Įkraunama...
Įkraunama...

Ryan Air Už ar Prieš

Sveikos merginos, turiu klausimeli. ieskojau Ryanairo puslapyje atsakymo, bet neradau. Gal tiesiog skaityti nemoku smile.gif

Situacija tokia: pirkom bilietus i LT rugpjuciui gruodzio pradzioje. Sausio pradzioje suzinojau kad nestuke.gif ir rugjucio men jau skristi man niekas neleis doh.gif tad... ar imanoma kazkaip susigrazinti pinigelius uz tuos bilietus? blush2.gif ar cia mano problema ir ryanairui neidomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(elgetuke @ 2010 01 23, 17:29)
Sveikos merginos, turiu klausimeli. ieskojau Ryanairo puslapyje atsakymo, bet neradau. Gal tiesiog skaityti nemoku smile.gif

Situacija tokia: pirkom bilietus i LT rugpjuciui gruodzio pradzioje. Sausio pradzioje suzinojau kad  nestuke.gif  ir rugjucio men jau skristi man niekas neleis  doh.gif  tad... ar imanoma kazkaip susigrazinti pinigelius uz tuos bilietus?  blush2.gif  ar cia mano problema ir ryanairui neidomu  g.gif

bilietai atgal negrazinami, taigi tavo problema mirksiukas.gif nebent kazkam kitam parduosi/atiduosi - bet kas nores - pavardes keitimas 100 svaru blink.gif gali pasikeist data, bet pigiau nusipirkt naujus bilietus, nes ir datos keitimas nemazai kainuoja
Atsakyti
mamytes atsiduriau nemalonioje sutuacijoje, zinau kad vyras neleis man issivesti vaikucio i UK, gal kas zinote ar butinas tecio leidimas jei mes neissituoke?
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 24, 11:25)
mamytes atsiduriau nemalonioje sutuacijoje, zinau kad vyras neleis man issivesti vaikucio i UK, gal kas zinote ar butinas tecio leidimas jei mes neissituoke?

daugybe kartu keliavau viena su vaiku ir niekada niekas neklause apie teva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zipzip: 24 sausio 2010 - 14:59
QUOTE(*dew* @ 2010 01 24, 14:25)
mamytes atsiduriau nemalonioje sutuacijoje, zinau kad vyras neleis man issivesti vaikucio i UK, gal kas zinote ar butinas tecio leidimas jei mes neissituoke?

jau keleta metu kaip vaikas gali keliauti su betkuriuo is tevu ir nereikalingas kito sutuoktini/sugyventinio leidimas mirksiukas.gif gimimo liudijima tik turet reikia, nors nevisada praso
Atsakyti
O jei pasidarius check in'ą boarding pass'e nerodo paso numerio, nieko tokio?tik tautybe raso ir tik isskridimo laika,neraso kada atskrisiu.Ir ne per visa lapa man gavosi,o per puse padare.Na yra tie barkodai,atrodo viskas turetu but gerai.bet kaip jie ta mano pasa patikrins jei cia nieko neraso?
Atsakyti
QUOTE(Saiba @ 2010 01 25, 13:38)
O jei pasidarius check in'ą boarding pass'e nerodo paso numerio, nieko tokio?tik tautybe raso ir tik isskridimo laika,neraso kada atskrisiu.Ir ne per visa lapa man gavosi,o per puse padare.Na yra tie barkodai,atrodo viskas turetu but gerai.bet kaip jie ta mano pasa patikrins jei cia nieko neraso?


nieko tokio 4u.gif mes kai skridom su drauge paskutinį kartą gruodį,tai jai išvis toks mažiukas lapukas atsispausdino ir nieko nesakė niekas..svarbiausia tas popierėlis,o kaip jau jis atrodo tai dzin biggrin.gif
Atsakyti
o kasnors esat skride su ID kortele? 4u.gif irgi buvo taip kad ant bilieto nieko apie pasa nerase?nes ziuriu su pasais raso duomenis..o as su id kortele chekinausi tai nieko neraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saiba @ 2010 01 26, 14:54)
o kasnors esat skride su ID kortele? 4u.gif irgi buvo taip kad ant bilieto nieko apie pasa nerase?nes ziuriu su pasais raso duomenis..o as su id kortele chekinausi tai nieko neraso  g.gif


drąsiai skrisk ir neturi rašyt tik tautybę smile.gif
Atsakyti
Sveikos? Ar kam yra keite skrydzio data? atejo laiskas, jog data pasikeite, galiu sutikt, arba keist bil, ar pinigu susigrazint.., sakau gal keiciant, kokias nuolaidas pritaiko? nes dabar pabrange bil kitom dienom, nei tada kai buvom pirke.. g.gif
Atsakyti
gal kas nezino dar, ryanair nauji marsrutai is kauno nuo geguzes pradzios, prekiauja nuo siandie bigsmile.gif
http://www.makalius.lt/?p=1806

kaunas - gatwick, sito marsruto visada laukiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 24, 13:25)
mamytes atsiduriau nemalonioje sutuacijoje, zinau kad vyras neleis man issivesti vaikucio i UK, gal kas zinote ar butinas tecio leidimas jei mes neissituoke?

cia turbut ne visai ta tema tokiems klausimams...
bet ar tu nori visam issivezti? ar tik atostogoms?
jei atostogoms, sutikimo nereikia. bet jei nori pakeisti gyv vieta, o jus neissituoke ir globa tau nepaskirta, gali kilti problemu. ypac teisme, jei vaiko tevas sugalvos.
Atsakyti