Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

Turiu klausimuka. ax.gif
PVZ. Esu nescia apie 6 savaites. Visa savaite buvau bilioteny, nes skaudejo pilva ir buvo patepliojimu. Uz praleistas pirmas 3 darbo dienas - nieko darboviete nemoka, o uz sekancias dienas mokes po 15 svaru i diena.
Kiek teko rasti info, tai finansine parama galiu gauti tik nuo 25 sav. (,,Helth in pregnancy grant"). Dekretines nuo 39 sav.
O dirbu tai apie 40 val i sav ir per metus uzdirbu truputi maziau nei 16 000.

O anksciau kaip ir nieko nenusimato. Turiu omeny sunkaus nestumo situacija. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2009 10 06, 14:30)
* Pirma tai uk niekas nemoka visu benefitu vienu metu  schmoll.gif
Moka tai kas tau tu metu priklauso..jei sergi gauni sick pay per savo darba...jei esi bedarbis ir ieskai darbi gauni JSA is job centre...ir t.t.
**Ir yra du skirtingi dalykai kai diebi self-em. ir employee...jei zmones dirbo kaip self-em. ir nemokejo visu mokesciu teisingai..tuomet viskas atsimus kreipentis del pasalpu...teks dar ir baudas susimoketi. unsure.gif
UK visi dirbantis moka NI...jei dirbi kompanijoje ji tiesiog nuskaiciuoja nuo algos...bet jei esi self-em. dirbi sau tuomet pats turi ji susimoketi kas savaite nustatyta suma ir dar nuo metiniu pajamu kai baigesi tax metai.
***Jei jo nemokejai vadinasi per tuos metus susikaupe didele skola+baudos...ir t.t
O jei isvis neeisi deklaraves kad esi self-em. tuomet tuos metus dirbai nelegalei.


QUOTE(Astulyte28 @ 2009 10 06, 15:34)
Siaip labai neaiski situacija,manau bedabio pasalpa nepriklausys,gal tik vienintele HB,bet,kad ja gaut reik,kad bent vienas dirbtu.
Dar jei bent vienas dirba ir pajamos nevirsija apie 15000(nepamenu tikslios sumos) gali keiptis del working tax creditu.
***O tai ko tavo tevas NI nemokejo,taigi dabar gaus baudas.
O mama jei buvo registruota self tuos du metus,bet neikart negavo saskaitos,tai tegu jiem paskambina ir atsius uz visa laikotarpi.
NI verta moket nes gales kai ateis laikas kreiptis del pensijos.


* tai jei gauni house benefit, negausi bedarbio pasalpos g.gif ? tarkim mama sick, tetis bedarbio, ir pliuso uz renta. Aiskutis, o tai pabandyt gal verta, niekas per galva neduos.

** tai as taip suprantu mano tevai taip ir bus pradirbe visa ta laika kaip self-emp., Ar tai gali sudaryt keblumu del pasalpu unsure.gif ?

*** ko nemokejo tai sunku pasakyt, nes suma maza. Bet jau kogero per velu apie tai daug galvot, reikia imt ir susimoket,kiek jie ten priskaiciuos.


Dekui merginos dar karta, kad nepagailit laiko paaiskinti 4u.gif
Atsakyti
Labutis ax.gif .Va as siandien gavau is housingo laiska doh.gif ,tai isivaizduojat dabar jie praso materniti to dokumento schmoll.gif ,tipo jie nemato mano to dokumento blink.gif unsure.gif mad.gif , ir vel viskas is naujo doh.gif .Kasmenesi vis kazko jiems truksta gun_bandana.gif gun_bandana.gif kazkokie nenormalus?tai iskart nepasako kai nueinu tik po menesio laiska atsiuncia bash.gif Idomu jei pasikeisciau kita nama tai jie man pradetu moket nuo kurios datos? g.gif ar isvis isnaujo viska reiketu tvarkyt? g.gif , nes jau pradejau galvot kad cia gal su situo namu kas negerai yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 10 06, 20:25)
* tai jei gauni house benefit, negausi bedarbio pasalpos  g.gif ? tarkim mama sick, tetis bedarbio, ir pliuso uz renta. Aiskutis, o tai pabandyt gal verta, niekas per galva neduos.

** tai as taip suprantu mano tevai taip ir bus pradirbe visa ta laika kaip self-emp., Ar tai gali sudaryt keblumu del pasalpu  unsure.gif ?

*** ko nemokejo tai sunku pasakyt, nes suma maza. Bet jau kogero per velu apie tai daug galvot, reikia imt ir susimoket,kiek jie ten priskaiciuos.
Dekui merginos dar karta, kad nepagailit laiko paaiskinti  4u.gif


As tavo tevu vietoj nueiciau i kokia lietuviu firmele susimokeciau 50£ ir ten jiem tiksliai pasakys kas ir kiek priklauso.Nes cia kazka pasakyt kai tu ne pati visko nezinai neimanoma.
QUOTE(laurencija100 @ 2009 10 06, 21:56)
Labutis ax.gif .Va as siandien  gavau is housingo laiska doh.gif ,tai isivaizduojat dabar jie praso materniti to dokumento schmoll.gif ,tipo jie nemato mano to dokumento blink.gif  unsure.gif  mad.gif , ir vel viskas is naujo doh.gif .Kasmenesi vis kazko jiems truksta  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  kazkokie nenormalus?tai iskart nepasako kai nueinu tik po menesio laiska atsiuncia bash.gif Idomu jei pasikeisciau kita nama tai jie man pradetu moket nuo kurios datos? g.gif ar isvis isnaujo viska reiketu tvarkyt? g.gif , nes jau pradejau galvot kad cia gal su situo namu kas negerai yra? g.gif

Jie daug kam taip daro,vilkina laika,kreipkis pas advokatus gal pades pagreitin.Tik nepamirsk,kad dabar krize ir laaabai daug zmoniu kreipiasi del HB.
Kai eini i counsula pareikalauk,kad darbuotojas kuris prieme dokus parasytu tau laiska,kokius paime ir kad jokiu daugiau nebereik,pareikalauk vardo ir pavardes.Kuo daugiau reksi tuo greiciau gausi,aisku jei tau priklauso.Esme tame,kad kai baigsis MA ir jei tu vienisa,bei nedirbanti HB tau nepriklausys.
Atsakyti
Labutis.Man priklauso as dirbanti. ax.gif bet kad jauciu reiks taip ir daryt kad parasytu kad viskas visi dokumentai jau paiimti g.gif nueisiu paziuresim ka sakys dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2009 09 17, 20:52)
rasyk cia, gal ir kitoms pravers wink.gif



atvykau cia i uk padirbeti (dar tik menuo) , bet noreciau likti ilgam, esu issiskyrusi mama, auginu sunu, labai noreciau ji cia atsivezti, jam 5m, home ofisa jau tvarkausi, ka dar reikia , kad palengvinti sau gyvenima ir pragyventi siais sunkiais visiems laikais?
Atsakyti
Mamytes kurios auginate vaikus ir nedirbate ar mokate atskirai uz NI? siaip ir taip stazas eina kiek esu skaicius ,bet vistiek neramu.Ar geriau uzsiregistruot kaip self employed?
Atsakyti
As jau del hause benefitu laukiu beveik 2 men,ar cia normalu? Gal reikia skambinti,ar dar laukti?
Atsakyti
QUOTE(laurencija100 @ 2009 10 07, 14:00)
Labutis.Man priklauso as dirbanti. ax.gif bet kad jauciu reiks taip ir daryt kad parasytu kad viskas visi dokumentai jau paiimti g.gif nueisiu paziuresim ka sakys dabar mirksiukas.gif

eik tiesiai pas juos tada viskas zymiai greiciau gaunas, nei laiskus siuntinet
Papildyta:
QUOTE(agnuzele @ 2009 10 08, 16:29)
As jau del hause benefitu laukiu beveik 2 men,ar cia normalu? Gal reikia skambinti,ar dar laukti?


reikia eit pas juos ir tada viska susitvarkysi 2sav laikotarpy, nevienas is pazystamu taip susitvarke, nevarkit, su skambuciais ir laiskais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 08 spalio 2009 - 21:16
QUOTE(ierika @ 2009 10 07, 15:54)
atvykau cia i uk padirbeti (dar tik menuo) , bet noreciau likti ilgam, esu issiskyrusi mama, auginu sunu, labai noreciau ji cia atsivezti, jam 5m, home ofisa jau tvarkausi, ka dar reikia , kad palengvinti sau gyvenima ir pragyventi siais sunkiais visiems laikais?

O kam tvarkotes home ofisa? kam jis reikalingas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2009 10 08, 23:56)
O kam tvarkotes home ofisa? kam jis reikalingas?  g.gif

kiek as suprantu jei neturi Home ofiso, skaitosi, kad neturi leidimo dirbti smile.gif, taigi jei viena diena kompanija kurioje dirbi paprasys to poperelio, o tu jo neturesi, manau gali ir ismes laisvai. O daba kiek zinau ji nebetaip lengvai dalina. Bet daugelis dirba ir be jo, bet kaip as sakau, viena diena gali paprasyt jo, o tada prasides problemos, todel geriausia iskart ji susitvarkyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kam: 08 spalio 2009 - 22:18
QUOTE(Kam @ 2009 10 09, 01:48)
eik tiesiai pas juos tada viskas zymiai greiciau gaunas, nei laiskus siuntinet
Papildyta:
reikia eit pas juos ir tada viska susitvarkysi 2sav laikotarpy, nevienas is pazystamu taip susitvarke, nevarkit, su skambuciais ir laiskais

Buvau as pas juos nuejusi ir ne karta ir nieko gero pasneka vis ta paty ir vel tipo lauk ir viskas doh.gif mad.gif nuejau vakar tai jau pradejau reikalaut kad ji surasytu man kokiu dokumentu dar truksta o ta sako man kad "o ko tu ant manes sauki ? ka cia as tau tuos benefitus mokesiu?"tai as jai sakau -as nuo birzelio menesio laukiu ir nieko ???o ji sako :"o tu galvoji kad tu viena cia tokia?"
Na va jums ir pokalbis su tuo konsulu mastau.gif ir daryk ka nori blink.gif
Atsakyti