Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos mažyliai II dalis

QUOTE(Marijai @ 2009 06 01, 20:35)
Negaliu ir aš balsuot...  verysad.gif Ir "sausainiukus" ištryniau, bet jau kelios dienos neleidžia balsuot, vis rašo, kad jūs jau balsavote. verysad.gif
o koks pas tave brauzeris ax.gif per Explorer man irgi ne duoda schmoll.gif
o per Opera galiu thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(jurgitaru @ 2009 06 01, 10:59)
pabalsavau uz visus sioj temoj esancius vaikucius, kasdien balsuoju. pas mane kazkaip pakankamai tvarkingai, leidzia karta paroj balsuoti, manau (nu labai stipriai neseku laiko, o be to savaitgali isvis neturejau interneto, prie juros buvom bigsmile.gif )
idomu, kaip cia tas konkursas pasibaigs... keistas jis man toks visas g.gif

aciu labai uz balsa 4u.gif


QUOTE(Rasicka* @ 2009 06 01, 14:44)
Imu galvot, kad su tuo balsavimu tikrai kažkas negerai, nes man jau gal 3 dienas prabalsuot už savo princesę neleidžia  g.gif , o draugė bandė tai jai irgi rašo Jūs jau balsavot  unsure.gif , nors tikrai nebuvo balsuota... doh.gif ir dar iš kito kompiuterio buvo bandyta atiduot balsiuką - neužskaitė...  verysad.gif
Laimėti nesistengiam irnesakyk.gif , bet aktyviai dalyvauti tai vistiek norisi ...  tongue.gif

keistokas jis man taip pat... del tu balsavimu... vienos po kelias dienas negali balsuot, o kitos jau po 400 ir daugiau balsu turi ..
Atsakyti
QUOTE(giedrute_82 @ 2009 06 01, 23:10)
aciu labai uz balsa  4u.gif
keistokas jis man taip pat... del tu balsavimu... vienos po kelias dienas negali balsuot, o kitos jau po 400 ir daugiau balsu turi ..
daug draugu turi lotuliukas.gif arba dirba kokiam ofise kur dau yra kompu 4u.gif ir t,t bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 06 01, 23:08)
o koks pas tave brauzeris ax.gif per Explorer man irgi ne duoda schmoll.gif
o per Opera galiu  thumbup.gif

aš pastebėjau, kad per Explorerį sunkiau, kažkaip sekasi pabalsuot, nes vyrui gi kasdien primenu, kad pabalsuotų darbe, bet jam ne visada leidžia, kartais tik po 3 dienų leidžia, arba jis man meluoja, sakė, atibodo jau jam balsuot lotuliukas.gif
o va iš murzylos leidžia man kasdien ir balsuoju bent šioje temėlėje už tuos vaikiukius, kurių mamos įsidėjusios parašiukus, tai už daugelio pabalsuoju kasdieną, nes čia žiūriu jau vos ne kaip bendraminčių klubelis susidaręs, vis tos pačios bendraujamės biggrin.gif
nieko neliūdėkit mamos, bus sąžiningesnių, na gal ne taip pasakiau, tiesiog teisingesnių konkursų, kur galima bus iš vieno pc atiduot tik vieną balsą, ten ir sudalyvausit mirksiukas.gif
Atsakyti
o geras ,o as net nezinojau kad galima balsoti kelis kart doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 06 01, 23:31)
matosi kad balsoji kasdien lotuliukas.gif  kaip  337  balsu turi thumbup.gif

o tai tu ne kasdieną balsuoji biggrin.gif , šiaip už taviškę turbūt nebalsavau kelias dienas, na nuo tada, kai paršas nebe orandžinis, tik dabar daėjo pažiūrėt, tai pabalsavau, bet pamenu, kad anksčiau tikrai esu balsavus už tavo merdiną...

na, o konkursas nevyksta metus, nes turėčiau praktiškai metsu balsuot, kad tiek surinkt balsų, ai per pus tiesą reik dalint, nes ir vyrui gi praktiškai kadien primenu...bet ir tiek dienų nevyksta konkursas...bet aktyviai dalyvauju trijose temose, tai yra pas kaimynus ir pas vaikų bendraamžius, tai turbūt iš ten toks skaičius balsų smile.gif, turbūt būtų dar daugiau jei būčiau nuo pat konkurso pradžios įsidėjus foto smile.gif

tiesa matyt nedėkojau niekam, už balsus šioje temoje, tai jei kas balsavo ar vis balsuoja, tai dėkui 4u.gif biggrin.gif (oi tik nepagalvokit, kad agituoju, man laimėt nėra pats svarbiausias dalykas, tiesiog smagu dalyvaut ir tiek, o už skirtus balsus padėkot juk reikia tongue.gif laugh.gif )
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 01, 23:46)
o geras ,o as net nezinojau kad galima balsoti kelis kart doh.gif

labai gražus jūsų berniukas, o ir pati foto graži, jau anksčiau buvau pastebėjus jūsų vaikiuko foto wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viktutes: 01 birželio 2009 - 23:33
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 06 01, 23:14)
daug draugu turi lotuliukas.gif arba dirba kokiam ofise kur dau yra kompu 4u.gif  ir t,t bigsmile.gif

tai draugu ir mes turim daug, bet, kad ne visiems balsuot leidzia mirksiukas.gif
taigi adresas vistiek vienas, nesvarbu , kad kompu daug g.gif ax.gif ar ne taip?
Atsakyti
Labas rytelis, man sis konkursas jau panaseja i bedu turgely (nes visom neleidzia balsuot uz savo mazylius) biggrin.gif
O jus pabandykit isivaizduot, kad vyras turi nemaza firmele, kur daug kompu, na tarkim 100 , visiem liepta pabalsuot uz jusu mazyli na ir balsuoja zmogeliai , o ka darysi su sefu nesipyksi , juk gali patikrint biggrin.gif .Tai va ir nugaletumet is kart smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUKUTIS 1978 07 31 @ 2009 06 02, 10:17)
Labas rytelis, man sis konkursas jau panaseja i bedu turgely (nes visom neleidzia balsuot uz savo mazylius) biggrin.gif
O jus pabandykit isivaizduot, kad vyras turi nemaza firmele, kur daug kompu, na tarkim 100 , visiem liepta pabalsuot uz jusu mazyli na ir balsuoja zmogeliai , o ka darysi su sefu nesipyksi , juk gali patikrint  biggrin.gif .Tai va ir nugaletumet is kart smile.gif


Jooo biggrin.gif Gaila, kad as dabar motinystes atostogose. Gi mano darbe salej 100 kompu, jei ne daugiau, tai ir prabalsuociau is visu kasdien biggrin.gif
Nee, taip nedaryciau biggrin.gif Suprastu man rods cia greit biggrin.gif O ir sazine neleistu blush2.gif
Gi ir dabar, kasdien galeciau uz savo maziu prabalsuot po du kartus, nes turiu ir Mozilla, ir Eksploreri, ir is abieju puikai leidzia balsuot, bet nebalsuoju schmoll.gif Kazkaip sazine neleidzia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinna @ 2009 06 02, 09:36)
Jooo  biggrin.gif  Gaila, kad as dabar motinystes atostogose. Gi mano darbe salej 100 kompu, jei ne daugiau, tai ir prabalsuociau is visu kasdien biggrin.gif
Nee, taip nedaryciau  biggrin.gif  Suprastu man rods cia greit  biggrin.gif O ir sazine neleistu  blush2.gif
Gi ir dabar, kasdien galeciau uz savo maziu prabalsuot po du kartus, nes turiu ir Mozilla, ir Eksploreri, ir is abieju puikai leidzia balsuot, bet nebalsuoju  schmoll.gif  Kazkaip sazine neleidzia  rolleyes.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif uz jusu sazininguma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man kažkodėl ir vėl neatidaro foto nuorodos lotuliukas.gif Linksmas konkursas laugh.gif
Atsakyti
4u.gif Aga - neatsidaro nei viena nuotraukėlė kai ant bet kurios narės, ar ant savo parašo paspaudi g.gif g.gif g.gif
Bet jei eiti tiesiai per http://www.15min.lt/...dienos-mazylis/ - tai rodo visas foto - kažkas streikuoja matyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 02 birželio 2009 - 11:36