Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko 2asis- 5asis gimtadienis

QUOTE(XVXVX @ 2011 04 05, 15:20)
Pritariu jums, juk ir zaidimu kamabri galima padaryti labai graziu nuotrauku su dovanom, tortu, sokiais, net ir programeles rengia ten smile.gif o ir tevams maziau vargo, tvarkymosi. smile.gif aisku priklauso kiek mazuju sveciu bus, jei tik 1-2, toliau visi tetos ir dedes, tada nera tikslo, jei vien vaiku balius tada mintis tikrai gera smile.gif



Aciu uz mintis mamytes 4u.gif tai ir yra didziausia beda kad vaiku pas mus nebus,visi kudikeliai dar,su dukryte jie nezais lotuliukas.gif o del vaiku kambario patiko mintis,galvoju pas mus cia gal i fantazija nueiti pasiimti tortuka dar uzkandziu pasisedeti su seneliais ir dar keliais giminaiciais, o ir Altejai linksmiau nes vistiek vaiku ten butu,ties ta mintim reiks kol kas ir apsistoti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2011 04 06, 00:35)
reik ir į vaikus atsižvelgti. Pvz mes nesamdom jokių personažų ir programėlių neprašom, nes mano vyresnėlis nemėgsta. Kai būna tokie gimtadieniai, jis neina artyn prie personažų, tik iš tolo stebi, o paskui eina kažką kita veikti. Ir dažnai jis toks būna ne vienas.



Mano mergyte irgi viena is tokiu,jai geriau is toli paziureti,pastebeti kas kaip ir po minutes kazkas kitas ja sudomina,tai apie koki personaza kol kas negalvoju,mazyte dar ir taip manau jog isigastu,bjotu,nes jei jau kaledu senelio bijojom kaip velnio,prieiti nebuvo net minties lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
kai mažo vaikas gimtadienis, geriau papuoškit namus, kokį tirtuką įdomesnį - juk liks nuotraukos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ir man si tema aktuali, nes uz poros savaiteliu mano dukriukui dveji smile.gif Sveciai bus panasaus amziaus - sesutes dvynukes 3 men jaunesnes ir dar viena mergyte pora sav. jaunesne. Amzius dar toksai, kai nei ruosti zaidimus, nei temini pasisedejima, kolkas vaikai patys vieni kitiem idomus biggrin.gif. Tai irgi planuoju pripusti daug daug balionu, paruosti aksesuarus "princesiskus" ir pan, pririnkti vaikiskos muzikos... Planuojamas maistas: desreles-astuonkojai (desrele prismaigstyta spageciais), karsti sumustinukai, kiausiniai-bobutes (gimtadienis ispuola mazne per Velykas), vaisiu verinukai, sultys ir pan...
Atsakyti
Mano dukriuko 4u.gif gimtadienis bus 2metukai (vaiku amzius nuo1,5m-5m) po menesiuko ir vis neapsisprendziu kur daryti g.gif ar vaiku kambari,ar gamtoje ir isnuomuoti pripuciama batuta.O jei gamtoj nezinau kokios grazios vietos g.gif doh.gif
Gal ka turetumet patarti ar pasiulyti? g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mes 2aji gimtadieni dare su tematika tropical party.... smile.gif tik oras buvo netripokinis.... biggrin.gif
cia keletas foto is sventes,gal kas pasinaudos kokia ydeja.... mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
https://lh5.googleus...12/_MG_7084.JPG
user posted image
saulute piniata... wub.gif
user posted image
Papildyta:
pakvietimas - zinute butelyje
user posted image
Atsakyti
siais metais ruosiu arbatos vakareli vadinama dress up patry,kur vaikuciai tures ateti persirenge megstamu personazu.... biggrin.gif zaidimam nupirkau toki...
user posted image
zodziu,asilas ir 24 uodegos-lipdukai ir raistis...vaikai tures uzristomis akimis prilipdyti uodega paveikselyje,ten kur priklauso.... smile.gif
dar zadu isvirti masyviu burbulu...daugiau nieko kol kas nesugalvojau...kiemelyje yra medinis namukas,ciuozykele,smelio deze,bet norisi kazka sugalvoti,kad ir teveliai isijudintu....
ai dar galvoju nusipirkti vafliu ledam,ledu deze,ivairiu skoniu,spalvu ir geometriniu figuru saildainiuku ir juos dekoruoti su vaikais...
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
gal kuri zinote koki labai skanu pieno kokteli....??? blush2.gif
Atsakyti
o ka tuo metu veikia teveliai kol vaikuciai svencia zaidimu kambary...? blush2.gif man kazkaip didesne dilema buna,kaip tevelius uzimti nei vaikus.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 05 09, 16:40)
o ka tuo metu veikia teveliai kol vaikuciai svencia zaidimu kambary...? blush2.gif man kazkaip didesne dilema buna,kaip tevelius uzimti nei vaikus.... unsure.gif

Aš atsiprašau, bet ar tie vaikai tokie dideli, kad jiems nereikalinga tėvų priežiūra, kad patys "švenčia", kaip sakot? ax.gif Manau, pakankamai veiklos vaikus sužiūrėt tėvams yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2011 05 09, 17:40)
o ka tuo metu veikia teveliai kol vaikuciai svencia zaidimu kambary...? blush2.gif man kazkaip didesne dilema buna,kaip tevelius uzimti nei vaikus.... unsure.gif

juk manau vaiko gimtadienis tai leiskim vaikui ir svesti i valias, o jau tevams gal uzteks ir kavos manau tam kartui g.gif o juk veliau grystat i namus ar einat siaip kur pavalgyt visi tada ir tevai manau nebuna nuskriaust mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2011 05 09, 16:33)
Aš atsiprašau, bet ar tie vaikai tokie dideli, kad jiems nereikalinga tėvų priežiūra, kad patys "švenčia", kaip sakot?  ax.gif Manau, pakankamai veiklos vaikus sužiūrėt tėvams yra  4u.gif

na ir as atsiprasau,bet 3-meciai,4-meciai aisku nera tokie dideli,kad juos galima butu palikti vienus namuose svesti..... biggrin.gif bet ir nereikia nuolat begioti paskui.... ax.gif siaip jei vaikai turi bendraamziu,tai sujais ir zaidzia...as aisku mastau tokius zaidimus,kad ir tevelius ijungciau,bet gi nezaisi kiaura diena...vaikai nores ir vieni kazka paveikti...bet dabar mastau jei darau arbatos vakareli,tai gal ir prasisuksiu tiesiog su linksmais pasnekesiais prie puodelio arbatos.... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
As vesiu i cirka gimtadienio proga, o grizus namo lauks tortas ir zvakuciu putimas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2011 05 18, 11:36)
As vesiu i cirka gimtadienio proga, o grizus namo lauks tortas ir zvakuciu putimas  biggrin.gif

super... thumbup.gif o kelintas cia gimetdienis,jei nepaslaptis...? blush2.gif
Atsakyti