Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurytės vaikučiams ir ne tik

QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 25, 08:40)

Man ta gėlytė pagal Mimę nesigauna tokia didelė, dariau su trim užmetimais, o ji vos poros cm dydžio, kaip padaryt tokią, bet dyyyyyydelę?

viduriuka platesni gal g.gif
Atsakyti
Aš tą mėlyną kiepka nėriau 1,25 nr. kabliuku rolleyes.gif o gėlytę 1,30nr. rolleyes.gif kokį tu naudoji g.gif gal plonesnį g.gif bandyk nert su 4 užmetimai ir viduriuką didesnį gal nunerk g.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 06 25, 10:46)
Aš tą mėlyną kiepka nėriau 1,25 nr. kabliuku rolleyes.gif o gėlytę 1,30nr. rolleyes.gif kokį tu naudoji g.gif gal plonesnį g.gif bandyk nert su 4 užmetimai ir viduriuką didesnį gal nunerk g.gif


Su 1,6, bet mano siūlai greičiausiai plonesni gerokai, bet vistiek noriu labai didelės doh.gif Tiek to, bandysiu kokius 5 siūlus sudėt ir naudot kokį 3 nr kablą g.gif

Čia pora naujų skrybėlių ar tai kepurių g.gif
user posted image
user posted image


Ružavoj kiepkoj, kairiąją gėlytę nėriau su trim užmetimais (kitos pagal kitus raštus), bet jos dydis manęs netenkina. Šioj kepurėj gerai, bet kitai reikia tokio dydžio, kaip baltosios kepurės gėlės, bet ne tokios išvaizdos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 25, 10:57)

Čia pora naujų skrybėlių ar tai kepurių  g.gif
user posted image



man ruzava ypac thumbup.gif , is kokiu ji siulu? jei ne paslaptis 4u.gif
Atsakyti
Ačiū.
siūlai - dvigubas maxi 4u.gif
Atsakyti
vaidulka labai grazios kepures thumbup.gif wub.gif ypac ruzava thumbup.gif
Papildyta:
mano paskutiniai darbeliai

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 25, 10:57)


super kiepkos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif bandyk tą lapelį is kokiu šešių septynių, nes matau pas tave is keturių lapelis g.gif


Laura_online- aš tokią boružėlę esu pradėjus nert, bet kažkaip į šalį padėjusi, bet reik pabaigt, nes tavo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 06 25, 11:00)

Laura_online- aš tokią boružėlę esu pradėjus nert, bet kažkaip į šalį padėjusi, bet reik pabaigt, nes tavo thumbup.gif  thumbup.gif


mano dar planuose berete boruzele, manau irgi turetu buti nieko
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 06 07, 16:31)
Štai kepurytė 3 mėn.mergytei

user posted image



[quote=loretam,2009 06 08, 11:29]
stai ir mano baigtas kepuriukas su skolinta pernerimo technika 4u.gif

user posted image

Sveikos, mezgejėlės 4u.gif , man labai patiko Jūsų numegztos kepuriuškos leliams, kadangi pati laukiu stebuklėlio, norėčiau jam ką nors panašaus numegzti taip pat, bet niekaip neišmastau, kaip doh.gif Gal galėtumėte į AŽ man parašyti, kaip Jūs mezgėte savo kepuriuškas? ax.gif Ačiū
Atsakyti
wub.gif Boružėlė wub.gif
Mano planuose ir buvo plius rankinukas, bet kol saviškei ką nunersiu - išaugs lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 25 birželio 2009 - 11:18
QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 25, 10:57)
Su 1,6, bet mano siūlai greičiausiai plonesni gerokai, bet vistiek noriu labai didelės  doh.gif Tiek to, bandysiu kokius 5 siūlus sudėt ir naudot kokį  3 nr kablą  g.gif

Čia pora naujų skrybėlių ar tai kepurių  g.gif
Ružavoj kiepkoj, kairiąją gėlytę nėriau su trim užmetimais (kitos pagal kitus raštus), bet jos dydis manęs netenkina. Šioj kepurėj gerai, bet kitai reikia tokio dydžio, kaip baltosios kepurės gėlės, bet ne tokios išvaizdos  doh.gif

Ta ryškiai rožinė wub.gif

QUOTE(Laura_online @ 2009 06 25, 11:47)
vaidulka labai grazios kepures  thumbup.gif  wub.gif ypac ruzava  thumbup.gif
Papildyta:
mano paskutiniai darbeliai


wow bigsmile.gif
Atsakyti
Na,pabaigiau,nors dar truksta gelyciu ir kaspino.Kaip tik neriu dabar mnaslaites apdailinimui.Isstandinau su zelatina thumbup.gif
user posted image
Atsakyti