Įkraunama...
Įkraunama...

NAMO APLINKA 46

QUOTE(DeeDee @ 2009 06 22, 12:53)
LT Cosmos Chocolate Ruffle 12,50Lt kainuoja.  mirksiukas.gif

O pas mus vazoniukas 7 svarai blink.gif . Kazi jos daugiametes?
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 06 22, 13:21)
O pas mus vazoniukas 7 svarai blink.gif . Kazi jos daugiametes?

nežinau kaip UK, bet pas mus sakė, kad reikia elgtis kaip su jurginais, po pirmų šalnų iškasti. Šioks toks privalumas su tais šakniagumbiais, nereikia kiekvieną naują sezoną sėti sėklų wink.gif
Atsakyti
man tai cia ne kosmeja.....
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 22, 08:34)
pasodinta skirtingų spalvų bijūnų

esu mačiusi mano akiai gražų bijūnų ir lubinų derinį
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 06 22, 13:25)
man tai cia ne kosmeja.....


Pritariu. Cia greiciausiai dedesva. Taisykit, jei klystu. Kosmejos antroje vasaros puseje zydi.
Papildyta:
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 06 22, 13:30)
esu mačiusi mano akiai gražų bijūnų ir lubinų derinį


thumbup.gif
Atsakyti
turiu lubinus salia tuju ikisusi...........net nezinau ar grazu, nes lubinu kelmai dar nelabai dideli........siaip vaizdas nieko, kol zalia, bet jau baigia nuzydeti jie pas mane ir lapai kazkoki pagelte........nekoks vaizdas bus kai bijunai be ziedu, o lubinai nuzydeje ir apgelte arba visai nupjauti juos reiks......

Papildyta:
kosmeju as ir pati noreciau............oranziniu
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 06 22, 12:30)
esu mačiusi mano akiai gražų bijūnų ir lubinų derinį


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 06 22, 13:42)
turiu lubinus salia tuju ikisusi...........net nezinau ar grazu, nes lubinu kelmai dar nelabai dideli........siaip vaizdas nieko, kol zalia, bet jau baigia nuzydeti jie pas mane ir lapai kazkoki pagelte........nekoks vaizdas bus kai bijunai be ziedu, o lubinai nuzydeje ir apgelte arba visai nupjauti juos reiks......

Papildyta:
kosmeju as ir pati noreciau............oranziniu

bet jeigu nupjausi iki pat zemes ar atzels ir zydes kitamet?
Papildyta:
QUOTE(smth1 @ 2009 06 22, 13:37)
Pritariu. Cia greiciausiai dedesva. Taisykit, jei klystu. Kosmejos antroje vasaros puseje zydi.
Papildyta:
thumbup.gif

Su tuo zydejimu tai nesuprasi. Kartais kaip uzeina taip zydi. Mano ragane Ville de leon perzydejo visai nelaiku, geguzes menesi, o dabar vel pumpurus augina. Turbut liepos viduri arba gale vel zydes.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 06 22, 13:53)
bet jeigu nupjausi iki pat zemes ar atzels ir zydes kitamet?
Papildyta:

Su tuo zydejimu tai nesuprasi. Kartais kaip uzeina taip zydi. Mano ragane Ville de leon perzydejo visai nelaiku, geguzes menesi, o dabar vel pumpurus augina. Turbut liepos viduri arba gale vel zydes.


Atzels, zydes.
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 06 22, 13:53)
bet jeigu nupjausi iki pat zemes ar atzels ir zydes kitamet?
Papildyta:

Su tuo zydejimu tai nesuprasi. Kartais kaip uzeina taip zydi. Mano ragane Ville de leon perzydejo visai nelaiku, geguzes menesi, o dabar vel pumpurus augina. Turbut liepos viduri arba gale vel zydes.


Buna kad ir subludina. Bet kuriuo atveju, kosmeju kitokia lapija.
Atsakyti
tai aisku atzels ir zydes, tik as nesu labai garantuota del to nugeltimo, nes pati is seklu spalvotus pernai pasisejau, tai pagal pernai patirti nieko negaliu pasakyti, o siemet sakau jau baigia nuzydeti, o lapai aptriuse jau, as taip ir planavau, kad cia pas mane trecias, o gal ir ketvirtas planas, todel nelabai ir matysis tas aptriusimas.
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 06 22, 06:21)
kas iš daugiamečių gėlių tinka šalia jazminų?

Pas mane geltonai žydintis gludas, o ar tinka - pažiūrėsiu šiemet, kai pražys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2009 06 22, 13:42)
turiu lubinus salia tuju ikisusi...........net nezinau ar grazu, nes lubinu kelmai dar nelabai dideli........siaip vaizdas nieko, kol zalia, bet jau baigia nuzydeti jie pas mane ir lapai kazkoki pagelte........nekoks vaizdas bus kai bijunai be ziedu, o lubinai nuzydeje ir apgelte arba visai nupjauti juos reiks......

Papildyta:
kosmeju as ir pati noreciau............oranziniu



Gal ne visuose kampuose reikia ilgai grojanciu vaizdu...Kartais juk norisi tokio..TOBULO EFEKTO kad ir trumpu periodu. Kitos zonos tebuna grazios visais metu laikais.
Atsakyti