QUOTE(Sunute @ 2016 04 16, 11:20)
Fortepijono pamokos visiems, berods, nuo 4 klasės. Visiškas absurdas. Vaikai be orietacijos klaviatūroje negali pradėti mokytis JOKIŲ vakarietiškos muzikos dėsnių. apgailėti na ir juokinga sistema. Panašu, kad racionaliau vaikus lavinti privačiose sistemose. Kainos jau susilygino. Muzikos mėgėjus ruošti ten programos daug kartų racionalesnės. Dvarionkė tiems, kas svajoja apie profesionalią karjerą, nors ir nepateko į Čiurlionkę...tiesa, teks tiek pat, jei ne daugiau samdyti privačiai ..
Man labiau nepatinka tai, kad kuo mažesnis vaikas, tuo mažiau pamokų jis turi. Logiškai būtų atvirkščiai - kuo vyresnis, tuo daugiau gali dirbti savarankiškai.
Maniškiams, kurie lanko megėjiškai, ten visai gerai. Taip, pianianas tik nuo 4 klasės, bet kadangi jo vistiek reikia ruošiantis solfedžiui, tai iki tos 4 klasės vaikai jau būna kažkiek susiorientavę klaviatūroje.