Įkraunama...
Įkraunama...

Coletto

Gal kas turi coletto giovanni modeli, idomu butu isgirsti atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
Labas:) renkuosi vezima ir man reikia tokio,kad rankena galetu persisukti pirmyn atgal(kad vaika galeciau vezti pasukus I/nuo saves) , tai kolkas apsistojau ties graco symbia ir Coneco Matteo wub.gif Iskilo man dabar toks klausimas...perziurejau video plius minus visus kiek radau internete ir niekur nerandu,kad rodytu kaip uzdedama auto kedute ant vaziuokles... Ar tikrai ji uzsideda lengvai ? Kaip suprantu,atsiliepimai tikrai neblogi sio vezimuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2013 09 01, 17:05)
Labas:) renkuosi vezima ir man reikia tokio,kad rankena galetu persisukti pirmyn atgal(kad vaika galeciau vezti pasukus I/nuo saves) , tai kolkas apsistojau ties graco symbia ir Coneco Matteo  wub.gif  Iskilo man  dabar toks klausimas...perziurejau video plius minus visus kiek radau internete ir niekur nerandu,kad rodytu kaip uzdedama auto kedute ant vaziuokles... Ar tikrai ji uzsideda lengvai ?  Kaip suprantu,atsiliepimai tikrai neblogi sio vezimuko  smile.gif

Labai lengvai uzsieda, lygiai taip pat kaip ir lopsys, tik auto kedute nuimt ir uzdet uztenka vienos rankos, ant rankenos paspaudi ir nusikeli smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuorama- @ 2013 09 01, 20:16)
Labai lengvai uzsieda, lygiai taip pat kaip ir lopsys, tik auto kedute nuimt ir uzdet uztenka vienos rankos, ant rankenos paspaudi ir nusikeli  smile.gif

Aciu uz atsakyma. Manau jau apsisprendziau ir pirksiu toki vezimuka:)
Atsakyti
Tikrai taip,visos dalys coletto matteo nusiima lb lengvai,be jokiu begeliu ar papildomu adapteriu. Nieko geriau nesu maciusi,nes kiek teko ciupiniti kitokius vezimus,man tai tragedija,kaip su vaiku vienai uzsidelioti tas dalis... Puikis vezimelis! Naudojom ir jei dar kartu reiktu,vel imciau toki pati. thumbup.gif
Atsakyti
Kur galima isigyti nauja coletto matteo vezimeli?
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2014 06 07, 21:52)
Kur galima isigyti nauja coletto matteo vezimeli?

Jei Klaipėdoje, tai turguj
Atsakyti
Nesenai apžiūrėjau Coletto Marcello vežimėli, jis skaitosi naujasis Matteo modelis. Paliko labai dideli įspūdį. Lopšys didesnis 85 cm ilgio ir šiaip visas toks tvirtesnis atrodo. Norėjau paklausti gal kas turite tokį įsigiję? Kaip jis? ar neturite nusiskundimų, nes iš pirmo žvilgsnio jis pasirodė labai geras.
Atsakyti
Man pats geriausias ir mylimiausias vežimas, pirkom pries 3 metus, vienas minusas tik kad priekiniai dvigubi ratai, daugiau niekuo negaliu skustis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nenuorama-: 25 rugpjūčio 2014 - 18:04
Pries 3 metus? Tai, kad girdejau jis pats naujausias modelis:) tik dabar atsirades. Ta prasme apie Coletto Marcello as. Ar as klystu gal?smile.gif
Atsakyti
Coletto matteo super vežimukas, turėjau. Visos dalys lengvai užsideda. Be vargo vaikutį gali nusukti nuo saulės ar vėjo. Man tai labai pravertė. O Coletto Marcello tai patobulintas thumbup.gif Jei kada dar prireiktų smile.gif tai pirkčiau tik šią karietą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visadaten: 26 rugpjūčio 2014 - 18:02
Uzvakar perskaiciau jusu komentarus ir nutariau internetu nusipirkti Coletto Marcello. Vezimelis nerealus. Viskas labai patiko, tikriausiai geriausias koki tik buvau maciusi. Drauge turi Coletto Matteo, tai vieninteliai minusai kurie nepatiko tai tas, kad nepripuciami ratukai ir per mazas lopsys, o Marcello visi sie minusai istaisyti. Lopsys tikrai didelis ir ratukai visi keturi pripuciami, toks sutvirtejas visas... Rekomenduoju. Nuostabus vezimelis, man jis labai patinka. thumbup.gif
Atsakyti