Įkraunama...
Įkraunama...

***Krikštynų tortas***

QUOTE(Živilkinas @ 2010 08 19, 23:17)
Labas, mamytės, graži šventė praėjo, tai bepigu dalint atsiliepimus ir rekomendacijas, pamenu, kiek visur landžiojau internete, kol suradau ir apsisprendžiau dėl įvairių dalykų besiruošiant, taigi, prašom nuoroda (Kaune):  4u.gif

http://www.tortai.eu/

"Daukšiagirės dvaro konditerija"

Labai gražų tortą padarė.
Visiems buvo skanus, labai lengvas, šviežias, užsisakėm avietinį.

Davė paragaut įvairių skonių renkantis  thumbup.gif

Papuošimas nerealus (tiesa, ta balto glajaus masė saldoka, aš, asmeniškai, nevalgiau, bet ji visur tokio tipo būna saldi smarkokai), gaila buvo ir pjauti...  biggrin.gif

Pačios pažiūrėkit nuotraukas jų tinklapyje.

Sėkmės ir skanaus!


Pritariu Jums...Istiesu sios konditerijos tortai nuostabus...Ieskojau savo mazylio pirmam gimtadieniui grazaus torto...pravaziavau daug konditeriju, bet vis nusivildavau... doh.gif Ir atradau ju tinklapi internete...Ten ir uzsakem torta gimtadieniui...o po to ir krikstynom... mirksiukas.gif Likau labai patenkinta... bigsmile.gif Sios konditerijos kolektyvas ispilde visus mano pageidavimus... Tortai buvo ir skanus ir grazus... thumbup.gif Uzsukau paziuret tortu nuotrauku dar karta ir radau musu krikstynu torto nuotrauka ju tinklapyje...Nr.45 lotuliukas.gif
http://www.tortai.eu...ski-tortai.html
Tik gaila, kad "Dauksiagires dvaro konditerija" Kaune...
Sekmes visoms ieskant graziu ir skaniu torciuku...Jusu sventems... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mindiniete: 02 rugsėjo 2010 - 22:50
QUOTE(Mindiniete @ 2010 09 02, 23:48)
Pritariu Jums...Istiesu sios konditerijos tortai nuostabus...Ieskojau savo mazylio pirmam gimtadieniui grazaus torto...pravaziavau daug konditeriju, bet vis nusivildavau... doh.gif  Ir atradau ju tinklapi internete...Ten ir uzsakem torta gimtadieniui...o po to ir krikstynom... mirksiukas.gif  Likau labai patenkinta... bigsmile.gif Sios konditerijos kolektyvas ispilde visus mano pageidavimus... Tortai buvo ir skanus ir grazus... thumbup.gif Uzsukau paziuret tortu nuotrauku dar karta ir radau musu krikstynu torto nuotrauka  ju tinklapyje...Nr.45  lotuliukas.gif
http://www.tortai.eu...ski-tortai.html
Tik gaila, kad "Dauksiagires dvaro konditerija" Kaune...
Sekmes visoms ieskant graziu ir skaniu torciuku...Jusu sventems... 4u.gif


Isties grazus tortas 4u.gif
Turiu toki klausima. Pastebejau, kad ju tortai buna su kaspinais, matosi kad nevalgomas biggrin.gif (gal ne visi, nzn), tai kaip darote pjaudami, nurisat ji ir tiek to grozio? ax.gif
Gal kam durnai nuskambejo, bet man idomu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 03, 08:58)
Isties grazus tortas  4u.gif
Turiu toki klausima. Pastebejau, kad ju tortai buna su kaspinais, matosi kad nevalgomas  biggrin.gif  (gal ne visi, nzn), tai kaip darote pjaudami, nurisat ji ir tiek to grozio?  ax.gif 
Gal kam durnai nuskambejo, bet man idomu  lotuliukas.gif

Na jei tas kaspinas medziaginis,tai zinoma nurisi ir pjaustysi torta,o jei is cukraus mases,kaip ir virsaus dengimas,tai galima pjauti kartu ir taip issidalins sveciams.Nors nemanau,kad ji kas valgys bet kokiu atveju biggrin.gif
Atsakyti
O va čia mūsų tortukas "Giraičio" kepyklos, niamu labai skanus buvo bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tesa. @ 2010 09 08, 10:27)
O va čia mūsų tortukas "Giraičio" kepyklos, niamu labai skanus buvo  bigsmile.gif

http://images9.fotki...8/tortas-vi.jpg


Ziauriai grazus smile.gif
Atsakyti
sveikos,siandien savo berniuko krikstynom uzsakiau www.tortai.eu vaikiska torta NR.4.bus 3 skoniu.6 kg kaina 300.tikiuosi bus skanus.krikstynos 26 rugsejo,imesiu nuotraukyciu po visko.
Atsakyti
QUOTE(dovil2002 @ 2010 09 13, 20:04)
sveikos,siandien savo berniuko krikstynom uzsakiau www.tortai.eu vaikiska torta NR.4.bus 3 skoniu.6 kg kaina 300.tikiuosi bus skanus.krikstynos 26 rugsejo,imesiu nuotraukyciu po visko.


butinai drinks_cheers.gif skanaus torto 4u.gif
Atsakyti
O mes kriksto dukrai buvom uzsake stai toki torciuka
gallery.php?entry=images/tortas.JPG]user posted image[/url]
Atsakyti
O musu stai koks buvo-dvieju skirtingu skoniu ir dieviskai skanus thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
grazus tortas,galvoju tik kur ji uzsaket//? gal kedainiuose,ar panevezy/?
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 09 23, 14:53)
grazus tortas,galvoju tik kur ji uzsaket//? gal kedainiuose,ar panevezy/?


nea-Marijampolė ax.gif
QUOTE(meduolytee @ 2010 09 23, 16:31)

lotuliukas.gif tikrai taip-ir man labai patiko, kad isklauso ko nori, susakiau ko nenoriu ir stai-stulbinantis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
stai toks musu buvo
user posted image
Atsakyti