400g kieto surio
2 kiausiniai
8 saukstai miltu
4 saukstai maltu dziuveseliu
60 g sviesto
Aliejaus
Aš dar dedu cesnako ( bet galima ir nedėti)
Sutarkuota suri sumaisykite su kiausiniais, miltais bei sviestu. Is sios mases padarykite kasnio dydzio kamuoliukus, juos apvoliokite dziuveseliuose ir virkite aliejuje, kol graziai apskrus.
KREPŠELIAI (TEŠLA KAIP KIBINAMS)
Tešlai
200g sviesto
2 stiklines miltų miltų
2 kiaušiniai
200g grietinės
druskos
Į dubenį sutarkuokite sviestą, supilkite miltus maišyt kol mase bus vientisa, po truputį įdėkite grietinę ir įmuškite kiaušinius, įberkite druskos. Viską gerai sumaišykite, įdėkite į šaldytuvą 10-15 min. paskui įdėt į formeles ir kept.
ĮDARAS SU RŪKYTA SKUMBRE:
reikia rūkytos skumbrės (salto rūkymo)
virtas kiaušinis
svogūniukas
truputis fermentinio sūrio
konservuotų žirnelių,
majonezo,
pipirų, ir labai tinka krapai
LAIVELIAI IŠ KIAUŠINIŲ
išvirti kiaušinius, perpjauti per puse išilgai, išimti trynius ir sumaišyt su rūkytą skumbrę, įdėti į kiaušinių baltymus ant viršaus šaukštelį majonezo. iš sūrio išpjauti trikampį , užmaut ant medinių smeigtukų ir įsmeigt į kiaušinio baltymą.
O GRYBUKAI IŠ DEŠRELIŲ TAI IR TAIP AIŠKU KAIP DARYT , VIETOJ DEŠRELIŲ GALIMA SUSUKTI KEPSNIUKUS, (vaikams labai patiko šį idėja)
skanaus
