Įkraunama...
Įkraunama...

Permanentinis makiažas

QUOTE(aihaola @ 2010 03 31, 09:30)
pries keis metus pasidariau lupu ir antakliu - negaliu atsidziaugti  thumbup.gif


o kur Jus darėtės?
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 03 31, 12:38)
Einu siendien akiu korekcija daryti. kazkoki nauja varianta - seseliu efekta smile.gif



o pas ka darysit si nauja varianta?

ir butinai parasykit kaip gavosi, dar sauniau butu pamatyti foto jau po visu uzgijimu...

aciu labai
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 03 31, 12:25)
o pas ka darysit si nauja varianta?

ir butinai parasykit kaip gavosi, dar sauniau butu pamatyti foto jau po visu uzgijimu...

aciu labai


Darau pas Lina Kosmedijoje
Atsakyti
cia kuriam mieste? 4u.gif
Atsakyti
Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 03 31, 12:38)
Einu siendien akiu korekcija daryti. kazkoki nauja varianta - seseliu efekta smile.gif

Istikruju tas variantas visiskai nenaujas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 03 31, 22:42)
Gaila, bet neturiu.



o tai kazkaip tas variantas akivaizdziai skiriasi nuo tik linijos ant voko padarymo?
ir kazkur komentaruose skaiciau, kad jei nenori ryskiso linijos ant virsutinio voko, galima daryti ta paryskinima "tarp blakstienu", ar galetumete ideti foto (jei turite) kaip atrodo permanentinis tik "tarp blakstienu" ir kaip atrodo ryski linija virzutiniame voke?

aciu aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 03 31, 22:50)
o tai kazkaip tas variantas akivaizdziai skiriasi nuo tik linijos ant voko padarymo?
ir kazkur komentaruose skaiciau, kad jei nenori ryskiso linijos ant virsutinio voko, galima daryti ta paryskinima "tarp blakstienu", ar galetumete ideti foto (jei turite) kaip atrodo permanentinis tik "tarp blakstienu" ir kaip atrodo ryski linija virzutiniame voke?

aciu aciu  4u.gif


user posted imageuser posted image

nuotrauka tik ka po proceduros.user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 03 31, 21:06)
Istikruju tas variantas visiskai nenaujas.  smile.gif

Man tas variantas naujas, todel kad iki siol dariau paprasta linija tarp blastinu. labai graziai ir naturaliai gaudavosi.

Vakar padariau, Skaudejo markiau nei daryti papratsa linija. Spalva melyna, nes akys meleynos.
Is vakaro buvo nieko, bet po miego laibai patyne akis. Sedziu darbe dabar..... doh.gif
Is ryto padariau nuotrauka, gal veliau idesiu

Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2010 03 31, 23:18)
user posted imageuser posted image

nuotrauka tik ka po proceduros.user posted image
user posted image



nu faina.... ir tas ir tas grazu.... net nezinau, kurio labiau noreciau..... blink.gif
bet tikriausiai galiam taip daryti, kad pirma pasidarai tik tarp blakstienu, o po kurio laiko gali pasidaryti ta ryskesne linija?
ir dar, o tas variantas tik tarp balkstienu daromas tik virsutiniame voke, argalima ir apatiniame?

aciu aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Luandra @ 2010 04 01, 09:42)
Man tas variantas naujas, todel kad iki siol dariau paprasta linija tarp blastinu. labai graziai ir naturaliai gaudavosi.

Vakar padariau, Skaudejo markiau nei daryti papratsa linija. Spalva melyna, nes akys meleynos.
Is vakaro buvo nieko, bet po miego laibai patyne akis. Sedziu darbe dabar..... doh.gif
Is ryto padariau nuotrauka, gal veliau idesiu



labai lauksiu nuotarukytes.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitinka @ 2010 03 18, 17:44)
Aha, ir mane domina informacija apie meistres Kaune. Tikrai ji miglota. Man yra rekomendavę Andrą, bet nežinau net kur dirba. Esu mačiusi vieną jos darbą - tai gražu, bet neturiu net su kuo palyginti smile.gif

Pas Andra daresi mano bendradarbe lupas, antakius ir pravedima. Graziai padare, nors irgi neturiu su kuo lyginti...nes nesu maciusi kitu darbu.... Ir dar viena mergina pas ja lupas daresi irgi graziai padare--lygiai, spalva atitaike. Klijentu ji turi ir nemazai, tai suprantu, kad meistre gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2010 04 01, 08:42)
Man tas variantas naujas, todel kad iki siol dariau paprasta linija tarp blastinu. labai graziai ir naturaliai gaudavosi.

Vakar padariau, Skaudejo markiau nei daryti papratsa linija. Spalva melyna, nes akys meleynos.
Is vakaro buvo nieko, bet po miego laibai patyne akis. Sedziu darbe dabar..... doh.gif
Is ryto padariau nuotrauka, gal veliau idesiu

Luandra ,gal galit pasirodyt ? ax.gif 4u.gif
Atsakyti