Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI, XVII dalis

Išsiunčiau kas praset biuletenio šablonų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2009 06 21, 15:15)
Kadangi maniškiai jokių spec priesaikų nesakys niekur,tai aš ant jų nuotraukų užrašysiu žodžius ir įdėsiu į remeli tą kur kaip knyga atsiverčia,kad galėtų vėliau pasistatyt  ax.gif  Esi mažytis mano metų laikas,
                        Su vasara marga tu atėjai
                        Ir mano skausmo drugelius išvaikęs
                        Auksiniu meilės rudeniu tapai

                        Pro jūrą mylimų akių matau švelnumą
                        Pro delnų prakaitą jaučiu tave
                        Jaučiuosi alkanas lietaus lašų artumo
                        Nes tu esi pavasario daina  wub.gif
kiekvienam padaviau jų žodžius kad išmoktų,o kai surakins širdeles ant tilto.prieš išmetant raktus,pasakys vienas kitam ax.gif kaip manot? bigsmile.gif

Oi labai gražūs žodžiai. thumbup.gif Pasinaudosiu tavo idėja ir aš. drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=murmur,2009 06 22, 13:49]
Na merginos jus tikros saunuoles thumbup.gif
As tai ruosiuosi visus pastrointi, nerukys man jie kai veiksmas vyksta, arba bus vestuves be svocios cool.gif dauguma is pulko mane zino, tai manau kad is anksto bus nusiteike vadovavimui blush2.gif

Del rukymo pas mus problemu neiskilo,nes mes ir jaunieji visi rukantys,istaikius minutele tai draugiskai visi ir parukydavom.ir gerti niekas neverte,tik sakydavo simboliskai nors lupas priliesk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kurios darote komendantams antpečius, juos segsite prie švarko, ar prie baltinių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roretėlė @ 2009 06 22, 14:29)
Merginos, kurios darote komendantams antpečius, juos segsite prie švarko, ar prie baltinių  g.gif


per musu vestuves buvo segami prie svarko, o siaip, ziurint kuo jie apsirenge mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muosee @ 2009 06 22, 10:13)
help.gif prasau pagalbos galinciu padeti.Reikia zodziu mamytei islydint vaikus, pasitinkant su duonair druska ir atnesus zidini.

Man tai siunkiausia sugalvoti kaip issipirkti stala.Gal kas turite auksiniu minciu kuriomis butu negaila pasidalinti. blush2.gif

pas mane sake jaunieji, kad bus labai kieti užsėdėjai. sakė laiko ne mažiau nei valandą. ir man reikėtų kažkokių genialių minčių g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiisstte: 22 birželio 2009 - 13:34
QUOTE(aiisstte @ 2009 06 22, 14:34)
pas mane sake jaunieji, kad bus labai kieti užsėdėjai. sakė laiko ne mažiau nei valandą. ir man reikėtų kažkokių genialių minčių g.gif


nu nesamone doh.gif tokiu atveju as jaunuju prasyciau sia problema isspresti dar pries vestuves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiisstte @ 2009 06 22, 13:34)
pas mane sake jaunieji, kad bus labai kieti užsėdėjai. sakė laiko ne mažiau nei valandą. ir man reikėtų kažkokių genialių minčių g.gif

oho, koki uzsedejai doh.gif pas mus per vestuves, ir l.ikyrus uzsedejai buvo, tai pirsliene dave uzduociu - dave torta suvalgyt jauniesiems - jis buvo medinis, apipurkstas grietinele, jie neivykde, dar kazka dave daryt, tik nepamenu, ir kai nieko neivykde, liepe pasisalint, jie neturejo kur detis, ir uzleido thumbup.gif
Atsakyti
Teks ir mums su vyru pabūt liudininkais jo brolio vestuvėse. Esu jau šiek tiek pasiruošusi. Dabar bandau viską susisteminti, bet sunkoka...vis dėlto pirmas blynas...o taip norėtųsi, kad nebutų prisvilęs ax.gif
Tiesa, iki liepos 18 dienos dar turiu šiek tiek laiko, tai ir kaupiu informaciją pas jus biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti