Įkraunama...
Įkraunama...

Genera plaukų priežiūros priemonės

Lemyna, iš kurio jūs miesto? smile.gif kai pabaigsiu dabartinę, norėčiau išbandyti genera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemyna @ 2009 06 17, 21:31)
Aš ją naudoju  bigsmile.gif  jau nuo senų senovės  lotuliukas.gif  geras daiktas, bet dabar persimečiau prie tos pačios firmos, bet žolelių kaukės  mirksiukas.gif  Va ji šioje foto yra  mirksiukas.gif
user posted image

O jusu kauke tikrai su zolelemis, ne su vaisiais? nes is to kaukiu saraso tai panasu kad zalioje pakuoteje kuria jus turite yra vaisine kauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2009 06 19, 13:04)
Lemyna, iš kurio jūs miesto?  smile.gif kai pabaigsiu dabartinę, norėčiau išbandyti genera.  smile.gif



reikes ir man baigus ta kaukyte kokosine uzsisakyti kita biggrin.gif tik kazi kokia yra geriausia g.gif is ko jus sprendziate kad su zolelemis yra geriausia mirksiukas.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 19, 21:52)
O jusu kauke tikrai su zolelemis, ne su vaisiais? nes is to kaukiu saraso tai panasu kad zalioje pakuoteje kuria jus turite yra vaisine kauke smile.gif



kiek mokejote uz ta lakme sampuna g.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Honey): 19 birželio 2009 - 19:53
As isbandziau ir su kokosais ir su zolelem, man tai ji visiskas niekalas.. puse bankes susivarai ant plauku (nes nezmoniskai skysta) ir rezultatas nulinis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 06 19, 20:52)
O jusu kauke tikrai su zolelemis, ne su vaisiais? nes is to kaukiu saraso tai panasu kad zalioje pakuoteje kuria jus turite yra vaisine kauke smile.gif

Aha čia vaisinė blush2.gif susimaišiau, nes aš kartais vaisinę naudoju, o kartais žolelinę 4u.gif

QUOTE((Honey) @ 2009 06 19, 21:00)
reikes ir man baigus ta kaukyte kokosine uzsisakyti kita biggrin.gif  tik kazi kokia yra geriausia g.gif  is ko jus sprendziate kad su zolelemis yra geriausia mirksiukas.gif  blush2.gif
Papildyta:
kiek mokejote uz ta lakme sampuna g.gif  wub.gif

Sprendžiu pagal save, man tiesiog ši labiausiai patinka smile.gif
O lakme kažkada pirkau euro vaistinėj. Buvo akcija tai 17 lt su centais, o šiaip 34 lt.

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 20, 11:46)
As isbandziau ir su kokosais ir su zolelem, man tai ji visiskas niekalas.. puse bankes susivarai ant plauku (nes nezmoniskai skysta) ir rezultatas nulinis schmoll.gif

Na kaukė niekada nebus kaip sviestas schmoll.gif Naudoju šias kaukes jau kelerius metus ir niekada neteko nusipirkti nežmoniškai skystos. Pakabinu su pirštais ir tikrai ne pusė bankės schmoll.gif Kadangi naudoju kartą per savaitę, tai man užtenka keliem mėnesiams.
O dėl to "nulinio rezultato", tai visiems patinka ir tinka skirtingi dalykai, todėl už jokį daiktą galvos neguldyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
as naudoju ir kokosine ir su karite sviestu. kokosine man geresne, plaukai kazkaip greiciau atsigavo, buvo minkstesni. nuo karite nemaciau jokio rezultato schmoll.gif idomu kaip kitos dvi.

o pas mane tos kaukes ne skystos, kabinu saukstu ir vos nubraukiu (as maisau keleta ingredientu, del to sauktu) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 06 20, 23:18)
o pas mane tos kaukes ne skystos, kabinu saukstu ir vos nubraukiu (as maisau keleta ingredientu, del to sauktu)  biggrin.gif

Labai įdomu, kokie tie ingredientai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Eve-line ? 4u.gif
Atsakyti
Aš nirgi audoju GENEROS kaukes: kaukė su gydomosiomis žolelėmis, su kokosų aliejumi, su ryžių aliejumi ir sviestu Carite. Ypatingo mano dėmesio sulaukė plaukus stiprinanti greito poveikio kaukė su vaisių ekstraktais. Trys iš jų yra Fairness produktų TOP dešimtuke wink.gif))
Atsakyti
Sveikutes,
prisijungsiu ir as prie sios kosmetikos gerbeju burio. Anksciau ir as ja naudojau ir plaukai labai atsigavo. Dabar jau kokius 4 metus nenaudoju, nors noriu, bet nerandu salia manes platintoju sios kosmetikos. Gal atsirastu cia is ko galeciau uzsisakyti sios kosmetikos?
Atsakyti
Atsakiau į AŽ wink.gif Sėkmiuko wink.gif))
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 06 20, 11:46)
As isbandziau ir su kokosais ir su zolelem, man tai ji visiskas niekalas.. puse bankes susivarai ant plauku (nes nezmoniskai skysta) ir rezultatas nulinis schmoll.gif


visiskai pritariu, man buvo tas pats. doh.gif
Atsakyti