Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(saulyte2 @ 2009 06 01, 14:11)
noriu atsparuma trinciai, nes tie laiptai pagrindas, mes gyvename antrame aukste, rytoj
vaziuoju i miesta ir reikia dazu nusipirkti, turbut rekia po viena laipta lakuot, nes greitai  susiskaido, poto  uzdazyti kita spalva.

Lakuoti gali ir ne po vieną laiptą, bet pradžioje geriau pasibandyk su nedideliu plotu, ar liksi patenkinta rezultatu...
Atsakyti
Gal zinote kur rasti mediniu vazonu gelems, noriu dekupazuoti toki

Atsakyti
Indigos, moki vezi yra...

http://www.fromoldbo...ersAndLettering va cia sriftai, raides... ax.gif
Atsakyti
Laba,

Reikia patarimo: prieš gerą mėnesiuką dariau vazelę, o dabar pastebėjau, kad atsirado mažų puslyčių, kažin kodėl?
Papildyta:
dažyta akriliniais dažais, lakuota akriliniu laku, labai saugojau nuo dregmės...
Atsakyti
QUOTE(abc12355 @ 2009 06 01, 18:30)
Laba,

Reikia  patarimo: prieš gerą mėnesiuką dariau vazelę, o dabar pastebėjau, kad atsirado mažų puslyčių, kažin kodėl?
Papildyta:
dažyta akriliniais dažais, lakuota akriliniu laku, labai saugojau nuo dregmės...

Reikejo dar nugruntuot ir is vidaus dar palakuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif

gal galit pasakyti is kur siunciates daiktus dekoravimui is uzsienio?Gal kazkaip kooperuojates kaip ir su servetelem?
Atsakyti
QUOTE(gėlėta jūrė @ 2009 06 01, 14:08)
Applicraft laką bandžiau, tai visiškai nieko gero... Labai nustebau, nes iki to visom applicrafto priemonėm buvau patenkinta. Žodžiu, jeigu dar nenusipirkai, tai ir nepirk smile.gif Jei nori kokio profesionalaus dekupažui tai imk stamperios geriau.


Dekoju, dar nenusipirkau - esu darbais apsikrovus. O ta stamperios per
neta galima uzsisakyt?

Ir is viso tureciau toki gal ir kvailoka klausima blush2.gif Pagal ka sprendziat apie lako kokybe? g.gif
Atsakyti
Pagal tai, kaip dengiasi (čia man, sakyčiau, pats svarbiausias kriterijus būtų), kaip džiūsta, kiek dar limpa-nebelimpa ir, aišku, kaip laiko paskui. Kai kurie lakai, kad ir kokį gerą teptuką ar volelį turėtum dengiasi netolygiai, šuorais ir t.t. O su kai kuriais išvis nereikia žaist - tepi ir dengiasi tobulai smile.gif Applicrafto lakas man nepatinka, nes jis labai labai tirštas, dengiasi siaubingai, tai vienintelė išeitis man dirbti su juo - skiesti. Ir vis tiek tas dengimas nėra tobulas.

Šiaip, mano nuomone, geriau pirkti gerus statybinius lakus, nei specialius, skirtus dekupažui. Viena, tai dėl kainos, o kita, tai man labiau jie patinka (čia jau labai subjektyvus reikalas) smile.gif Nusiperki vieną akrilinį, kitą vaitspiritinį ir lakuoji į valias biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergytes

gal galit patart kur butu gailma kaune kokybiskai atsispausdint paveikslelius?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 06 01, 20:35)
Reikejo dar nugruntuot ir is vidaus dar palakuot mirksiukas.gif

Stiklines vazeles irgi reikia gruntuoti?
Atsakyti
QUOTE(abc12355 @ 2009 06 01, 17:30)
Laba,

Reikia  patarimo: prieš gerą mėnesiuką dariau vazelę, o dabar pastebėjau, kad atsirado mažų puslyčių, kažin kodėl?
Papildyta:
dažyta akriliniais dažais, lakuota akriliniu laku, labai saugojau nuo dregmės...

Galbūt paveiksliukas neprilipo labai gerai? Kaip klijavai? Kaip užtvirtinai?
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 06 01, 18:19)


aciu uz nuorodele 4u.gif
QUOTE(Karalaite28 @ 2009 06 01, 21:08)
Sveikos mergytes smile.gif

gal galit pasakyti is kur siunciates daiktus dekoravimui is uzsienio?Gal kazkaip kooperuojates kaip ir su servetelem?

mes kelios merginos klp esam susikoperavusios tai perkam ir medinukus ir serveteles 4u.gif
Atsakyti