Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

QUOTE(reduxe @ 2010 02 07, 16:57)
imetu dar ir savo miegamaji CIA,nes jau pasimeciau,gaunasi kazkoks Barokas Rokokas g.gif

as vel su savo miegamu blush2.gif
nusipirkom lova...aisku pobaises spalvos,bet as joje pamaciau vizija hihihi.gif
Lova
labai norejau zemos,o Airijoj su zemom problema,todel labai pigiai nuspirkau sita ir zadu padaryti kazka tokio
man atrodo visai tiks i musu miegama g.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2010 03 08, 17:58)
as vel su savo miegamu blush2.gif
nusipirkom lova...aisku pobaises spalvos,bet as joje pamaciau vizija hihihi.gif
Lova
labai norejau zemos,o Airijoj su zemom problema,todel labai pigiai nuspirkau sita ir zadu padaryti kazka tokio
man atrodo visai tiks i musu miegama g.gif


Man visai nieko ir ta ruda thumbup.gif
O kaip galvojat ją perdažyti? Kiek suprantu čia odinė?
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 08, 17:05)

Klausimėlis - kaip atrodys pieno spalvos (na gal kreminės) sienos ir tokios pat grindys? Grindys netgi šviesesnės nei sienos. Didins, aukštins ar ne? Noriu sudaryti didesnės erdvės įspūdį...
Beje - buvau kauno Gaudrėj. Kainos nerealios, bet idėjų pasivogti tikrai įmanoma. Sakėm su MB surizikuosim, nusipirksim liuminescensinę lempą ir bandysim patys improvizuoti biggrin.gif


Idomus pamastymas: panasiu spalvu grindys ir sienos.Ka digma sako i tai? cool.gif Erdves pojutis turetu isaugti. Bet gal labai monotoniska? Gal labai jau sterilu?
Paskutinio Stiliaus laidoje rode dirigento Rinkeviciaus namus. Kiek langu!!!!! thumbup.gif KAip sviesu!!! Balta virtuve, stikliniai staliukai (o vaikai tai pametinukai!). As irgi taip noriu, bet pradedu ziuret i praktiskuma. Kas is to stiklo, jei istisais dienos sviesos nematydama turesiu sveisti?

Kur ta Gaudre Kaune? Ideju pasvogt ir as norecj...
Viena ideja vogto turim..Savanoriu pr. Plaza berods dizaino namuciai...Virtuves iranga nuo 20.000,-Kokie dabar gartraukiai nerealus!!! Vos ne veidrodziai palei lubas... Nooorim! Geriau stalvirsius meistrausim patys (vyriskis mano nagingas), moderniu rankeneliu pasipirksim, stalciuku. Ant to pataupysism, o gartraukiui paislaidausim unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2010 03 09, 09:12)
Idomus pamastymas: panasiu spalvu grindys ir sienos.Ka digma sako i tai? cool.gif Erdves pojutis turetu isaugti. Bet gal labai monotoniska? Gal labai jau sterilu?
Paskutinio Stiliaus laidoje rode dirigento Rinkeviciaus namus. Kiek langu!!!!! thumbup.gif KAip sviesu!!! Balta virtuve, stikliniai staliukai (o vaikai tai pametinukai!). As irgi taip noriu, bet pradedu ziuret i praktiskuma. Kas is to stiklo, jei istisais dienos sviesos nematydama turesiu sveisti?

Kur ta Gaudre Kaune? Ideju pasvogt ir as norecj...
Viena ideja vogto turim..Savanoriu pr. Plaza berods dizaino namuciai...Virtuves iranga nuo 20.000,-Kokie dabar gartraukiai nerealus!!! Vos ne veidrodziai palei lubas... Nooorim! Geriau stalvirsius meistrausim patys (vyriskis mano nagingas), moderniu rankeneliu pasipirksim, stalciuku. Ant to pataupysism, o gartraukiui paislaidausim unsure.gif


Gaudrė randasi Birželio 23-osios g. Šiaip pats salonas man nepatiko. Konsultantai nemalonūs, jei klausi, tai turi kalta jaustis. Bet šviestuvų yra neblogų. Tik mano akimis žiūrint, kainos kosminės.
Dėl šviesių spalvų ir aš mąstau ar nebus sterilu, bet būtent dėl tos priežasties tai bus ne sniego baltumo, o pieno ar kakavos spalvos, tai gal nebus taisp sterilu g.gif Nežinau... Vis dar nesu tikra... Buvau neseniai viename name, kuriame sienos baltos, grindys - labai tamsiai rudos, tokios juodo šokolado. Man kažkaip šalta pasirodė...
Ir dar turiu vieną klausimėlį - ar dėtumėt bendroje koridoriaus, virtuvės ir svetainės patalpoje grindų plyteles ar geriau medines grindis? Kaip jums atrodo?
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 03 08, 14:13)
gal tu cia kalbi apie svetaine, o ne hola?
siaip as pas save darysiu taip, kad man butu kuo paprasciau. visur lubiniai ileisti sviestuviukai + vietomis pametyti zoniniai sviestuvai. pvz ant komodos, kampe prie paveikslo, prie fotelio, kad skaityti butu sviesu ir panasiai... tik valgomajam zadu kabinti virs stalo diiideli sviestuva, daugiau visam name i lubas ileidziami.


prieš darydami tokius šviestuviukus pasiskaičiuokit, kiek elektros jie "suvalgys" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emajja @ 2010 03 09, 07:32)
Man visai nieko ir ta ruda thumbup.gif
O kaip galvojat ją perdažyti? Kiek suprantu čia odinė?

ta ruda tai tragizka,ten velvetas nubluke nuo saules ir sonu spalva skiriasi nuo galvugalio doh.gif zadu pirkt medziaga ir pertraukti,dar tas 'knopkytes' galvugalyje issiusiu.
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2010 03 09, 11:11)
ta ruda tai tragizka,ten velvetas nubluke nuo saules ir sonu spalva skiriasi nuo galvugalio doh.gif  zadu pirkt medziaga ir pertraukti,dar tas 'knopkytes' galvugalyje issiusiu.


Aaaa, būsiu ne taip supratus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2010 03 09, 08:18)
prieš darydami tokius šviestuviukus pasiskaičiuokit, kiek elektros jie "suvalgys"  mirksiukas.gif


tai yra gi diodai, led'ai... jie taupantys kiek suprantu g.gif ?
Atsakyti
Domėjausi ir aš tais LED'ais. Labai mažai energijos eikvoja. Nu bet ir šviečia nedaug biggrin.gif Na nebent dėti jų labai labai daug. Man pvz. į laiptų pakopas tinka, bet pagrindiniam apšvietimui mažoka. Čia, žinoma, irgi kaip kam patinka, aš ameniškai mėgstu, kad šviesa itin ryški būtų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2010 03 09, 10:12)
Idomus pamastymas: panasiu spalvu grindys ir sienos.Ka digma sako i tai? cool.gif Erdves pojutis turetu isaugti. Bet gal labai monotoniska? Gal labai jau sterilu?



biggrin.gif na , su salyga, kad pas save visas grindis beveik baltai issidaziau - tai man siviesios grindys labai prie sirdies wub.gif - erdve toks sprendimas aisku islpecia ir patalpos sviesesnes atrodo. o monotonijos pavyks isvengti, nes toks bendras koloritas labai tinka visokieks ryskesniems baldama, paveikslams, uzuolaidoms ir t.t. thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(reduxe @ 2010 03 08, 18:58)
as vel su savo miegamu blush2.gif
nusipirkom lova...aisku pobaises spalvos,bet as joje pamaciau vizija hihihi.gif
Lova
labai norejau zemos,o Airijoj su zemom problema,todel labai pigiai nuspirkau sita ir zadu padaryti kazka tokio
man atrodo visai tiks i musu miegama g.gif


reduxe, as zinoma lova pertraukciau, bet gobeleno spalva rinkciausi ne sviesia, o artima sienai prie kurios glausis lovugalis. Kambarys nera labai didelis, tad balta lova atrodys didesne pastatyta prie tamsios sienos - gausis smarkus kontarstas; tuo tarpu bordo spalvos lova, vizualiai butu tame paciame kolorite, kaip siena ir atrodytu mazesne. blink.gif - cia tokie optines apgaules triukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(digma.lt @ 2010 03 09, 17:13)
reduxe, as zinoma lova pertraukciau, bet gobeleno spalva rinkciausi ne sviesia, o artima sienai prie kurios glausis lovugalis. Kambarys nera labai didelis, tad balta lova atrodys didesne pastatyta prie tamsios sienos - gausis smarkus kontarstas; tuo tarpu bordo spalvos lova, vizualiai butu tame paciame kolorite, kaip siena ir atrodytu mazesne.  blink.gif - cia tokie optines apgaules triukai  ax.gif

as kaip tik ir galvojau ar man tiktu bordo,nes ir praktiskiau butu tamsi!
dar klausimelis blush2.gif ar reiktu kanors derinti su sito kreslo medziaga g.gif
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2010 03 09, 19:54)
as kaip tik ir galvojau ar man tiktu bordo,nes ir praktiskiau butu tamsi!
dar klausimelis blush2.gif  ar reiktu kanors derinti su sito kreslo medziaga g.gif


Derinciau tokio paties audinio dekoratyvines lovos pagalves arba toki motyva panaudociau lovatieseje - kokia panasaus plocio, kaip kad kreslas juosta, tik ne visa lovatiese mirksiukas.gif. dar vienas var. motyva tokio rasto panaudoti uzuolaidose, bet tuomet ir kombinuociau tik kazkokia juosta ar dvi, o likusi audinio spalva turetu but sviesesne lygi.
Atsakyti