Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

Keliaujam i naujus namučius 4u.gif


Papildyta:


Pirma tema
Antra tema
trečia tema
Ketvirta tema
penka tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shura: 02 birželio 2009 - 16:19
Christin gal galima gauti tos nuostabios skrybelaites schema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaKo @ 2009 06 02, 13:01)
As pagal sita schemute neriau kepuriukus, tai pagal rasta atitinkamai neriant gaunasi rombukai, va user posted image

nieko nesuprantu,tai nerei tiksliai pagal schema?Tada is kokiu siulu?Nu nesigavo man,nebent didint,kaip Laura rase,aciu beje uz paaiskinima.

QUOTE(Shura @ 2009 06 02, 15:06)
rodausi ir as ka tik pabaigtas kepurytes  ax.gif

user posted image

taip sukubejau rodyti , nespejau net isskalbt  blush2.gif

cia ta ananasine,ar nerei pagal schema tiksliai,nes man ir nesigavo ,i apacia susiaurjo ir nebejo uzdet ant galvytes doh.gif
labai grazu...noriu as jos,bet po 4bandymy noro neliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2009 06 02, 16:32)
nieko nesuprantu,tai nerei tiksliai pagal schema?Tada is kokiu siulu?Nu nesigavo man,nebent didint,kaip Laura rase,aciu beje uz paaiskinima.
cia ta ananasine,ar nerei pagal schema tiksliai,nes man ir nesigavo ,i apacia susiaurjo ir nebejo uzdet ant galvytes doh.gif
labai grazu...noriu as jos,bet po 4bandymy noro neliko doh.gif



as taip ir aiskinau, kad del plocio reiki aplatinti lapelius, o del ilgio gautusi tokie rombukai dadejus trecia eile lapeliu mirksiukas.gif

o del ananasines tai ten apacioje as dadejau savo nuoziura dar akiu kad butu tinkamas plotis nes kitaip ten daug sutraukia ir negraziai sutraukia, bent jau man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 02 birželio 2009 - 16:37
ardziau ir as 3 kart kol isejo tokia kokios reik lotuliukas.gif
Atsakyti
Rodomes ir mes kepuriuka blush2.gif kurio pavadinimas "nei du nei devyni" lotuliukas.gif
Kazi kaip reik nutaikyt dydi tokios kepurytes g.gif Pvz.normaliai kepurytei gali dydi paskaiciuoti pagal formule,o kaip sitai apskaiciuoti, nesuprantu verysad.gif Beje labai lengvai ir smagiai neriasi thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 06 02, 08:43)
Juratike13,sita,mano galva,storesniam siului tinkama.Plonesniu neriant reiketu koreguot...
As dvi dienas ardziau ir vel bandziau va sita user posted image Nu ir niekaip  doh.gif Pradeda banguotis toj vietoj kur turetu riestis

as kaip tik pagal sita neriu jau antra kepure. Banguojas labai nedaug pradzioj kai pradeda riestis, veliau issilygina ir gan normaliai gaunas. Nebent jum labai daug banguojas g.gif
Vat kaip gaunas, tik as lapelius ilginau, nes labai trumpa pagal shema gaunas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 06 02, 18:42)
as kaip tik pagal sita neriu jau antra kepure. Banguojas labai nedaug pradzioj kai pradeda riestis, veliau issilygina ir gan normaliai gaunas. Nebent jum labai daug banguojas g.gif
Vat kaip gaunas, tik as lapelius ilginau, nes labai trumpa pagal shema gaunas.

Niu grazu...o kiek lapeliu pas jus ant kepurytes...pagal schema lyg 8,o pas jus atrodo maziau...ar akys mane apgauna
Atsakyti
Mergaites, bukit geros, pagelbekit.... ax.gif gal kuri turit sitos beretes schema? ax.gif

user posted image



Tik idejau cia prasyma ir radau pas rusaites schema hihihi.gif dedu, gal kam taip pat prireiks smile.gif neypatingai aiski, bet suprast eina smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 02 birželio 2009 - 19:10
QUOTE(kacumota @ 2009 06 02, 20:02)
Niu grazu...o kiek lapeliu pas jus ant kepurytes...pagal schema lyg 8,o pas jus atrodo maziau...ar akys mane apgauna

8 lapeliai biggrin.gif
Atsakyti
Na va pagaliau sumasčiau nunert savo bernėkui kepure kur susiriša iš nugaros ax.gif bet susiduriau su tokiu klausymu ar galima kaip pradėt nert kad neliktų skylutės viršugalvi ir nuo kiek stulpelių reikia pradėt nert(na kiek 1 eilėj turėtų but stulpelių ), ir ar gerai suprantu neriant reikiama ''blyną'' reikia pridėjinėt stulpelius taip ;1-12 , 2-24, 3- 36 , 4-48
Atsakyti
Sveikos merginos,nu kiek gražiu kepuraičiū ir skrybėlaičių jūsčia pinėrę ir primezgę thumbup.gif .Va ir aš noriu parodyt ka nunarpliojau savo draugės mergytei blush2.gif
user posted image
Atsakyti