal ir siandien busim centre,nes oras neblogas,o man vakare paskaita,tai galvoju ka cia tuose namuose sedet.gal siandien kuri nors neturit ka veikt?  mirksiukas.gif

as kaip tik vakare nieko neveiksiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnita @ 2009 09 17, 11:29)
na tada galim antradieni koki.  ax.gif  o as visai noreciau ir toki maza kleckiuka pamatyt,nes jau pamirsau kai maniskis toks buvo.  rolleyes.gif  o ka veiksit zemaitijoj jei nepaslaptis? mes gal ir siandien busim centre,nes oras neblogas,o man vakare paskaita,tai galvoju ka cia tuose namuose sedet.gal siandien kuri nors neturit ka veikt?  mirksiukas.gif

vaziuosim pas vyro teti ir broli pabut ir atsvesti jubilieju tecio ir kartu musu pyplio metuko tortadieni:) Siandien jau susitariau su drauge susitikti, o vakare gris ilgai lauktasis vyrelis is komandiruotes doh.gif Bet antradieni galesim susitikti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 09 17, 12:30)
vaziuosim pas vyro teti ir broli pabut ir atsvesti jubilieju tecio ir kartu musu pyplio metuko tortadieni:) Siandien jau susitariau su drauge susitikti, o vakare gris ilgai lauktasis vyrelis is komandiruotes doh.gif  Bet antradieni galesim susitikti cool.gif

O kiek cia progu pas jus Aruneliui metai, Teciui jubiliejus, tai cia iki antradienio ir uzsites lotuliukas.gif Tai ruosk lova MB hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnita @ 2009 09 17, 11:29)
na tada galim antradieni koki.  ax.gif  o as visai noreciau ir toki maza kleckiuka pamatyt,nes jau pamirsau kai maniskis toks buvo.   rolleyes.gif  o ka veiksit zemaitijoj jei nepaslaptis? mes gal ir siandien busim centre,nes oras neblogas,o man vakare paskaita,tai galvoju ka cia tuose namuose sedet.gal siandien kuri nors neturit ka veikt?  mirksiukas.gif


Nurimo centro vaikiukų pokalbiai unsure.gif Tai ar rengsim susitikimą? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruno_girl: 21 rugsėjo 2009 - 22:25
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 09 22, 00:20)
Nurimo centro vaikiukų pokalbiai unsure.gif  Tai ar rengsim susitikimą? ax.gif

na jo nurimo g.gif nzn kaip siandien ar iseis susitikti, bet jei galesiu tikrai ateisiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.Na as vis dar nestuke.gif ,bet kaip sakant bet kada jau thumbup.gif gyvename laisves alejos pradzioje,tikrai butu saunu jei susibendrautume!!!I s kart norejau paklausti ar savo leliukus uzrase i centro vaiku poliklinika?Jei taip tai pas kokia gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2009 10 05, 13:42)
Sveikos mamytes.Na as vis dar  nestuke.gif ,bet kaip sakant bet kada jau  thumbup.gif gyvename laisves alejos pradzioje,tikrai butu saunu jei susibendrautume!!!I s kart norejau paklausti ar savo leliukus uzrase i centro vaiku poliklinika?Jei taip tai pas kokia gydytoja?

Labukas, smagu, kad papildysi musu gretas smile.gif mes pas Svaikauskiene smile.gif negaliu nei pairti nei skusti jos smile.gif bet bet kada gali pasiskambinti ir pasiklausti KA DARYTI mirksiukas.gif
Atsakyti
Man minejo,kad nebloga Zakauskiene ar tai Zakaitiene,galvoju pas ja uzsirasyti.O uzsirasyt galima dar neturint leliuko ar jau tik kai gims?
Atsakyti
QUOTE(Giedr@ @ 2009 10 06, 11:51)
Man minejo,kad nebloga Zakauskiene ar tai Zakaitiene,galvoju pas ja uzsirasyti.O uzsirasyt galima dar neturint leliuko ar jau tik kai gims?

gimdymo namuose tu turesi pasirinkti poliklininka nusius jusu duomenis ir tada prisiregistruosi smile.gif
Atsakyti