Įkraunama...
Įkraunama...

Sugyventinės

QUOTE(Dita555 @ 2010 04 22, 12:15)
va va...turbut ir istekejusios moterys ta supranta, kad tai nei garantas, nei saugumas... Tik vis tiek labai norisi pamokyti tas, kurios dar "neuzkibo" ant santuokos kabliuko

beje,kur jūs matote mokinimą?konkrečiai.jums kažkas liepė ištekėti?
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 11:20)
beje,kur jūs matote mokinimą?konkrečiai.jums kažkas liepė ištekėti?


O man siandien kilo klausimas, kad as neskaiciau jusu minciu, tik reikalavimus, kad jums atsakytu. Ar nemanto, kad is dalies tai nemandagu?

Manyciau, diskusijoje, vyrauja partnerystes dvasia, kai dalinamasi savo mitimis, o ne vien reikalaujama patenkinti tamstos samlsuma, ar neatrodo, kad ir jums deretu pasisakyti sia tema.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 04 22, 12:30)
O man siandien kilo klausimas, kad as neskaiciau jusu minciu, tik reikalavimus, kad jums atsakytu. Ar nemanto, kad is dalies tai nemandagu?

Manyciau, diskusijoje, vyrauja partnerystes dvasia, kai dalinamasi savo mitimis, o ne vien reikalaujama patenkinti tamstos samlsuma, ar neatrodo, kad ir jums deretu pasisakyti sia tema.

reikalavau??ar paprašiau,kad žmogus pagrįstų savo išsakytą mintį-jei jau ją mokina kažkas(nors aš to nematau)
o kieno mintimis aš čia kalbu?turbūt kaimyno?ir į klausimus neatsakinėju?
moonte jūs gi protingas žmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 12:20)
beje,kur jūs matote mokinimą?konkrečiai.jums kažkas liepė ištekėti?

Jums reikia citatu? ar ko?
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2010 04 22, 12:35)
Jums reikia citatu? ar ko?

nu jei jau išsakėt konkrečia mintį,tai prašom ir pagrįsti-bo aš mokinimo čia niekur nematau.
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 11:35)
reikalavau??ar paprašiau,kad žmogus pagrįstų savo išsakytą mintį-jei jau ją mokina kažkas(nors aš to nematau)
o kieno mintimis aš čia kalbu?turbūt kaimyno?ir į klausimus neatsakinėju?
moonte jūs gi protingas žmogus smile.gif


Jus uzduodat klausimus, laukiat atsakymus ir juos komentuojat.

Suprantu, kad tai vienas is strateginiu oponavimo budu, kuris patogus tuo, kad klausimus dzniausiai nereikia pagristi, tik teiginius, o juos kol kas jums pateikia tik jums oponuojanti puse, bet ne jus.
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 12:37)
nu jei jau išsakėt konkrečia mintį,tai prašom ir pagrįsti-bo aš mokinimo čia niekur nematau.

o mintis be pagrindimo jums netinka?
o kodel jus cia nematote mokinimo? prasome pagrysti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dita555 @ 2010 04 22, 13:28)
o mintis be pagrindimo jums netinka?
o kodel jus cia nematote mokinimo? prasome pagrysti  biggrin.gif

mintis be pagrindimo yra labai patogu-va pasakysiu kad sugyventinės mokina išsiskirti ir gyventi nesusituokus.ir neprašykite pagrįsti.to turi užtekti ir tiek.
todėl kad viena iš mokinti reikšmių yra-nurodinėti, kaip elgtis, kaip gyventi
kur jums kas nurodinėja kaip jūs turite elgtis,ar jums siūlė susituokt?
pakankamai pagrindžiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 04 22, 12:20)


Cia kazkas zadejo, irgi pateikti rimtus argumetus, betkol kas tik...

O jus pateikite pradziai pliusus  mirksiukas.gif Ne vien gi reikalauti atsakymu, o gal ir savo ka nors pateikti galit.

jei čia taikėt man,tai aš tikrai nežadėjau pateikti rimtų argumentų už santuoką.
kadangi ašai su jumis kaip ir sutikau šimtą lapų atgal kad svarbu žmogus,jų santykiai ir tt,tai aš negaliu tų pliusų jums suminėt(kaip ir nežadėjau).
man įdomu buvo tik aptarti iš finansinės pusės-kadangi mano manymu sutuoktinė yra labiau ginama įstatymų nei sugyventinė,jei jūs vis dar matot kad aš bandau pasakyt,kad turtas man yra santuokos pagrindas,tada aš jau nemoku jume kitaip išaiškint.
Atsakyti
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 13:58)
mintis be pagrindimo yra labai patogu-va pasakysiu kad sugyventinės mokina išsiskirti ir gyventi nesusituokus.ir neprašykite pagrįsti.to turi užtekti ir tiek.
todėl kad viena iš mokinti reikšmių yra-nurodinėti, kaip elgtis, kaip gyventi
kur jums kas nurodinėja kaip jūs turite elgtis,ar jums siūlė susituokt?
pakankamai pagrindžiau? smile.gif

*mokinti ir nurodyneti yra skirtingos reiksmes.
** Jusu pagrindimo nematau, nes zodi mokinti prie nurodineti pritempete grynai remiantis savo asmeniniu poziuriu/suvokimu (dabar laukiu klausimo, kode? pagryskite? kur taip parasiau? lotuliukas.gif )
*** geriau jau teikti mintis be pagrindimo, nei nuolat uzdavineti klausimus ir ieskoti pagrindimu kitu argumentams, nepateikiant savo. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ulyja @ 2010 04 22, 14:13)
man įdomu buvo tik aptarti iš finansinės pusės-kadangi mano manymu sutuoktinė yra labiau ginama įstatymų nei sugyventinė,jei jūs vis dar matot kad aš bandau pasakyt,kad turtas man yra santuokos pagrindas,tada aš jau nemoku jume kitaip išaiškint.


va dabar supratau jusu minti. kai pasakote ne tokiu kategorisku tonu, viskas pasidaro daug aiskiau biggrin.gif (laukiu klausimu lavinos smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2010 04 22, 10:44)
Yra ryskus ir daug pasakantis Adaptacijos postas.


na jau.. aš rašiau apie vertybes, o ne apie moralumą, ar juo labiau amoralumą, kaip Tosk sugebėjo išverst bigsmile.gif pati esu jau antro vyro sugyventinė.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2010 04 22, 10:44)
Elementaru, turto turejimas ir rupinimasis nuosavu turtu nerodo, kad zmogus yra materialistas. Tai pasireiskia tuo kaip vertinamas tas turtas, ar ji yra priemone, ar tikslas. Tik tiek. Materialistu yra is sugyventiniu tarpe, bet materializmas nera, sugevntiniu seimos grindziamuoju aspektu.


Turiu vieną pavyzdį. Moteris turi daug turto, bet nenori tuoktis su savo ilgamečiu sugyventiniu (12m + bendras vaikas), nes skyrybų atveju turtą reikėtų dalyti per pus. turtas, tiesa, bendrai užgyventas. Klausimas: ar moteris materialistė? Ar moteris tikrai myli savo sugyventinį?
Papildyta:
nu tai jeigu jau nereikalaujama nieko pagrįsti, tai ir aš pasisakysiu. Manau, kad ilgamečiai sugyventiniai vienas kito nemyli, jeigu neplanuoja ženytis, ar dar blogiau - piestu stoja. Gal pripratimas, gal tingėjimas kažką keisti, apsileidimas. Bet meilės ten ne per daugiausiai, dėl pagarbos nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2010 04 22, 14:12)
na jau.. aš rašiau apie vertybes, o ne apie moralumą, ar juo labiau amoralumą, kaip Tosk sugebėjo išverst  bigsmile.gif  pati esu jau antro vyro sugyventinė.
Papildyta:
Turiu vieną pavyzdį. Moteris turi daug turto, bet nenori tuoktis su savo ilgamečiu sugyventiniu (12m + bendras vaikas), nes skyrybų atveju turtą reikėtų dalyti per pus. turtas, tiesa, bendrai užgyventas. Klausimas: ar moteris materialistė? Ar moteris tikrai myli savo sugyventinį?


Na nezinau, kaip pamatines vertybes galima pamatuoti, jei ne moraliniais svertais. Tebunie tai mano problema.

Na mes nezinom kas ten yra istikro, vien jusu prielaidos. Nagrinekime pateikta uzduoti-klausima, taip kaip jis yra pateiktas. Is to ka supratau, si moteris primenybe teikia turtui, jei jos nevedybu priezasties motyvacija yra turto dalybos. Bet nematau tame pasiteisinime prasmes, nes iki vedybu igytas turtas, netampa sutuoktinio nuosavybe.

Paskutinis teiginys be argumento, svelniai tariant kelia sypsena. Nuo kada santuoka yra meiles rodiklis. Retorinis klausimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 22 balandžio 2010 - 14:21