QUOTE(Šaltmėtė @ 2009 06 14, 19:23)
Ką reiškia lupikautojai, jei tokios kainos pas juos?
jei jums brangu, neturėtume važiuot ar nežinau koks dar kitas variantas. Bet lyginti kainas su nežinia kuo irgi ne kas... kainos yra tokios, kokios yra, ir arba priimi jas ir keliauji, arba nekeliauji...
sorry, kad griežtai, tiesiog nuskambėjo gan keistai toks pasakymas - lupikautojai...
O dėl apgavinėjimo, tai gal konkrečiau papasakotum kas ir kur ir kaip?

sorry, kad griežtai, tiesiog nuskambėjo gan keistai toks pasakymas - lupikautojai...
O dėl apgavinėjimo, tai gal konkrečiau papasakotum kas ir kur ir kaip?

na lupikautojai, nes kaip sakiau, kad ne tik kad už įėjimą į kokią nors vietą tekdavo mokėti, o dar ir už mašinos pastatymą, kur ir taip aišku, kad žmonės su mašinom važiuos. Mes tikrai ėjom, domėjomės ir mokėjom už viską, nes įdomu, bet tiesiog man toks įspūdis susidarė...
Vienas "geriausių" tai kai ėjom į Dzeuso olą. Buvom praalkę, ten buvo tokia kavinukė padėtas stendas su meniu, bet be kainų, tai draugas nuėjo paklausti kiek kainuoja šašlykas, pasakė 5 eurai. Na viskas tvarkoje, įlipom į ta kalną, apžiūrėjom olą, nulipom žemyn, užėjom į tą kavinukę pavalgyti, atnešė mum meniu, ten šašlykas 7 eurai, na nieko, mes tai moteriškei sakom "jūs sakėte, kad 5 eurai kainuoja", ji "viskas OK, bus 5 eurai", dar paklausė ar gerai, kad salotos bus bendrame indelyje, na aišku gerai. tai atnešė šašlyką su bulvytėm nedidukėj lėkštelėj ir salotų indelį, na mes ir pagalvojom, kad lėkštės nedidelės, tai salotos netilpo, tai ir sudėjo į bendrą indelį, ne problema. Bet kai atnešė sąskaitą, tai paaisšėjo kur tas šašlykas už 5 eurus ir kodėl salotas į kitą indelį sudėjo. Šašlykas su bulvytėm po 5 eurus paskaičiuota, o salotų indelis dar plius 8 eurai. Ir mum "nuolaidą" padarė, 20 eurų tereikėjo susimokėti, 2 eurai nuolaida, bet gavosi tas pats kas šašlykas po 7 eurus su salotomis vienoje lėkštėje. Na juokas grynas, bet čia ne nesusišnekėjimo dalykas, nes tikrai susišnekėta buvo, bet mano akimis apgavo.
O šiaip mažuose supermarketuose (mini market ir pan) perkant sveriamus vaisius paskaičiuodavo neaišku kiek. Nedideli 2 nektarinai beveik 2 eurai, kai kilogramas 4,90 euro. Na žinote... Ir tie nedideli buvo tikrai nedideli.
Na čia tik pora pavyzdžių
