Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(kicule @ 2009 10 15, 15:06)
Kas turi itakos spalvai, arba nuo ko gali greiciau isblukti,pasviesieti spalva? rolleyes.gif

Soleriumas, saule, daznus pvz. veido pilingai. Taip pat ir individualus organizmo iptuumai. Siap pagrinde saule.
Nufotkinsiu lupas savo butinai, Po 2 sav. poilsio prie juros sauleje be apsaugos pabluko . Dabar man spalva patinka.
Atsakyti
QUOTE(blizgutia @ 2009 10 14, 23:16)
as tai noreciau virsutinio voko pavedima pasidaryt bet kazkaip prisibijau  atrodo skausminga blush2.gif  ax.gif

nieko ten skausmingo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kutena iki skausmo biggrin.gif (jei konturinio t.p. kaip ir permanento)
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 10 16, 18:08)
nieko ten skausmingo mirksiukas.gif

Tikrai? Keista šiaip, nes man tai skaudėjo ir netgi labai verysad.gif
Atsakyti
Man ir neskaudejo tikejaus baisiau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas parasytu kur kaune daresi permanentini, ir ar patiko rezultatas smile.gif
Atsakyti
as pas ela dariausi ji atwaziuoja i kauna
Atsakyti
pries 2 metus dariausi pas ela antakius,tai man isbluko,turiu kirpyklose dazyt.ir forma ji padaro visiems vienoda-siaurus antakius,kiek teko matyt
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2009 11 03, 12:50)
pries 2 metus dariausi pas ela antakius,tai man isbluko,turiu kirpyklose dazyt.ir forma ji padaro visiems vienoda-siaurus antakius,kiek teko matyt

drinks_cheers.gif As irgi maciau Elos antakius pas drauge ir dar pas kaimyne, tai abeju staciakampe pradzia. O kad pabluko, tai normalu, jei po 2 metu.
Atsakyti
QUOTE(***Ketrin*** @ 2009 11 03, 22:42)
drinks_cheers.gif As irgi maciau Elos antakius pas drauge ir dar pas kaimyne, tai abeju staciakampe pradzia. O kad pabluko, tai normalu, jei po 2 metu.

g.gif ten juoda spalva..... ir 2 metu, as galvoju,labai nedaug mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2009 10 27, 10:52)
Gal kas parasytu kur kaune daresi permanentini, ir ar patiko rezultatas smile.gif

pries savaite pasidariau.jau uzgijo.patenkinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo girene: 04 lapkričio 2009 - 19:33
Man jau po truputi byra sasiukai, ir kur nubyrejo, matosi, kad oda beveik neprieme pigmento verysad.gif vietomis is vis nieko. Gal kuriai taip buvo? Ar po korekcijos buna rezultatas?
Atsakyti