Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(aguonele @ 2009 07 22, 20:47)
Isbandziau Grange pagal tavo nurodyta recepta befstrogena  thumbup.gif Tikrai labai greitai pasidare, minkstute mesyte gavos.As tik pamirsau miltu ideti, tai pyliau ne daug vandens ir cesnako ispaudziau.

Su jautiena daret?labai sviesi jusu mesyte ,ar as blogai matau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 07 22, 16:43)
, tikiuosi tupiko neturit, nes kai toks kabikas, tai grindis gali istupeti  lotuliukas.gif 

ir akimis dešroje skylę pragraužti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pas mane tai jau duobė garantuota lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 22 liepos 2009 - 20:27
aguonele skaniai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 07 22, 20:47)
Isbandziau Grange pagal tavo nurodyta recepta befstrogena 

atrodo labai jau apetitnai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 07 22, 16:26)
megstam mes tokius visokius a la troskinius thumbup.gif  kazka panasaus reikes sia savaite su cukinija konstruot, nes anyta is sodo tokia gigantiska atveze bigsmile.gif



kaip tik siandiena valgiau labai skanu vistienos troskini su cukinijom smile.gif taigi,sudetis: vistienos file,cukinija, konservuoti ananasai,svogunai,grietinele,sojos pupeles. pabandyk,nes man tai labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 07 22, 14:43)
Na lauksim rezultatu del tu vytintu desryciu. Nes mano uosviene sake, kad viska skaip ir gerai tik sildymo sezono reik, dabar tipo daug dregmes, del to greit pelija ir gliaumyja. Na bet lauksim ziniu smile.gif Labai jau tos desrytes apetitnos, tikiuosi tupiko neturit, nes kai toks kabikas, tai grindis gali istupeti  lotuliukas.gif  Superines desrytes


siaip tai reikia labai vedint desrikes, net ventiliatorium jei turit, nes man atrodo, kad snipstas bus jei taip kambary laikysi zalia mesa g.gif nu bet lauksim, kol issivytins rolleyes.gif

o pas mus mb vakar puskiauli nupirko ir irgi dare desru, bet rukytu ax.gif jau laukiu, negaliu, kol parves cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 07 22, 19:47)
Isbandziau Grange pagal tavo nurodyta recepta befstrogena  thumbup.gif

labai skaniai atrodo thumbup.gif o kokie makaronai fainučiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 07 22, 21:18)
Su jautiena daret?labai sviesi jusu mesyte ,ar as blogai matau  blush2.gif

aciu visoms 4u.gif dariau su versiena ir per kokia 20 min visas patiekalas jau ant stalo garavo smile.gif
Atsakyti
kiek čia skanumynų pas jus bigsmile.gif einu rinktis patiekalo pietums biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti