Įkraunama...
Įkraunama...

Šiai dienai neturim nė cento.. ar yra tokių?

nu manau kad tiem kam tikrai krize, tai saslykai tikrai prabanga ax.gif , gal kiekvienas skirtingai ta krize suprantam. Man krize asocijuojasi su tuo kad reikia skaiciuoti centus kad pavalgyti turetum ka, kaip ir buvo pavyzdziui pas mus pries kokius 10 metu ar truputi daugiau. kai nera namie nei duonos paskutinemis dienomis iki atlyginimo. biggrin.gif O saslykai man visad buvo ne kasdienine duona, nes norint issikepti ju buriui zmoniu, pinigeliu reikia tikrai nemazai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš turbūt mirsiu ir nesuprasiu, kame tas šašlykų "cinkas" - juk yra tūkstantį kartų skanesnių dalykų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 28, 18:06)
Aš turbūt mirsiu ir nesuprasiu, kame tas šašlykų "cinkas" - juk yra tūkstantį kartų skanesnių dalykų ax.gif


man tai "cinkas" yra paciame procese mirksiukas.gif .. Be to labai jau mielas tas dumo kvapas ir skonis (TIKRAS, o ne skoniu stiprikliu isgautas).
Papildyta:
QUOTE(neringaal @ 2009 06 28, 18:01)
nu manau kad tiem kam tikrai krize, tai saslykai tikrai prabanga  ax.gif , gal kiekvienas skirtingai ta krize suprantam. Man krize asocijuojasi su tuo kad reikia skaiciuoti centus kad pavalgyti turetum ka, kaip ir buvo pavyzdziui pas mus pries kokius 10 metu ar truputi daugiau. kai nera namie nei duonos paskutinemis dienomis iki atlyginimo.  biggrin.gif  O saslykai man visad buvo ne kasdienine duona, nes norint issikepti ju buriui zmoniu, pinigeliu reikia tikrai nemazai.  mirksiukas.gif


100proc drinks_cheers.gif

Atsakyti
budavo anksciau kaip vyro alga buvo mazesne,bet tiesiog teko ismokti gyventi is ko gauname.o taip siuo metu buna retai kad truksta.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 06 28, 19:23)
man tai "cinkas" yra paciame procese mirksiukas.gif .. Be to labai jau mielas tas dumo kvapas ir skonis (TIKRAS, o ne skoniu stiprikliu isgautas).

Procesas tai taip thumbup.gif Etatine kepėja pabūnu, bet valgau tik dėl kompanijos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 06 25, 21:45)
Visi centrai praktikuoja tai? Aš kažkaip nepastebiu blush2.gif

Kg kainą tik IKI ne visur rašo, kitos parduotuvės rašo, ir nosinaičių, ir įklotų vnt kainą, jau laba seniai žiūriu būtent į tuos skaičiukus.
Atsakyti
Tai man irgi procesas svarbu, bet saslykai gana brangu, vakar buvom gamtoje tai vien maistui tarkim ir alui apie 100 lt isleidom neskaitant benzino ir nieko ten tokio jau nepirkom, nes salikai vien apie 35 litus kainuoja. O kam krize tikrai sau leisti uz kelis gabaliukus mesos tiek negali, Iseitu keli kilogramai mesos kurios uztektu ilgam laiko tarpui. O kam saslykai nepatinka galim pakeiti kepta zuvimi? o gal kepsniais? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 28, 19:37)
Tai man irgi procesas svarbu, bet saslykai gana brangu, vakar buvom gamtoje tai vien maistui tarkim ir alui apie 100 lt isleidom neskaitant benzino ir nieko ten tokio jau nepirkom, nes salikai vien apie 35 litus kainuoja. O kam krize tikrai sau leisti uz kelis gabaliukus mesos tiek negali, Iseitu keli kilogramai mesos kurios uztektu ilgam laiko tarpui. O kam saslykai nepatinka galim pakeiti kepta zuvimi? o gal kepsniais?  lotuliukas.gif

o kam pirkti saslykus? ar nepaprasciau ir sakniau patiems ju uzsimarinuoti? mes neperkam niekada, savu prisidarai,niam smile.gif
Atsakyti
na jei prie saslyku alus butinas, tada ir 100 Lt gali buti mazoka... smile.gif MB, tetis ir brolis uz vairo budami negeria net alaus, bet sultys ir mineralinis labai net megiami. Paciai idomu, kiek iseina, jei susedam sesiese, zmogui skaiciuojam ~200 gramu mesos, tai perkam 1-1,5 kg mesos, kuria kelias valandas pamarinuojam, paskutinikart uz ~20 Lt, tevams dar liko ir saslyku, ir garnyro, ir gerti, kai isvaziavom smile.gif
ryziu 400 g - ~2 Lt, pomidoru kg - ~4 Lt, kecupas - ~5 Lt, svogunai - ~2 Lt (buvo didelis dubuo, marinavimui kelis saukstus cukraus dejom ir dar citrina isspaudem), ridikeliai, svogunu laiskai ir salotos is tevu darzo, duonos kepalas - 2,50 Lt, du pakai sulciu ~10 Lt, mineralinio butelis ~2 Lt smile.gif
Mmm... susumavus 20+2+4+5+2+2,5+10+2=~47,5 sesiems zmonems, tai vienam zmogui ~8 Lt smile.gif nematau brangumo ir prabangos, nes kuras nuvaziuoti pas tevus ir atgal kainuoja 32-36 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 28, 18:37)
Tai man irgi procesas svarbu, bet saslykai gana brangu, vakar buvom gamtoje tai vien maistui tarkim ir alui apie 100 lt isleidom neskaitant benzino ir nieko ten tokio jau nepirkom, nes salikai vien apie 35 litus kainuoja. O kam krize tikrai sau leisti uz kelis gabaliukus mesos tiek negali, Iseitu keli kilogramai mesos kurios uztektu ilgam laiko tarpui. O kam saslykai nepatinka galim pakeiti kepta zuvimi? o gal kepsniais?  lotuliukas.gif


oi, tai gal jus skaiciuojat, jei pirkti viska jau paruosta? blink.gif Uz 100lt ir restorane pavalgyt sociai uztektu.. blink.gif
O jei miske, prie ezero taigi tinka nebrangi mesyte, pamarinuojam su svogunais, prieskoniais patys namie, gerimu irgi galima namie pasiruost.. Jei geriat alu, darot salotas, tai kaina juk ta pati gaunasi kaip ir ruosiant tas salotas namuose (pomidorai, agurkai dabar milijonu nekainuoja).. Be to ir vanduo gamtoj gerai geriasi mirksiukas.gif Jei mesyte brangi, galima save "apgaut" pasikepus lauze bulviu - ne ka blogiau nei saslykai, tiems , kam mesa nereikalinga..
O siaip man daug skaniau ant lauzo kepti pamarinuota vistyte, cukinijas, paprikas, lasinukus ar net paprasta duona.... bet kokia kita zuvi (nieko nekainuos, jei ji bus sugauta ezere biggrin.gif ).. Tikrai nebrangiau, nei pavalgyt seimai namie mirksiukas.gif be to NEMOKAMAS grynas oras, ezero vanduo, pramogos ir gera nuotaika visai dienai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusele: 28 birželio 2009 - 19:19
atleiskit kuro dar nepriskaiciavau tai yra malku ir anglies mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neringaal @ 2009 06 28, 19:37)
Tai man irgi procesas svarbu, bet saslykai gana brangu, vakar buvom gamtoje tai vien maistui tarkim ir alui apie 100 lt isleidom neskaitant benzino ir nieko ten tokio jau nepirkom, nes salikai vien apie 35 litus kainuoja. O kam krize tikrai sau leisti uz kelis gabaliukus mesos tiek negali, Iseitu keli kilogramai mesos kurios uztektu ilgam laiko tarpui. O kam saslykai nepatinka galim pakeiti kepta zuvimi? o gal kepsniais?  lotuliukas.gif

Dar geriau, jeigu ta žuvis yra pačių pagauta- už mėsa mokėti nebereikia bigsmile.gif Tik reikia vienkartinės investicijos- meškerės biggrin.gif
Atsakyti