Įkraunama...
Įkraunama...

EL NATURALISTA (Ispanija) avalynė/rankinės

Prieš kokius metus jų batų tikrai buvo Europos StepTope, o pati prieš kokius keturis metus El Naturalista batelius pirkau Europos Ecco parduotuvėje. Labai patinka, kad maniškiai bateliai gali transformuotis į du skirtingus modelius - klasikinį ir modernų (per keltį apsiavus tokią kaip odinę juostą). Sėkmingai nešioju iki šiol, nusidėvėjimo ženklų - lygiai nulis. Turbūt ir anūkams dar liks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 04 06, 15:28)
Tiesa, aš šios firmos LT avalynės parduotuvėse nemačiau, maždaug kokia čia ilgaaulių kaina būna?


700-800, ne mažiau. Europos kažkokioj parduotuvej nuolaidos ilgaauliams 50%, bet man asmeniškai jie nelabai schmoll.gif . po kurio laiko nuolaidos manau bus didesnės, nes sakė išsiparduoda jie
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 01 14, 21:22)
idomi avalyne,bet pas mus turbut dar nieks neturi tokios smile.gif

step tope yra šitos firmos batai.
žinokite superinė kokybė, dar man ir camper patinka, kažkiek panaši avalynė, nes abidvi išskirtinės, kokybė ir kaina panaši.
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2011 04 07, 10:14)
step tope yra šitos firmos batai.
žinokite superinė kokybė, dar man ir camper patinka, kažkiek panaši avalynė, nes abidvi išskirtinės, kokybė ir kaina panaši.


step top'as prekiauja? nuo kada g.gif ? bet kuris?
Atsakyti
visus sezonus nešioju vien el naturalistas, batai labai patogūs ir ilgalaikiai thumbup.gif rimtai sergu šia liga, jokių kitų nenoriu. Man asmeniškai jie patogesni už visus camperius ir ecco (kartais per budėjimus visą parą ant kojų pralakstau, ir nieko, nors su kitais batais kojas mėšlungis ima traukt tiek prastovėjus).
prieš 3-4 metus būdavo Kauno steptopuose, dabar nebėra.. kiek žinau Vilniuj, lyg ir Europos PC yra (specialiai dėl vienų važiavau Vilniun prieš du metus).
o šiandien atsiėmiau per tarpininkes užsisakytus bačiukus iš JAV (amazon.com pataikiau ant nuolaidos), gavosi su viskuo 218lt, Lietuvoj taip pigiai nei vienų neteko įsigyti biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutRut: 11 balandžio 2011 - 15:09
sudominot, o kokius modeliukus turite, gal foto yra kokia?
Man irgi yra problemų su nugara, tai mąstau apie šią avalynę - grožis jau čia nelabai svarbu..
Atsakyti
na ne visi jie negražūs kaip kažkam atrodo - yra ir neutralių, pvz tokie - atnešiojau tris vasaras, manau dar vieną atlaikys
bačiukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutRut: 11 balandžio 2011 - 16:32
RutRut, pavydžiu pirkinio juodai biggrin.gif ax.gif . tuos paskutinius bačiukus ir aš turiu. 3 vasaras tampiau. galėčiau kaip naujus parduot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2011 04 07, 11:50)
step top'as prekiauja? nuo kada  g.gif ? bet kuris?

europoj step tope tikrai buvo prieš du metus, ir basučių ir aulinukų. nes pati pirkau. dabar gal jau nebėr 4u.gif
Atsakyti
Laba diena visoms,

Galima siuos batukus ElNaturalista pirkti tiesiogiai be tarpininkiu, pavyzdziui vienus batelius buvau nusiziurejusi,tai siu metu vasario menesio pirmomis savaitemis buvo ElNaturalista puslapyje nuolaidos ir bateliai kainavo 60 Euru, kai buvusi kaina 120.Taip pat yra siuntimo mokestis 15 Euru,bet turint kreditine kortele,nera problemu.Prisiregistruoji ju puslapyje ir gali pirktis.
Manau pigiau nei bet kokioje parduotuveje. ax.gif
Tik nezinau kaip ten su dydziais,gal kas galetu patikslinti.As pavyzdziui nesioju 37 basuciu, kartais reik 38 dydzio,tai koks 37,5 butu pats tas.Kaip cia su dydziais?Aciu. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(menasmyleti @ 2011 04 03, 13:29)
o sakykit ju patogumas prilygsta ecco batams ar ne?


Ecco batai pigesni,galima juos ir Akropolyje isigyti,kaina mazesne nei Naturalista.:-)))
Atsakyti
jei kam aktualu - el parduotuvėj šiuo metu nuolaidos neblogos 4u.gif užsisakiau ir nustebau kaip per 3 dienas iš Ispanijos tiesiai į namus pristatė biggrin.gif
Atsakyti