Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie interjerą

Mergaites, su kokiu interjeru ar veikiau kokiame interjere matote jus sias sofkutes?

user posted image

user posted image

user posted image

kas prie ju deretu? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 08, 21:29)
Mergaites, su kokiu interjeru ar veikiau kokiame interjere matote jus sias sofkutes?


Mano galva-labai stiprus ir reikalaujantys dideles erdves, sunkiu,turtingu uzuolaidu, masyvo grindu, baldai.. Derinciau su kokiais masyviais antvariniais baldais.. Matyciau juos dvaro aplinkoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 01 08, 21:49)
Mano galva-labai stiprus ir reikalaujantys dideles erdves, sunkiu,turtingu uzuolaidu, masyvo grindu, baldai.. Derinciau su kokiais masyviais antvariniais baldais.. Matyciau juos dvaro aplinkoj smile.gif


prie liepsnojancio zidinio ir azuolines senos spintos
Atsakyti
man kazkaip indiska aplinka pries akis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2010 01 08, 22:31)
man kazkaip indiska aplinka pries akis  biggrin.gif


indiska aplinka grazi tik per filmus,uzejus pas juos i namus mirazai issisklaido biggrin.gif
Atsakyti
prie klasikinio interjero neblogai ziuretusi,dideli paveikslai, ,,sunkios uzuolaidos,,kavos staliukai is sonu su stalinemis lempomis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2010 01 08, 12:45)
prie klasikinio interjero neblogai ziuretusi,dideli paveikslai, ,,sunkios uzuolaidos,,kavos staliukai is sonu su stalinemis lempomis rolleyes.gif


sutinku 100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Janna, kur nugriebei tokias fainas sofkikes g.gif kiek kaina mirksiukas.gif

http://www.gallery80...ges/4016med.jpg

gal tiks kazka prisitaikyti. pasiziurejau si puslapi ir man kazkaip labiau prie sirdies sunkus baldai su lengvom uzuolaidom g.gif

http://www.gallery80...?ProductID=2207
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masajugi: 09 sausio 2010 - 06:16
Grazus baldai smile.gif O kur juos atradai?
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2010 01 09, 05:38)
sutinku 100%  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif Janna, kur nugriebei tokias fainas sofkikes g.gif kiek kaina mirksiukas.gif



QUOTE(Iriska @ 2010 01 09, 08:41)
Grazus baldai smile.gif  O kur juos atradai?


naturoje jie zenkliai grazesni nei nuotraukoje, ir tikrai ne del to kad isigijau. labai patogus, minksti... ta prasme, kad jau kaip igriuni i juos tai atsistoti nesinori. pagalveliu ir nugareliu (minksta nugareliu dalis didesnem pagalvem) uzvalkaliukai su uztrauktukais. kaina ne ypatingai didele. gal del to, kad jie is malaizijos g.gif ziuresim kaip devesis. toje parduotuveje yra ir daugiau is ten atveztu baldu. ir jie visi mano akimis ir nebrangus (saligynai), ir idomus ir grazus. daugeli is ju maciau naturoje, jie dailesni nei nuotraukuose.
musiskiai kainavo kartu su staliuku (staliukas paprastesnis, nors buvo labai grazus su stiklu ir metalu, bet susilaikiau, nes pas mane dar mazi vaikai) - nepilni 5t. lt.

turejo buti stai toks:

user posted image

o cia ju tinklapis: http://www.migdolas....beleniniai.html ir paskutiniai 5 modeliukai su zenklu New

tiesa ne i tema, bet dailus ir megamieji. ziureti reiktu komplektukus su mediniais fasadais, arba medzio luksto.

ten pat isigijau ir virtuvini dideli valgomaji stala. tokio neteko dar niekur matyti (bet cia jau pasigirsiu tikriausiai blush2.gif , bet tik del to, kad ten galima rasti idomiu dalyku). o stalas apvalus apie 1.6 m skersmens, medis dazytas pilka spalva. jo viduje idetas besisukantis violetines spalvos stiklas. kedes polkos, ir dalis nugareliu ir sedymoji dalis dengta tokios pat spalvos tekstile, kaip ir stiklas.

grizant prie mano svetaines, tai ji apie 30kv., bet jiems reiktu gal siek tiek didesnes. ju sunkuma bandziau palengvinti sviestuvu su daug daug stikliuku. kadangi siai deinai cekiskas kristolas perbrangu, tai tam kartu pakabinau turkiska stikla...ir padvelke rytais.... bet plius lietuviskas zidinys ir gavosi kazkoks balaganas doh.gif . o dar reikia kazkaip ipaisyt televizoriu su minimaliu spinteliu kiekiu ar lentyneliu.... - abra kadabra doh.gif g.gif doh.gif

Atsakyti
Patiko tik jusu komplektas ir dar "bartas" ir "dita" nieko, o visi kiti unsure.gif schmoll.gif

Vaikiski baldai visai nieko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2010 01 09, 10:34)
Patiko tik jusu komplektas ir dar "bartas" ir "dita" nieko, o visi kiti  unsure.gif  schmoll.gif


Taigi nebutinai turi ptikti mirksiukas.gif 4u.gif
Kai kam ir manasis pasirinktas pasirodys pobaisis bigsmile.gif ir pagalvos "na ka ji jame tokio atrado blink.gif "

O man labai patiko 505 ir paskutinis... 9..., bet permazi savo gabaritais i mano erdves, kaip ir manasis netilptu i buta biggrin.gif man jie tokie labai dailus biggrin.gif as kai i ta parduotuve nuvaziuoju, tai vis ratus suku aplink juos blush2.gif
Atsakyti
reikia patarimo. Nors mano vyras sako,kad neziurek i kitus,nes kuri savo namus ir daryk kaip tau grazu,bet vistiek noriu isgirsti nuomone is salies ax.gif
Musu miegamasis labai sviesus,plintusus ir palanges isbalinom,medis dar persisviecia,bet stipriai pasviesejo,o durys dabar pado akis savo naturalia medzio spalva kuri apsoliuciai prie nieko nedera,o is kolidoriaus puses visos durys bus naturalios medzio spalvos. Tai va galvoju ar butu labai kvaila isbalinti duris is miegamojo puses,o is kolidoriaus palikti kokios yra ax.gif ?
Atsakyti