Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(katutis @ 2009 07 06, 19:42)

kažkuri dar klausėt dėl gabalinio kokosų aliejaus iš Holos - tai jis skirtas virtuvei smile.gif

as cia domejaus blush2.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 07 06, 11:13)
Beje,Druide šampūnas Body and Shine irgi netiko,

Druide šampūnus patariame panaudoti bent 4, 5 kartus, kad pamatyti, pajausti efektą. Daug kam po kelių kartų tikrai jis pasiteisino, plaukai priprato ir gražiai atrodė.
Atsakyti
MB mažą buteliuką Druide Vitality sunaudojo akies mirksniu, spėjau tik porą kartų įsiterpti biggrin.gif O balansuojamąjį ir Purity kartosiu, nes pirmas šiaip labai patinka, o antrasis gerai aliejus išplauna smile.gif

gal kuri nutuokiat, kaip dažnai Mėtos ekstraktus plaukams galima tepti? Bijau perspausti sad.gif

nusipirkau šiandien Mėtos ekstraktą voniai, reiks išbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
noriu paklausti, gal greitu laiku planuojat uzsisakyti is biologisch24 ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 07, 10:50)
gal kuri nutuokiat, kaip dažnai Mėtos ekstraktus plaukams galima tepti? Bijau perspausti sad.gif

as tai galvoju naudot dabar kiekviena kart plaunant galva (t.y. plaunu kas 2-3 dienas), kad pasijaustu tas plauku stiprinimas..
jei plauni kasdien, tai kas antra diena gal naudok g.gif
Atsakyti
aiškino man vaistininkė, kad galima naudoti tiek, kiek norisi, nes čia žolinis, tai nepakenks. Na man atrodo, kad kas per daug, tai viskas gali pakenkti g.gif Parasiau laiškelį Mėtai, jei teiksis atsakyti biggrin.gif
Atsakyti
dar nespejau weledos kastonu sampuno pabaigti (naudojau 3 menesius, ir dar jo liko kokiems 5 kartams bigsmile.gif ), o jau smalsumo vedina isigijau Aubrey BGA Protein+strengthening. fantastikas sampuniukas riebokiems plaukams. kaip tik vasara plaukuciai vargsta nuo saules, suraus juros vandens ir t.t, tai sitas idealiai atitiko dabartinius poreikius. sekmadieni ploviau plaukus, o siandien jie man dar kaip ta pirma diena isplauti. stengiuosi visa laika kas ketvirta diena plauti ir sitas sampuniukas islaiko tiek kiek man reikia. taip pat pakelia ir purina plaukus. malonus kvapas issiplovus ir tekstura kai uzdedi ant plaukuciu kaip grietineles (cia matyt nuo soju proteinu taip). na fainulka sampuniukas. zodziu, pavariau reklamos biggrin.gif

tuo paciu isigyjau Chyawanprasho su aukso ir sidabro dalelem. taip noretusi atsiliepimus apie si daikta suzinoti, bet nerandu tokios temos niekur unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 07 liepos 2009 - 12:03
QUOTE(primavera @ 2009 07 07, 13:00)
dar nespejau weledos kastonu sampuno pabaigti (naudojau 3 menesius, ir dar jo liko kokiems 5 kartams bigsmile.gif ), o jau smalsumo vedina isigijau Aubrey BGA Protein+strengthening. fantastikas sampuniukas riebokiems plaukams. kaip tik vasara plaukuciai vargsta nuo saules, suraus juros vandens ir t.t, tai sitas idealiai atitiko dabartinius poreikius. sekmadieni ploviau plaukus, o siandien jie man dar kaip ta pirma diena isplauti. stengiuosi visa laika kas ketvirta diena plauti ir sitas sampuniukas islaiko tiek kiek man reikia. taip pat pakelia ir purina plaukus. malonus kvapas issiplovus ir tekstura kai uzdedi ant plaukuciu kaip grietineles (cia matyt nuo soju proteinu taip). na fainulka sampuniukas. zodziu, pavariau reklamos  biggrin.gif


jei kas ketvirta diena plaunat plaukus, tai ne tokie jie ir riebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2009 07 07, 12:00)
tuo paciu isigyjau Chyawanprasho su aukso ir sidabro dalelem. taip noretusi atsiliepimus apie si daikta suzinoti, bet nerandu tokios temos niekur  unsure.gif


buvo kažkada temoje Ajurvedinė kosmetika, pasiieškok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 07, 12:14)
jei kas ketvirta diena plaunat plaukus, tai ne tokie jie ir riebus 4u.gif

nusisnekejau, kas trecia smile.gif siaip tai jie riebus, bet stengiuosi islaikyti kuo didesnius tarpus tarp plovimu, nes juk kuo dazniau plauni, tuo greiciau riebaluojasi.
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 07, 12:23)
buvo kažkada temoje Ajurvedinė kosmetika, pasiieškok smile.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2009 07 07, 13:00)
tuo paciu isigyjau Chyawanprasho su aukso ir sidabro dalelem. taip noretusi atsiliepimus apie si daikta suzinoti, bet nerandu tokios temos niekur  unsure.gif

o kas cia per dalykelis? blush2.gif

radau jau kas cia tokio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 07 liepos 2009 - 12:50
QUOTE(Palomina @ 2009 07 07, 12:42)
o kas cia per dalykelis?  blush2.gif

pasiskaitykite va cia chyawanprash
Atsakyti