Įkraunama...
Įkraunama...

TARO KORTOS (tęsiam tęsinį)

Nu,kaip suprantu,jis gi ne koks laukinis godzila,kad puldinetu tave viesose vietose biggrin.gif Ko tu isikandai ta lova? Va tolima ir as tik dziaugtumemes,jei mums kas ta lova pasiulytu....ir dar po restorano wub.gif bigsmile.gif Taigi nenoresi,tai ir neisi su juo niekur....Nors......
Atsakyti
nu baikit aisku neisiu , negalima smile.gif
nu nzn nzn , siaip nebuna kad kvieistusi smile.gif
bet vat sakau , akd kiek ziurejau kortas niekada nebuvo lovos
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 01, 16:09)
aaa 4u.gif
nu dzin eisiu as su juo i ta resorana, juk rimtai neisitemps i lova ten schmoll.gif
ujujuj schmoll.gif


A kuriam čia restorane lovų yra? O užuolaidos bent užsitraukia? Ar čia viešai? bigsmile.gif
Atsakyti
viesai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 02, 08:28)


Viešai tai nenoriu blush2.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Atsakyti
kazkada sekmadieni istraukiau dienos korta , iskrito kardu 10
galvoajau vaje, kas cia dabar bus man ... visa diea neramu , kazkaip nieko ir nebuvo
nu ir ka nu ir ka, o ta , kad apsizioplinau ir nemciau , kad pasas pasiibaiges, o tuiu i Tukija isskrist , tai nebeskrisiu. bet tai nutiko ne ta pacia dien akai korta istaraukiau , nors traukiau dienos korta... idomu
Atsakyti
Selena, a ko Tu tos lovos baidais?


Liks paskui tik dujine su kugeliu ir sopkė su pulteliu telikui.
Atsakyti
tolima, nesibaidau
bet su XK ne ne smile.gif)))))))))))))))))))))0 net negaleciau isivaizduot , jis vyresnis uz mane gal dvigubai ir siaip kazkaip kompromitupjanciai sia mum viskas butu
na bet matai, kai buriuasi kaip ir sakiau nerodo nei jausmu nei lovos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Atsiprašau, kad įsiterpiau i jūsų temą, bet nežinau kur kreiptis tokiu klausimu:
užsirašiau pas būrėją liepos 7 d. kad išsiaiškinti keletą ramybės neduodančių klausimų, bet va apsižiūrėjau, jog tą dieną bus mėnulio užtemimas. doh.gif Kažkur skaičiau jog tokios dienos nėra geros būrimuisi, ar aš klystu?
Dėkoju smile.gif
Atsakyti
Jeigu burejai tai netrukdo,tai viskas gerai.....
Atsakyti
Tylu ramu..
Kiba ir "diedų" dėlionės jaunimui neberūpi..Atostogos ax.gif
Atsakyti