Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės drabužių, avalynės parduotuvės

Apklausa: Kiek išleidžiate per mėnesį pirkdamos drabužius internetu (tiek užsienio parduotuvėse, tiek LT)? (380 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Žiūriu teigiamai į internetines parduotuves. Mėgstu ir ką nors nusipirkti 4u.gif . Manau tokios parduotuvės tik populiarės thumbup.gif .
Atsakyti
ah tos internetines parduotuves... mano kryzius ir aistra lotuliukas.gif viena karta pabandziau ir negaliu sustoti, nes tai labai patogu, tiesiog sedint darbe galima apsipirkti ir gauti visko ko nori. tik ko ko nesu batu pirkusi nes nesioju 36 arba 37 tai kazkaip bijau nepatakyti su dydziais smile.gif
Atsakyti
Labai mėgstu internete rinktis rūbus, o perku kol kas iš vienos parduotuvės smile.gif Jau ir MB užkrėčiau, dabar ir jis sėdi prie kompiuterio ir renkasi biggrin.gif Dar atsimenu, kai prieš kelis metus internetu pirkau pirmą kartą, šeima netikėjo, kad kas nors gero iš to išeis... Bet dabar visi mielai siuntinių laukia biggrin.gif
Atsakyti
oi kaip aš teigiamai vertinu e-krautuves smile.gif ,aišku perkant rūbus,batus būna nesusipratimų su dydžiais ,bet ko apsipirkinėjant nepasitaiko.Kaip bebūtų vistiek man pvz nemėgstančiai kelionų po parduotuves 'in live' ,o dar jeigu reikia laukt eilėse norint prisimatuot rolleyes.gif (nemėgstu persirenginėjimų parduotuvinių doh.gif ) visom kanopėlėm aš už apsipirkimą internetu
Atsakyti
As irgi jauciu, kad uzsikreciu situo reikalu. Tik tarkim perkant is musu SM VS "parduotuviu" esu ir nusivylus, nes tu realiai daikto nematai gyvai, o turi isivaizduot is nuotraukos. O dabar pirma karta bandysiu pirkti per tarpininke is UK, paziuresiu ar pasiteisina smile.gif Na dzinsus, kelnes ir batus speju bijociau pirkt, kad pataikyt su dydziu g.gif Bet jei ka nerealaus pamatyciau, gal ir susigundyciau lotuliukas.gif
Siaip tai labai patogu dalykas.
Atsakyti
Labai teigiamai žiūriu thumbup.gif - dėl konkurencingų kainų.
Atsakyti
o as kazkaip nedristu pirkt internetujavascript:emoticon(':unsure:')
Atsakyti
Kartais apsiperku, bet perku ne viską. Bijau nepataikyt batų dydžių, džinsų, apatinio trikotažo, tų drabužių, kurių medžiaga nė kiek nesitampo, o turi būt "kaip nulieta" - tinkamai pataikyt labai sunku g.gif O visokias suknytes, maikutes, tašytes, dukrai drabužėlius (galima pirkt didesnį, jeigu abejoju dėl dydžio) mėgstu pirkt ax.gif
Atsakyti
labai teigiamai ziuri thumbup.gif mazesnes kainos, o kokybe, daugumos prekiu, geresne thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux: 18 lapkričio 2010 - 15:03
Aš kol kas neįsivaizduoju darabūžių pirkimo internetu schmoll.gif Jau vien gyvose parduotuvėse matuoju ir matuoju kol randu ne tik dydį tinkamą, bet ir modelį. Manau, tai rizikinga, paskiau daug darbo bandant parduoti netikusius drabūžius. Sprendžiu pagal SM skelbimų skyrelį. g.gif
Atsakyti
Perku, būna aprašymai, dydį pasirenku pagal dydžių lenteles. Aišku neperku kostiumėlių. Bet laisvalaikio rūbus, batus, rankine perku.
Atsakyti
Gal kas pirkote iš www.babyland.lt ? smile.gif
Atsakyti