Įkraunama...
Įkraunama...

Nemylėti savo vaiko.. Ar tai įmanoma?

Žinau šeimą iš aplinkos, kur, drįsčiau teigti, mama nemyli savo vaiko. Visais įmanomais būdais vengia būti su ja, vaikas jau paaugęs, ne kūdikis, tai jis būna pas močiutę, su aukle, arba su tėvu. Tėvas toje šeimoje priverstinai yra tapęs mama. Gaila, labai gaila vaiko.
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2014 05 29, 12:16)
Gerbdama visų nuomones, lieku prie savosios, kad tėvai neturi diskriminuoti, "rūšiuoti" savo paties vaikų. Tėvai augdami kartu su vaikais, mano manymu, turėtų juos pažindami padėti susivokti, padėti surasti savo silpnas vietas ir lyg nematoma ranka visada būti pasiruošę padėti.
Būtent šito aš pasigendu.


Kublina, o kaip vaikai reaguoja?
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2014 07 26, 09:58)
Kublina, o kaip vaikai reaguoja?


Kaip reaguoja, nežinau net kaip pasakyti, negaliu teigti, kad jie būtų nusivylę šeima, kad jie ieškotų švelnumo kitur (pas senelius ar tetas...) jie niekad nesiskundžia, kad kažkas blogai, bet visada pasidžiaugia kai nutinka kas nors gražaus.
Neteko niekad matyti, kad žaidimo forma ar kaip nors jie aiškiai parodytų "aš esu labiau mylimas, nei tu".
Kartais man pačiai atrodo, jog tai tik mane jaudina, o ne vaikus.
Atsakyti
Kai ra du vaikai, daznai buna jog myli viena daugiau negu kita... Girdejau, kaip mamos viena vadina deimanciuku kita aukseliu, tai kai uzauga visadazino kas lepunelis=)
Atsakyti
QUOTE(Ana_Vilnius @ 2014 07 26, 11:07)
Kai ra du vaikai, daznai buna jog myli viena daugiau negu kita... Girdejau, kaip mamos viena vadina deimanciuku kita aukseliu, tai kai uzauga visadazino kas lepunelis=)


doh.gif Taip,ir dar kai akivaizdziai tai demonstruoja per visa gyvenima.
O paskui tokios mamos dar stebis,ko vaikai tarpusavy nebendrauja(nesutaria),kodel nenori motinos aplankyti ir pan. ir t.t.
Atsakyti
Biasu kaip taip galima :///// labai liūdna kai mama gali pasakyti, ka dnemyli savo vaikučio :/ o ką tada gyvenime mylėti?
Atsakyti
QUOTE(Jone19833 @ 2014 07 30, 20:26)
Biasu kaip taip galima :///// labai liūdna kai mama gali pasakyti, ka dnemyli savo vaikučio :/ o ką tada gyvenime mylėti?Save turbūt ...
Atsakyti
Deja, pažįstu ir aš tokią mamą, kuri savo vaiko nemyli. Tačiau žinau, kad ir ji pati nebuvo tėvų mylėta.
Atsakyti
O as is vis zinau mama kuri noretu kad jos vaikas "isnyktu". O po 1 val sako kad vaikai jai gyvenime svarbiausia ir ji tik del ju gyvena.
Atsakyti
Iš kur iš vis kyla tokie klausimai?
Atsakyti

Labas vakaras, jusu tema kurta labai labai senai, jusu vaikas, o gal ir vaikai jau dideli ir tikriausiai jus jau pamirsote, kad kazkada taip jautetes ir tai isgyvenote. O as? As kaip tik esu sitokioje situacijoje, kuri beveik tokia, kaip buvo jusiske.

Turiu vaika, maza, puses metuku, o motinisku instinktu nera. Tai leme labai daug priezasciu. 

Atsakyti

Labas vakaras, jusu tema kurta labai labai senai, jusu vaikas, o gal ir vaikai jau dideli ir tikriausiai jus jau pamirsote, kad kazkada taip jautetes ir tai isgyvenote. O as? As kaip tik esu sitokioje situacijoje, kuri beveik tokia, kaip buvo jusiske. Turiu vaika, maza, puses metuku, o motinisku instinktu nera. Tai leme labai daug priezasciu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reimilana: 12 rugsėjo 2019 - 21:18