Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinio žaisliukai - veliame toliau

[quote=Vilusa,2009 08 14, 17:36]
Tęsiame temą...
Ir vėl karvė doh.gif
Tik dabar - ružava lotuliukas.gif :
oi kaip užsimaniau tokios, vasariškos vasariškos........ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilusa @ 2009 08 14, 17:36)
Tęsiame temą...
Ir vėl karvė doh.gif
Tik dabar - ružava lotuliukas.gif :
user posted image



Isimylejau as tas karvytes wub.gif grazios, nuostabios, pasakiskos, linksmos, mielos, zaismingos .... tiesiog fainulkos ... ech, paimciau jas visas i savo karvyciu kolekcija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2009 08 16, 15:23)
Isimylejau as tas karvytes  wub.gif  grazios, nuostabios, pasakiskos, linksmos, mielos, zaismingos .... tiesiog fainulkos ... ech, paimciau jas visas i savo karvyciu kolekcija  wub.gif

Kodėl gi ne - prašom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Įlindau ir aš apžiūrėti tų karvyčių bigsmile.gif ojoj kokios mielos wub.gif wub.gif bet ten ir daugiau smagių ir nuotaikingų gyvūnėlių radau wub.gif wub.gif Labai gražučiai wub.gif
Atsakyti
Ir mano pirmas blynas blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ale jau darbai kokie blush2.gif wub.gif Taip noriu ka nors gražaus padaryt bet vis nėr man laiko
Atsakyti
Ak, kokie grožiai, net seilė tysta.. biggrin.gif Tik įdomu pasidarė - vilną veliate šlapiu, ar sausu būdu?
Atsakyti
Aš žaisliukus veliu tik sausai (adatėlėmis), nors čia kažkas rašė, kad vėlė šlapiai... Bet aš - schmoll.gif
Atsakyti
mano pirmieji veltinukai ax.gif

user posted image

Atsakyti
vilusa fantastiškai nuostabūs darbai, tokie juokingi tie jautukas ir karvytė lotuliukas.gif bet labai labai gražūs wub.gif
o čia mano kirmėliukas:
user posted image
Atsakyti
lilia- gražus kirmėliukas, tik matau kad pasipūkavęs. Arba blogai suvelei vilną, arba ji yra neokybiška 4u.gif Pabandyk su žirklutėm apkarpyti pūkelius, arba nuskusti skutimosi peiliuku smile.gif
Atsakyti
OOooo, ačiū už patarimą ir kritiką, būtinai pasistengsiu pataisyti mirksiukas.gif
Gal reikėjo dar ilgiau sukti tuos kamuoliukus, o gal netinka vilna, pas mane sausam vėlimui (adatėlėmis), gal reikia kitokios g.gif
Atsakyti