Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos mažyliai II dalis

QUOTE(lauravala @ 2009 06 14, 17:14)
sveikos sazines turiu,tiesiog netycia taip isejo,pirmos nuotraukos neradau idejau kita,o kita diena jau buvo abi,mokeciau isimciau,o kad neskaudetu isidekit ir po dvi nuotraukas mirksiukas.gif

tikrai yra ne po viena foto tu paciu vaiku-nu ir kas?prie laimetoju tai ju tikrai nepritemps smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekrita @ 2009 06 14, 16:53)
o kas dėl taisyklių tai man atrodo irgi pakeitė?  g.gif


o kuo ten tos taisyklės pasikeitė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2009 06 14, 21:42)
o kuo ten tos taisyklės pasikeitė? g.gif

15min.lt komentarus paskaitykit ir aišku bus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Kas del taisykliu, tai jos tikrai buvo gerokai pakoreguotos konkursui ipusejus, ir siaip nuotraukos talpinimo tvarka pasikeite, as talpindama nuotrauka tik irasiau vaikucio varda ir viskas, o mano emailo niekas net neprase, dabar maciau jau praso, idomu, jei pvz as laimeciau, kaip organizatoriai nustatytu ar cia tikrai as esu to vaikucio mama ir ar as patalpinau nuotrauka i konkursa g.gif Na aisku, laimeti nesitikiu, bet visvien keista unsure.gif O kas jei laimes vaikutis, kurio mamyte taip pat niekur nenurode savo emailo?

Sakykite, mergytes, ar as cia nusisneku ar rimtai emailo pradzioje talpinant nuotraukas neprase? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_2good4U_ @ 2009 06 15, 00:38)
Sveikos 4u.gif

Kas del taisykliu, tai jos tikrai buvo gerokai pakoreguotos konkursui ipusejus, ir siaip nuotraukos talpinimo tvarka pasikeite, as talpindama nuotrauka tik irasiau vaikucio varda ir viskas, o mano emailo niekas net neprase, dabar maciau jau praso, idomu, jei pvz as laimeciau, kaip organizatoriai nustatytu ar cia tikrai as esu to vaikucio mama ir ar as patalpinau nuotrauka i konkursa g.gif Na aisku, laimeti nesitikiu, bet visvien keista unsure.gif O kas jei laimes vaikutis, kurio mamyte taip pat niekur nenurode savo emailo?

Sakykite, mergytes, ar as cia nusisneku ar rimtai emailo pradzioje talpinant nuotraukas neprase? g.gif

man irgi neprase emeilo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 06 15, 01:55)
man irgi neprase emeilo ax.gif

ir manes neprase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_2good4U_ @ 2009 06 15, 00:38)
bet visvien keista unsure.gif O kas jei laimes vaikutis, kurio mamyte taip pat niekur nenurode savo emailo?

aha idomu kaip jie prizus dalins g.gif
Atsakyti
Man jau darosi juokinga lotuliukas.gif del to konkurso,jie tik reklamavo save o dalinti prizus matyt ir ne ketino. g.gif Nes kai as istaciau nuotrauka jie net ne prase e-mail,o tik vaiko amziu ir varda,tik po to susiprotejo. blink.gif
Kaip as supratau geriausiai dalyvauti SM konkursose. thumbup.gif
Atsakyti
Tai kad cia jau nebejuokinga, kiek gi galima aggressive.gif Paskelbe konkursa, o rezultatus paskelbti pamirso doh.gif Tikrai jau, reklama pasidare ir gana blink.gif
Na as cia nuo ryto atsikelus pagalvojau: jei dar nebus rezultatu, tai gal mums pacioms rinkti ta laimetoja g.gif biggrin.gif


Atsakyti
tai dar vis nėra rezultatų ohmy.gif umn.gif buvau visam savaigaliui išvažiavus, maniau, grįšiu ir jau tikrai bus, bet kaip žiūriu reikalai nepasistumėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2009 06 15, 09:04)
tai dar vis nėra rezultatų ohmy.gif  umn.gif buvau visam savaigaliui išvažiavus, maniau, grįšiu ir jau tikrai bus, bet kaip žiūriu reikalai nepasistumėjo doh.gif

kur cia bus rezultatai jei dar balsuot leidzia blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai sis konkursas kazkoks neibaigtas doh.gif paskelbe pabaiga, bet laureatu nera ir dar leidia toliau balsuot, negana to, nezinia kaip atseks laimetojus doh.gif
Atsakyti