Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI

Sveikutės 4u.gif

na oras šį savaitgalį nedžiugino verysad.gif

Varėne, noriu ir aš pažiūrėti foto bigsmile.gif

Niu va, o aš prisirinkau krūvą minčių, sakiau jau užteks, dabar reikia sėst, dėliotis, pritaikyti į savo scenarijų ir pradėti viską užsakinėti, gaminti, o tada jeigu dar trūks ko nors galėsiu papildyti.
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2009 06 07, 21:46)
Varėne,apie širdį pamiršai pakomentuot  bigsmile.gif  bigsmile.gif  blush2.gif


Taip , apie širdį, tai kaip sakiau, suvirino man vienas dėdė ją iš armatūros, vyniojom medžiagą, pylėm degų skystį ir deginom smile.gif

Ženkliukus maketavau pati, o gaminau reklamos agentūroj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varėnė: 07 birželio 2009 - 21:49
QUOTE(Varėnė @ 2009 06 07, 22:48)
Taip , apie širdį, tai kaip sakiau, suvirino man vienas dėdė ją iš armatūros, vyniojom medžiagą, pylėm degų skystį ir deginom smile.gif

user posted image
Atsakyti
labas vakarelis 4u.gif

pleputes svociutes - taip aisku ir turi but bigsmile.gif

bukit gerutes, pasidalinkit patirtim kas daret netikra liudijima santuokos - kaip padaret ka dnieks neitartu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2009 06 07, 23:18)
Sveikos,
Įdėjau kelias nuotraukas iš vestuvių (kaip atrodžiau) į savo albumą. Kas nori pamatyt iš mūsų bendraujančių svočiučių, atsiųsiu nuorodą smile.gif


Labas, noreciau ir paziureti foto : 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 06 07, 21:41)
visai nebloga suknyte  thumbup.gif tiksi prie pamergiu. O desi koki sali ar svarkeli, ar bus peciai pliki?


galvojau tokį bolero juodą gipiūrinį švarkelį, tik kai matavausi suknelę, buvo paimtas blink.gif Žadėjo palikt ir kai atvažiuosiu matuotis prieš vestuves, pasižiūrėsiu kaip atrodo. O jei netiks, tada šalį. Bet švarkelis man labiau prie dūšios thumbup.gif Prieš pat atsiimant nuspręsiu galutinai smile.gif

Varėne, ir aš noriu pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolikė: 07 birželio 2009 - 22:02
QUOTE(loretita2 @ 2009 06 07, 22:40)
ne nedariau, bet man patiko. Gal naudosiu per auksines senuoliu vestuves. Bet kazkur turejau ir pasaka, kai rasiu atsiusiu tau.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
skaitem abu su vyru,tai lotuliukas.gif o as dar puses zodziu nesupratau,tai vyras vertejavo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif
Papildyta:
Varėnė ačiū,labai viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,pavydžiu kad jau viskas baigta
Atsakyti
Varene ir as, ir as, noriu pamatyti 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darule: 07 birželio 2009 - 22:18
oi, baigiasi musu tema lotuliukas.gif tai kas atidarinesit nauja - pastumkit mane savaite toliau - as liepos 18 4u.gif aciu

Varene, oi kaip graziai atrodei... labai grazi suknute ir tau labai tiko mirksiukas.gif tikrai grazu, ir as jau noriu thumbup.gif ir bijau tuopaciu. Nu tikrai, tokia kazkokia baime mane yra apemus - nebezinau kurio darbo griebtis ir kaip ka daryt doh.gif jauciu reikia biski pailset... as ta jau daug kartu sakiau, bet tai kad neina thumbup.gif uzkreciama liga tos vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pelze: 07 birželio 2009 - 22:19
QUOTE(Varėnė @ 2009 06 07, 23:18)
Sveikos,
Įdėjau kelias nuotraukas iš vestuvių (kaip atrodžiau) į savo albumą. Kas nori pamatyt iš mūsų bendraujančių svočiučių, atsiųsiu nuorodą smile.gif

labukas,ir as labai noreciau pamatyt smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti