Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(/ Lisa / @ 2010 01 03, 21:20)
biggrin.gif  As einu sausio 11d. pas Audrone taisyti savo siek tiek paktirusiu virsutiniu voku liniju.  smile.gif

beje, ar pas Audrone dideles eiles, kiek laukti reik dabar?

pries gal 4 metus, tai buvo viena is priezasciu (laukti puse metu doh.gif ) kodel nepakliuvau anksciau pas sia meistre
Atsakyti
Mergytes,
gal galite brukstelti ir man i az kuriame salone Audrone dirba ir ji is Kauno kaip supratau,ar ne blush2.gif
Atsakyti
Ji Vilniuje dirba smile.gif tik nezinau, kuriam salone
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2010 01 04, 19:05)
Mergytes,
gal galite brukstelti ir man i az kuriame salone Audrone dirba ir ji is Kauno kaip supratau,ar ne blush2.gif

Ne, ji Vilniete. Anksciau vazinedavo i Kauna, bet dabar jau nebe. Turi daug darbo Vilniuje. Dirbo salone VISUNITA ( nesinau, ar dabar dar ten dirba) . Sio metu dirba dar Antakalnio poliklinikoje ( kainos, kaip VISUNITOJE) Ji gydytoja dermatologe poliklinikoje, dabar daro ten ir ilgalaiki makiaza. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ingira @ 2010 01 04, 02:39)
beje, ar pas Audrone dideles eiles, kiek laukti reik dabar?

pries gal 4 metus, tai buvo viena is priezasciu (laukti puse metu doh.gif ) kodel nepakliuvau anksciau pas sia meistre

As pries pora metu irgi laukiau eileje 9 men. ( bet manau del to , kad ji dirbo keleta dienu per savaite po puse dienos+ dar i Kauna vazinejo). Dabar eiles sumazejo + krize. Uzsirasiau pries 1,5 m laiko. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 04 sausio 2010 - 23:31
Ar nebūtų blogiau darytis šį makiažą žeimos metu?
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 01 06, 13:15)
Ar nebūtų blogiau darytis šį makiažą žeimos metu?

Jeigu didele dienos dali pravedate lauke, tai geraiu palaukti.
Atsakyti
uoj kaip mane sudomino sita galimybe pasiryskinti akytes 4u.gif
ar korekcija yra butina? Matot klausiu todel, kad neesu is Vilniaus ir dar karta suvazineti reiketu... nebeturejau kantrybes tiek psl perskaityti, atleiskit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 01 07, 03:15)
uoj kaip mane sudomino sita galimybe pasiryskinti akytes 4u.gif
ar korekcija yra butina? Matot klausiu todel, kad neesu is Vilniaus ir dar karta suvazineti reiketu... nebeturejau kantrybes tiek psl perskaityti, atleiskit  doh.gif

Dazniausia butina. Bet buna ir nereikia.Vazuokite kur arciau Jusu miesto.
Atsakyti
kicule, konturinio temoje vis dar yra idetos kelios foto..
del laiko stokos, nepasakysiu dabar, kuriam tiksliai puslapy
Atsakyti
Noriu paklausti meistriu ar zinanciu, kuriam laikui atliekamas permanentinis antakiu?
man dare nestumo metu, bet praejo 6,5 metu, o jis iki galo neisblukes, ar neturejo jau galutinai pasisalinti dazai?
Atsakyti
QUOTE(Natka @ 2010 01 12, 19:33)
Noriu paklausti meistriu ar zinanciu, kuriam laikui atliekamas permanentinis antakiu?
man dare nestumo metu, bet praejo 6,5 metu, o jis iki galo neisblukes, ar neturejo jau galutinai pasisalinti dazai?

Kartais pati stebiuosi, kaip kaikuriem zmoniems ilgai laikosi. Turiu pazistama, kuriai dare voku permanentini pries 7 metus. Iki siol yra riskus vokai, siek tiek pablukus spalva, bet tikrai labai riski. Manau dar ilgam bus. Ir zinau, kad dare meistre kokybysjkais pigmentais. Manau tokia klientes oda. Dariusi meistre pasakojo, kad tuo paciu pigmentu dare ir kitoms ir po keleriu metu pabluko.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 01 13, 00:04)
Kartais pati stebiuosi, kaip kaikuriem zmoniems ilgai laikosi. Turiu pazistama, kuriai dare voku permanentini pries  7 metus. Iki siol yra riskus vokai, siek tiek pablukus spalva, bet tikrai labai riski. Manau dar ilgam bus. Ir zinau, kad dare meistre kokybysjkais pigmentais. Manau  tokia klientes oda. Dariusi meistre pasakojo, kad tuo paciu pigmentu dare ir kitoms ir po keleriu metu pabluko.

gal cia del to kad oda taip greit neregeneruoja? g.gif net nezinau, niu bet noreciau kad bent vienodai butu blush2.gif
Atsakyti