Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 11

QUOTE(dev @ 2009 06 27, 00:54)
pastebek temperaturas ir pasakyk kokie skaiciai,atsisiusk speedfan

o kur jas ir kokių būdų pastebėt? prašyčiau apie tai plačiau .
Atsakyti
QUOTE(nickutis @ 2009 06 27, 16:27)
o kai kompa tik ijungi, rodo is pradziu raides? ir tik po to uzjuoduoja?

Jei taip, kompui kraunantis spaudineji F8 - atsiradusiam meniu pasirenki "safe mode", ir uzhsikrovus windousams istrini irasytus draiverius (dazniausiai galima rast per start > control panel > add/remove programs)

Jeigu kompui besikraunant jokiu raidziu nerodo, tada
a ) kompo BIOS'e isjungti "silent boot" (i biosa patenkama kompa tik ijungus spaudinejant F2 / F10 / DEL (priklausomai nuo gamintojo)), isjungus naudotis mano pirmu patarimu
B ) laidas gal iskrito is monitoriaus/kompo
smile.gif


VA TOKI DISKA IDEJAU, gal cia net ne draiveriai, as nebezinau, nelabai matosi, bet gal kasnors paaiskins.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurink: 27 birželio 2009 - 21:30
QUOTE(aurink @ 2009 06 27, 21:34)
na kraunantis rodo raides, bet pasirodo windows zenkliukas ir paskui iskart juodas ekranas, pirmas variantas neveike, o antru pabandziau ir nerandu to "silent boot" kur isjungti. jeigu pagelbetumete buciau dekinga.
nes cia ismeta lentele su pasirinkimais: Main; Advanced; H/W Monitor; Boot; Security; Exit

tai nuejus i  boot nerandu kur isjungt



tai jei raides rodo, antras budas nereikalingas (jis skirtas tam kad raides aplamai pradetu rodyti)

o kai bandai i safe mode nueiti, F8 paspaudus.. kas atsitinka?



p.s. kompaktas tikrai vaizdo draiveriu
Atsakyti
Sveiki,mano kompas nuskaito fotoaparato SD korteles,anksciau kai idedavau galedavau perziuret nuotraukas ir isikelt jas i kompiuteri,o dabar kai idedu atsiranda toks uzrasas-you need to format the disk in drive G: before you can use it g.gif Nesuprantu kodel taip yra,gal kas galetu padet? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nickutis @ 2009 06 27, 23:39)
tai jei raides rodo, antras budas nereikalingas (jis skirtas tam kad raides aplamai pradetu rodyti)

o kai bandai i safe mode nueiti, F8 paspaudus.. kas atsitinka?
p.s. kompaktas tikrai vaizdo draiveriu

taip atrodo ekranas kai paspaudziu safe mode
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurink: 28 birželio 2009 - 00:46
QUOTE(aristokat @ 2009 06 28, 07:40)
Sveiki,mano kompas nuskaito fotoaparato SD korteles,anksciau kai idedavau galedavau perziuret nuotraukas ir isikelt jas i kompiuteri,o dabar kai idedu atsiranda toks uzrasas-you need to format the disk in drive G: before you can use it  g.gif Nesuprantu kodel taip yra,gal kas galetu padet? blush2.gif

Sugriuvo SD kortelės failų sistema. Jei fotoaparatas mato nuotraukas, tai pasijunkite foroaparatą ir perkelkite nuotraukas tiesiai iš jo. Tada suformatuokite kortelę.
Atsakyti
QUOTE(aurink @ 2009 06 28, 01:44)
taip atrodo ekranas kai paspaudziu safe mode
user posted image

tai ties ta vieta pakimba? kiek laiko palaukei kol isjungei is vis?
Atsakyti
Gal padėsit g.gif:
Pas mane Win XP. Bet negroja garsų internete (T.y. nėr garso žiūrint visokius youtube ir pan.). Šiaip su garsu viskas puikiai (klausant muzikos, žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus ir t.t.) Bandžiau žiūrinėti visur kur tas garsas išjungiamas ar įjungiamas IE bet neradau jau doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 06 28, 10:39)
Gal padėsit g.gif:
Pas mane Win XP. Bet negroja garsų internete (T.y. nėr garso žiūrint visokius youtube ir pan.). Šiaip su garsu viskas puikiai (klausant muzikos, žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus ir t.t.) Bandžiau žiūrinėti visur kur tas garsas išjungiamas ar įjungiamas IE bet neradau jau doh.gif:

Man panašiai (o gal taip pat) buvo nutikę smile.gif Updeitinau audio draiverius ir susitvarkė.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 06 28, 10:39)
Gal padėsit g.gif:
Pas mane Win XP. Bet negroja garsų internete (T.y. nėr garso žiūrint visokius youtube ir pan.). Šiaip su garsu viskas puikiai (klausant muzikos, žiūrint filmus, žaidžiant žaidimus ir t.t.) Bandžiau žiūrinėti visur kur tas garsas išjungiamas ar įjungiamas IE bet neradau jau doh.gif:

pabandyk kuri nors is situ 11 budu.. nors vienas tikrai pades:)

http://www.codecguid...nd_problems.htm
Atsakyti
QUOTE(nickutis @ 2009 06 28, 08:52)
tai ties ta vieta pakimba? kiek laiko palaukei kol isjungei is vis?



taip ties ta. na 2-3 minutes. cia ilgiau reikia palaikyti? dabar va pabandysiu palikti ilgiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 06 27, 21:44)
o kur jas ir kokių būdų pastebėt? prašyčiau apie tai plačiau .

http://www.almico.com/speedfan438.exe atsisiunti sita,isirasai,tada isijungi ir matai temperaturas smile.gif
Atsakyti