Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkiški vežimėliai


Mes irgi turim lenkišką AKJAX vežimėlį. Atidavė jau panaudotą pažįstami. Aš tai pasakysiu taip: jeigu gyveni nuosavame name arba pirmame aukšte, tai tada toks vežimas geras. Labai gerai tie dideli ratai (lengviau važiuoja). Bet aš gyvenu penktame aukšte, name, kuriame nėra lifto schmoll.gif Tai tik dėl to tokį vežimuką naudoju, kad atidavė už dyką. Be to, buvo ruduo, žiema, tai vaikis daugiausia balkone miegojo. Kartais tik išeidavau į lauką, kai kas nors padėdavo nusinešti tą griozdą.
Tai va, svoris tikrai didelis. Bet dabar artėja vasara, vaikis pradės sėdėti, tai manau, kad pirksiu kokį lengvesnį vežimuką-skėtuką, nes tas AKJAX irgi pasidaro toks, kaip skėtukas, bet svoris tai vežimo išlieka tas pats, o vasara tikrai dažniau į lauką vaikščiosim. tongue.gif
Atsakyti
Sveika, aš irgi turiu Akjax vežimą, pirkau naudotą iš draugės. Tikrai didelis ir erdvus, impregnuota ir nebijo lietaus medžiaga, puikiai plaunasi, nenusitrina ir neišblunka. Vežimas patogus ir vaikui, ir mamai, vaikas jame puikiai jaučiasi. Nors pasidaro ir sportinis, bet svoris -tikrai nemažas, taigi, pirkau sportinį lengvesnį vežimėlį Hauck firmos, nes kad ir nuo lifto nusinešti į lauką tik keli laipteliai, bet jau pavargau jį tąsyti... biggrin.gif
Atsakyti
O mes turėjome lopšynį ROAN Kortina. Mums labai patiko. Minkštutėlis, erdvus, supantis. dėl svorio... net nepastebėjau. gal ir sunkokas...., bet aš nepasakyčiau, nes nuvažiuodavau galiniais ratais ir tiek, vat ir visą bėdą, kaip išnešti tokį vežimaitį. O Dabar jei pirkčiau tai irgi ROAN, bet Marita, ten privalumas yra tame, kad dar galima pakelti lopšio nugarelė, kaid vaikui būtų aukščiau.
Atsakyti
Mūsų lenkų-vokiečių gamyba,bet mnan daugaiu atrodo,lenkų Toma-Expander,universalus,erdvus,amortizatoriai,pripučiami ratai,tikrai neblogas,tik gal sunkokas,bet nešiot mums nereikia smile.gif garantija 1m,naudojam tik 7mėn.,bet nesiskundžiam schmoll.gif
Atsakyti
Mano vaikelis turi gimti rugsejo gale..Tad ieskodama jam vezimelio ksaitinejau forumus, konsultavausi pardese ir vis labiau linkstu prie lenkisko Deltim focus..Beje, skaiciau atsiliepimus lenku forumuose tai mamytes ji tikrai giria..O ypac si modeliuka. Palyginus su nekuriais uzsienietiskais Moon, Jane tai lenkisku kaina prieinama ir tkrai nedaug kuo jie skiriasi..Dar svarbu kad jie projektuojami kad atitiktu poreikiui: pvz. kokia ziema Lenkijoje o kokia pietieciu kraste (Italija ir pan) - tai skiriasi ir naudojamos medziagos ir pvz lopsio ismatavimai..
Taip kad as uz lenkiskus vezimelius - tik aisku ne visus..Vat butent Deltim focus ar voyager tai thumbup.gif
Atsakyti
Turėjau Tako CITY VOYAGER ir likau patenkinta šiuo vežimuku. Ratai pripučiami, tai važiavimas buvo thumbup.gif Vežimas buvo patogus ir vaikui ir mamai. Tik sportinis variantas nelabai patiko, nes labai jau didelis. o ir nepatogūs diržai, tad teko pirkti kitą. bet vistiek likau patenkinta thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
O mes turejom "Bebetto" firmos vezimeli,labai geras buvo,patvarus ir spalvos labai grazios thumbup.gif .negaliu ivardint nei vieno trukumo,tikuiosi mamyte kuri ji is musu pirko ir patenkinta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*grazuolyte* @ 2007 09 07, 09:18)


bet jis ziauriai sunkus, mano drauge turejo - tai ji viena neuzsinesdavo, tekdavo kaskart kazkieno pagalbos prasyt schmoll.gif
Atsakyti
gal yra mamyciu givenanciu siaures airijoje?gal kas galite patarti koki vezimeli pirkti cia -airijoje?su vyru vis ziurinejam klausinejames bet kad ka tinkamo butumem issirinke tai nieko.is lietuvos siustis ar parsivezti tai neapsimoka nes reiktu dideli virsvori moketi.gal kas galetu patarti?aciu... smile.gif
Atsakyti
Mes turim lenkiska "Anmar". Grazus, dideli ratai, todel lengvai ir tyliai vaziuoja, lieti ratlankiai lotuliukas.gif . Jis sunkus, bet as jo nenesioju- zemyn stumiu (is 4 auksto), aukstyn- traukiu.
Atsakyti
aš dar dukrai gimus buvau pirkusi "Krasnal" - dabar ir sūnui naudoju - neturiu jokių nusiskundimų, gal dėl to, kad nuosavame name gyvenam - nereikia tampyt laiptais ir nėra problemų, ar tilps į liftą.
Atsakyti
Turim lenkišką "Wozkoland". Tikrai labai patogus, geras vežimukas. Pritaikytas ir žiemai ir vasarai. Daug kišenių, apsaugėlių ir pan. mirksiukas.gif Tiesa, svoris 15 kg. Kai reikėdavo - sulankstau vežimuką ir kaip lagaminą ant ratukų užridenu į kurį reikia aukštą.
Atsakyti