Įkraunama...
Įkraunama...

Santechniko patarimai

QUOTE(martynotete @ 2012 10 19, 16:58)
perkat siurbli specialu,kabinat i sulini nueme atbulini voztuva,mazdaug 05-08m. nuo dugno. aisku ant siurblio irgi reikia uzsukti atbulini voztuva. tada viduje kur stovi dabartinis hidroforas statot talpa,kuo didesne tuo geriau,reciau isijungs siurblys sulinyje,aisku ilgiau ir tarnaus. prie talpos  jungiasi manometras,ir hidrorele. viskas. namie girdisi tik hidroreles kaukstelejimas kai ijungia arba isjungia siurbli sulinyje. pats tokia sistema naudoju,patenkintas visapusiskai. kainuos brangiau nei hidroforas,taciau uz komforta reikia moketi smile.gif

Dekui labai, o gal kokias firmas parekomenduotumet ir kokiu reiktu vengti? MAn irgi labiau noretusi tos tylos smile.gif Bet kiek ziurinejau siandien parduotuvese, tai tu pasirinkimu begales, kaip zinoti ka issirinkti g.gif
Atsakyti
man klausimas dėl rankšluoščių džiovintuvo. kadangi kabinsime elektrinį, išsirinkau kaip ir džiovintuva Thermal trend, pardavejai sako, kad tiesiog įsuktų teną ir pripiltų antifrizo. klausimas, ar rizikinga patiems pilti tą antifrizą, ar verta primokėti už tą paslaugą 80 lt? nes nu darbas, tai ne plytas nešiot... negi galima kažkaip netinkamai jį įpilti patiems? ir is kokio metalo/medziagos dziovintuvas yra geriausias?
Atsakyti
QUOTE(ada21lt @ 2012 10 22, 21:22)
Dekui labai, o gal kokias firmas parekomenduotumet ir kokiu reiktu vengti? MAn irgi labiau noretusi  tos tylos smile.gif Bet kiek ziurinejau siandien parduotuvese, tai tu pasirinkimu begales, kaip zinoti ka issirinkti  g.gif

kaina geriausias patarejas smile.gif siaip normalesnis siurblys kainuoja nuo 600-700 litu. talpa ypatingo skirtumo nesudaro,visos jos panasios. pas mane toks vaizdas
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 10 22, 21:52)
man klausimas dėl rankšluoščių džiovintuvo. kadangi kabinsime elektrinį, išsirinkau kaip ir džiovintuva Thermal trend, pardavejai sako, kad tiesiog įsuktų teną ir pripiltų antifrizo. klausimas, ar rizikinga patiems pilti tą antifrizą, ar verta primokėti už tą paslaugą 80 lt?  nes nu darbas, tai ne plytas nešiot... negi galima kažkaip netinkamai jį įpilti patiems? ir is kokio metalo/medziagos dziovintuvas yra geriausias?
O išsiplėtimo bakelio nepasiūlė? doh.gif
Kažką ne taip nupasakojote. Jei džiovintuvas elektrinis tai jis jau paruoštas naudoti, kabini ant sienos jungi į tinklą ir viskas veikia.
Jei perkat džiovintuva kopetėles/gyvatuką jungiamą prie šildymo sistemos ir į jį planuojat papildomai dėti šildimo teną tai užsipildys tuo pačiu kuo ir sistema užpildyta.
Atsakyti
QUOTE(Tomara @ 2012 10 23, 18:11)
O išsiplėtimo bakelio nepasiūlė? doh.gif
Kažką ne taip nupasakojote. Jei džiovintuvas elektrinis tai jis jau paruoštas naudoti, kabini ant sienos jungi į tinklą ir viskas veikia.
Jei perkat džiovintuva kopetėles/gyvatuką jungiamą prie šildymo sistemos ir į jį planuojat papildomai dėti šildimo teną tai užsipildys tuo pačiu kuo ir sistema užpildyta.

jie bent jau aiskino, kad kadangi tos kopeteles nera grynai elektriniam sildymui, todel jas butina uzpildyti skysciu ir jie gali imontuoti tena.

zodziu,pasimeciau doh.gif nebesuprantu kur gauti normalias metro aukscio kopeteles elektra sildomas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(martynotete @ 2012 10 23, 11:06)
kaina geriausias patarejas smile.gif  siaip normalesnis siurblys kainuoja nuo 600-700 litu. talpa ypatingo skirtumo nesudaro,visos jos panasios. pas mane toks vaizdas


Rozetę siūlyčiau pakelti nuo grindų ir prikabinti kur nors ant sienos. Vis tik elektra, o aplink padidinta vandens nuotėkio rizika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mintas: 23 spalio 2012 - 21:06
Grynai elektriniu kopeteliu panasu kad nera, reikia pirkti vandenines, uzpildyti ir isukti tena. Tada kabinti ir kisti i rozete. Uzpildyt nesudetinga.
Kuo uzpildo - nzn, tik ne vandeniu...


uote=Danbo,2012 10 23, 19:22]
jie bent jau aiskino, kad kadangi tos kopeteles nera grynai elektriniam sildymui, todel jas butina uzpildyti skysciu ir jie gali imontuoti tena.

zodziu,pasimeciau doh.gif nebesuprantu kur gauti normalias metro aukscio kopeteles elektra sildomas blush2.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2012 10 24, 08:59)
Grynai elektriniu kopeteliu panasu kad nera, reikia pirkti vandenines, uzpildyti ir isukti tena. Tada kabinti ir kisti i rozete. Uzpildyt nesudetinga.
Kuo uzpildo - nzn, tik ne vandeniu...


tai va, jie man ir sake, kad antifriza pila i vidu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 10 24, 11:02)
tai va, jie man ir sake, kad antifriza pila i vidu g.gif

Aš manau kad jeigu yra tepaliniai elektriniai radiatoriai, tai ir į džiovintuvą reiktų pilti tepalą. pliusai :negaruoja, metalas nuo jo nerūdija, neužšąla...
Dėl antifrizo panaudojimo dar susimąstyčiau g.gif
Pasidarė pačiam įdomu dėl antifrizo, pasirodo pildo, instrukcia čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomara: 24 spalio 2012 - 15:39
QUOTE(martynotete @ 2012 10 23, 12:06)
kaina geriausias patarejas smile.gif  siaip normalesnis siurblys kainuoja nuo 600-700 litu. talpa ypatingo skirtumo nesudaro,visos jos panasios. pas mane toks vaizdas

Dekui 4u.gif O kas ten du tokie filtrai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ada21lt: 30 spalio 2012 - 10:33
QUOTE(ada21lt @ 2012 10 30, 10:31)
Dekui  4u.gif O kas ten du tokie filtrai?

paprasti 5 mikronu siuliniai smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas patartų dėl vandentiekio vazdžio ar jam gali kai kas atsitikti užkasus į 2m gylį, ar reikia dar paplidomai susirūpinti apsauga, kad po to netektų kaselioti jei trūktų? Vamzdis d32/3mm
Atsakyti