Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

Mes irgi i lauka neinam kai tokie salciai,tai namuose sedet ziauriai atsibodo...tikiuosi cia trumpam ir greit atsils... mirksiukas.gif
O as dabar zadu vakarais eiti masazus darytis,tetis pabus su lelium,tai bent truputeli prasiblaskysiu....
O kai salta pas mociutes vistiek vaziuojame-pakolkas nieko neatsitiko.
O sodinti automobilyje i prieki galima jei nera oro pagalviu...
Atsakyti
QUOTE(ugniukas1 @ 2007 02 22, 16:46)
Sakai issilaikysi teises, o kaip suspeji  lankyti kursus ? Tiesiog as irgi noreciau pradet, bet bijau, kad galu gale teks mesti, nes neiseis palikti vaikiuko.  blush2.gif Net neisivaizduoju kiek tos pamokos ir vairavimas uzima laiko, kokiai porai valandu galeciau istrukti bet daugiau tai butu sunku.... schmoll.gif
Ir dar turiu mamkoms klausima: ka galvojat apie kelione masina su vaikiuku tokiu oru (-20) vaziuoti aplankyt seneliu ar laukti kol atsils  unsure.gif ?

nu tikiuosiu susiderinsiu nes eiti reikia 4kartus per savaite nuo 6vakaro iki astuoniu galvoju bus thumbup.gif visai netoli namu biggrin.gif patarciau ir tau juk ir pacios taip prasiblaskisim nesijausim uzsisedejusio drinks_cheers.gif o is kur tu
Papildyta:
QUOTE(sinta @ 2007 02 22, 17:32)
Sveikutes.
As ir auginu dukryte.Bunu namie. Dar dabar kai taip salta ir mes sirguliuojam isvis sunku     
negalim eiti i lauka sad.gif Man tai  sunku ne su ja buti bet tarp keturiu sienu tvarkyti namus viskas pertapati  rolleyes.gif  dar mokslai dasideda ir as taip pat noriu laikytis teises kovo pabaigoj kaip tik sesija baigsis  tai nors kiek prasiblaskysiu biggrin.gif
O jau kai ateis vasarele tai leksim su dukryte visur  lotuliukas.gif  (laukiu nesulaukiu  ax.gif )

as irgi kovo 19 jau uzsiregistravau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip nervuoja tie salciai, taip noretusi i lauka iseiti su mazyle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistulle @ 2007 02 23, 13:11)
Oj tas namie sedejimas, kartais ir depresija varo...bet jau baigiu apsiprasti, o dabar kai taip salta, tai i laukuti neinam, visai uzsidarem... doh.gif  lotuliukas.gif bet tikiuosi neilgam...as dabar laikausi teises ir viska speju...kursai vykdavo vakarais, dukryte su teciu namie budavo...teorija jau issilaikiau, o vairavima pasirenki kada nori, kada gali...viska susiderini...bet jega, nors taip prasiblaskau... thumbup.gif



Nu va, kaip saunu biggrin.gif reiskia cia ne as viena tokia gudri vaikucio atostogu metu sugalvojusi pradeti vairuot thumbup.gif . Nu jus mane moteriskes ikvepet, einu ieskoti vairavimo mokyklos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ugniukas1 @ 2007 02 23, 16:10)
Nu va, kaip saunu  biggrin.gif reiskia cia ne as viena tokia gudri vaikucio atostogu metu sugalvojusi pradeti vairuot  thumbup.gif . Nu jus mane moteriskes ikvepet, einu ieskoti vairavimo mokyklos  biggrin.gif


Beje Cili sveikinu tapus mamyte 4u.gif Dukrytes jega thumbup.gif
Atsakyti
Kažkada kai buvau maža žiūrėjau vieną filmuką apie tai iš kur atsiranda vaikai.Jame buvo pasakojami kad mažyliai yra maži angeliukai gyvenantys danguje. Kiekvienas iš jų laukia savo eilės ateiti į šią žemę,jie patys pasirenka sau šeima, tada atsitupia į gėlės žiedą kuris susikleidžia ir užgimsta po mamos širdimi. Dabar eilėje laukia DARLOS mažylis ,tam kad jis ateitu reikia tik truputį padėti.Tą galime padryti mes-SUPERMAMOS- nes kiekviena žinome kokia laimė yra turėti kūdikį.Padėkime jai tapti mama,truksta visai nedaug

Atsakyti
Man tai dienos bėga neapsakomai greitai, ir visai nenuobodu būti su mažąja, ir į darbą visai dar nenoriu (tuoj švęsim 1 metukų gimtadienį). 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
perskaiciau vos ne visa tema.ir manau kiek zmoniu tiek nuomoniu...

as dar neturiu leles, bet jau liepos prazdioje turesiu..siaip jei lele bus sveika, tikrai nezadu sedeti tarp keturiu sienu...aisku gal vasara legviau kol labai mazas, tai maziau tikimybes kad persals, bet tikrai zadu aplankyti ir parduotuves ir drauges ir kavines, ypac kad cia londone dauguma prekybos centru, kaviniu turi mamos ir vaiko kambarius.

na itariu kad buska veikt, nes turim ir savo firma, tai popierizmo visada uztenka...
bet kazkodel galvoju kad noresiu gryzti i darba po 1 metu, na bent jau po 1.5 tai tikrai, nes manau ir vaikui darzelyje geriau, susiranda draugu, mokos bendravimo, savarankiskumo....
siaip gaila seneliu nebus arti, kad palikti jiems kaip noresis kur nors iseiti..bet yra pusesere, kuriai manau bus galima patiketi, siaip zadu ir aukle susirasti, kokia patikima, kad reikalui esant galima butu pailjkti ramia sazine.
na manau daug keliausim, eisim ir veiksim visis trys, nes kuo anksciau vaikas pripras prie tokio gyvenimo, viesiems bus lengviau!
Atsakyti
o mano mazuliui buvo tik 9 menesiukai,kai susikloste tokios aplinkybes,kad man teko iseiti i darba.buvo beprotiskai sunku palikti toki mazuli mociutei verysad.gif jei tik galeciau,buciau su juo ne iki metu,o iki 3!
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2007 03 01, 00:10)
o mano mazuliui buvo tik 9 menesiukai,kai susikloste tokios aplinkybes,kad man teko iseiti i darba.buvo beprotiskai sunku palikti toki mazuli mociutei verysad.gif jei tik galeciau,buciau su juo ne iki metu,o iki 3!


Labai tave uzjauciu, nes as pati esu tokioj situacijoj, bet tikiuosi, gal kaip nors pavyks priziureti su savo mazyle iki metu smile.gif darbas nepabegs, tikiuosi...
Atsakyti
Ai kartais per tuos salcius kaip negali iseiti i lauka i toookia depresija puoli, nuo tos rutinos...kaip gerai kaip gali vaikuti palikti, prasiblaskyti, mum nelabai iseina, o dar tetis kaip iseina 7h tai gryzta 8-9h tai is vis tragedija, o dar kazkaip pradedu galvoti kad gimus vaikui ar ne per daug darbo atsirado....
Myliu savo maziu beprotiskai, tiesiog kartais taip pasijauti uzsisedejus, kad net kaukti norisi verysad.gif
Atsakyti
Oiiii, mamytes, o man dar sveikata, .y. sirdele streikuoja, kartais buna sunku net leliu priziuret, tai zliumbiu ir zliumbiu. O kartais susiimu save "i rankas" ir kai grazus oras - vaikuti veziman ir i lauka smile.gif O siaip kartais irgi pavargstu nuo rutinos, nuo nemigo naktu... Juk atperka viska maziuko sypsena, gugavimas, nesakykit... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2007 03 02, 21:53)
Ai kartais per tuos salcius kaip negali iseiti i lauka i toookia depresija puoli, nuo tos rutinos...kaip gerai kaip gali vaikuti palikti, prasiblaskyti, mum nelabai iseina, o dar tetis kaip iseina 7h tai gryzta 8-9h tai is vis tragedija, o dar kazkaip pradedu galvoti kad gimus vaikui ar ne per daug darbo atsirado....
Myliu savo maziu beprotiskai, tiesiog kartais taip pasijauti uzsisedejus, kad net kaukti norisi verysad.gif

maniskis isvis kitame mieste dirba, namuose buna tik savajtgaliais, taj vienaj labaj sunku doh.gif o dar mano mergina labaj judri, vietoj nepasedi, taj nuo koju nusivarau kajp rejkiant g.gif
Atsakyti