Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryti kai vyras pyksta kad paskambini?

buvo ir pas mane panasi situacija, ir kaip tu sakai kad skambini tik tada tai reikia, gal kartais ir nevisada taip buna, bet as suprantu kodel, del to kad pasitikejimo nera ir atrodo paskambinsiu ir isitikinsiu ar jis ten yra kur turi buti ir panasiai.... visko buvo, bet sugebejau paprasciausiai ismokt nebeskambint ir ka jus manot, skambina jis ir klausia kas atsitiko, kodel nebepaskambini gal kita vyra susiradai thumbup.gif , man tai patinka. taip kad, reikia save susimti ir imtis kitos taktikos,o gal suveiks? man suveike?dabar viskas liux drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man atrodo daknisai jį su savo skambučiais biggrin.gif

Neskambink jam, tai turėtų jį sudominti - skambinai skambinai ir staiga nustojai tongue.gif
Atsakyti
Ot atrado problema doh.gif

Nugi neskambinkit tam vyrui, kam ji trukdot? Tuo paciu irgi nekelkit ragelio, kai jis skambina, arba jei jau kartais pakelsit, tai kalbekit taip, kaip jis su jumis kalba. Namo veliau grizkit, jeigu dazniau bandys paskambinet... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 27 gegužės 2009 - 22:11
QUOTE(Germante @ 2009 05 27, 23:08)
...arba jei jau kartais pakelsit, tai kalbekit taip, kaip jis su jumis kalba  rolleyes.gif

Smėlio dėžės prisiminimai? Tu man su grėbliuku, aš tau su kastuvėliu ir dar smėlio į akis?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 27, 21:09)
Smėlio dėžės prisiminimai? Tu man su grėbliuku, aš tau su kastuvėliu ir dar smėlio į akis?


Aha... bigsmile.gif Kartais smelio dezej tooookiu dalyku ismokstama.

Visam gyvenimui. O sitas vienas is ju. rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 05 27, 23:47)
Prasideda... Na ir is kur istraukete? Mane pvz uzknisa mamos skambuciai. Ne tuo, kad jie gausus, bet kad visiskai nereiksmingi. Paskambina paklausti, ar gales man paskambinti rytoj. Arba ipusejus pokalbiui pradeda pasakoti, ka siandien pagamino pietums. Pamini ne tik patiekalo pavadinima, bet ir sudeti, bei gaminimo proceso ypatumus isdesto. Del to nemegstu kalbeti su ja telefonu, kartais apsimetu, jog negirdziu skambucio, arba sneku nekantriai, nesusidomejusi. Ar is to jai reiktu nuspresti, kad as susiradau nauja mama?


Neprasideda. Ji tai nepasako kodėl skambina ir ko nori iš vyro.
Atsakyti
As tai nustociau skambinusi smile.gif Jei nenori, tai ir nereikia mirksiukas.gif svarbias naujienas suzinotu pats paskutinis, grizes namo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatute @ 2009 05 27, 23:21)
Neprasideda. Ji tai nepasako kodėl skambina ir ko nori iš vyro.

Butent, nepasako. O Jus jau su isvadomis.
Atsakyti
darbo metu suprantama, o vakarais jeigu... kodel jie gali nenoret su mumus, paciomis mieliausiomis ir mylimiausiomis, kalbet? gal todel, kad trukdom biggrin.gif macius kompanijoj tokiu atveju, kai pasiziuri i tel ir paspaudziai TYLIAI bigsmile.gif bet jei kas kitas skambina - niekad netrukdo. vat kokie jie gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(_vava_ @ 2009 05 28, 00:16)
darbo metu suprantama, o vakarais jeigu... kodel jie gali nenoret su mumus, paciomis mieliausiomis ir mylimiausiomis, kalbet? gal todel, kad trukdom biggrin.gif macius kompanijoj tokiu atveju...

Ką jūs veikiate tokiose kompanijose? Kur tuo metu būna jūsų vyras ir vaikas?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 28, 07:45)
Ką jūs veikiate tokiose kompanijose? Kur tuo metu būna jūsų vyras ir vaikas?


kurioj vietoj minejau vaika unsure.gif ? tiesiog maciau, kaip draugai (vyr. g.) taip daro. ar klystu smile.gif ?
Atsakyti
Na , sutinku su visų mintimis g.gif
Neskambinu aš ten jam kas minutę- būna kad kartą i dieną arba išviso nei karto. O jis- jei tik aš ne namie - iš karto skambutis..
Aš manau, kad jis tiesiog bijo mano kontrolės- nors niekada to pas mus nebuvo unsure.gif
Atsakyti