Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventinės

QUOTE(Sandruliukas @ 2009 05 25, 21:19)
Gali būti  biggrin.gif
Nesenai buvo draugų vestuvės,tai buvom ir mes labai užsidegę  ax.gif Na gal ir šią vasarėlę tapsim šeima,kas ten mus žino  biggrin.gif

Nemažai,santykiai laiko patikrinti  drinks_cheers.gif



aga, man tai ir kazkaip ypatingai tu vestuviu noris tada kai kas is draugu zenijasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvybe22 @ 2009 05 25, 19:58)
na mus tik aplinkiniai sugyventinem vadina, o mums pacioms tas zodis nepatinka verysad.gif

man asmeniškai labai patinka. ir sugyventine būti, ir vadintis, o kad kas nors iš manęs dėl to, kad sugyventinė esu šypteltų - dar gyvenime neregėjau biggrin.gif
Atsakyti
man tai sugyventine asocijuojasi su degrade kokia..melynanose..nznau..gal taip issikalus i galva esu...tas zodis man toks fujjj.... schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(libertyyy @ 2009 05 25, 20:20)

teisingai tas popierius nieko nekeicia....bet jorisi kartais tik del kitu,kad kitaip ziuretu.... g.gif


Man tai į tuos kitus nusispjaut biggrin.gif biggrin.gif Juk čia mūsų reikalas,kažkada manęs draugė klausė kada vestuvės,tai kai atsakiau kad skyrybos daugiau kainuoja,tai apie vestuves net temos nebeliko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 05 25, 20:23)
man asmeniškai labai patinka. ir sugyventine būti, ir vadintis, o kad kas nors iš manęs dėl to, kad sugyventinė esu šypteltų - dar gyvenime neregėjau  biggrin.gif


p.s. sveika prisijungus,jei zadi jungtis prie musu sugyvedntiniu miestelio... 4u.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 05 25, 20:26)
Man tai į tuos kitus nusispjaut  biggrin.gif  biggrin.gif  Juk čia mūsų reikalas,kažkada manęs draugė klausė kada vestuvės,tai kai atsakiau kad skyrybos daugiau kainuoja,tai apie vestuves net temos nebeliko  biggrin.gif


saunuole,moki atsikirst smile.gif
pas mane draugu tarpe ojjj,kiek tokiu kurie taip gyvena...ir viskas gerai..visi kazkaip priprate esam... thumbup.gif bus laikas bus ir vestuves,manau kuo maziau tikesiuos tuo greiciau bus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(libertyyy @ 2009 05 25, 20:28)

saunuole,moki atsikirst smile.gif
pas mane draugu tarpe ojjj,kiek tokiu kurie taip gyvena...ir viskas gerai..visi kazkaip priprate esam... thumbup.gif  bus laikas bus ir vestuves,manau kuo maziau tikesiuos tuo greiciau bus... blush2.gif

Pas mane irgi daug smile.gif Bet jaučiu kai užeis vestuvių maratonas doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 05 25, 20:31)
Pas mane irgi daug  smile.gif Bet jaučiu kai užeis vestuvių maratonas  doh.gif  doh.gif

va va...pas mus irgi..kai paklausiu tai visi gal po metu..blyn mes irgi p metu..tai kai duosim visi..tai grupines darysim lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip biškiuka graudu kai tuokiasi iš 'reikalo',nors pradraugavę kokį pusmetį ir dar jeigu kartu negyvenę doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 05 25, 21:34)
Man tai kažkaip biškiuka graudu kai tuokiasi iš 'reikalo',nors pradraugavę kokį pusmetį ir dar jeigu kartu negyvenę  doh.gif  doh.gif




graudu biski, uztat ir noris susituokt kol dar reikalo nera tongue.gif
Atsakyti
"Sugyventiės, o mum ir taip gerai smile.gif"
QUOTE(libertyyy @ 2009 05 25, 17:08)
Įrodysim kad neesam tik daiktai vyrukam

Norėtųsi palinkėti, kad tokių dalykų nereikėtų įrodinėti, na bet ką jau čia - jums gi ir taip gerai...
Papildyta:
QUOTE(libertyyy @ 2009 05 25, 17:08)
Kad ir namų šeimininkės bet savo noru ir sexy  mirksiukas.gif

Taiklus įvadas į temą. bigsmile.gif Iš karto prie esminio sugyventinius siejančio dalyko - "sexy".
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2009 05 25, 22:00)
"Sugyventiės, o mum ir taip gerai smile.gif"

Norėtųsi palinkėti, kad tokių dalykų nereikėtų įrodinėti, na bet ką jau čia - jums gi ir taip gerai...
Papildyta:

Taiklus įvadas į temą. bigsmile.gif Iš karto prie esminio sugyventinius siejančio dalyko - "sexy".

ziuri kaip isigilinai i kiekviena zodi... biggrin.gif taip mum gerai,o ka kiekviena mano tai gyliai dzin... kam nepriimtina tegu tyli,man asmeniskai daug kas pas daug ka nepriimtina,bet....neinu ir neloju mirksiukas.gif

Sexy- tai cia tik sugyventinius sieja? biggrin.gif o susituokusiu nesieja? idomiai tu cia mintis destai...

p.s. nepatinka nesireiksk isvis... ar kas prase? mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 05 25, 20:34)
Man tai kažkaip biškiuka graudu kai tuokiasi iš 'reikalo',nors pradraugavę kokį pusmetį ir dar jeigu kartu negyvenę  doh.gif  doh.gif

va va...is reikalo ir as nznau ar tuokciausi... nu nebent pradraugauciau ilgai ir vestuves ir taip jau zinociau kad ne uz kalnu,tai jooo..galbut leliukas ateina tam kad viska pagreitintu... ax.gif
Atsakyti
O stai ir as cool.gif
Atsakyti