Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų nuogumas vaikų atžvilgiu

QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 21:06)
Gėda, kai kuriais atvejai tikrai būna priežastis, tam tikrų dalykų nedaryti  4u.gif

Ir apsaugo nuo galimybės būt neteisingai suprastai (man buvo karšta, aš iki pusės nusirengiau, o jis tai suprato, kaip pasiūlymą ir mane išprievartavo, mužikas grynas blink.gif nail.gif ).
Atsakyti


Na ar bus pratesimas? g.gif Juk kaip matosi tema neissiseme! mirksiukas.gif
Atsakyti
alfa159,

jūs jau čia apskritai apie gyvenimą ir pasaulį savo supratimą brukat. Poezija, dievas ir t.t. O nuogumas čia prie ko?
Ir, jei jau čia kažkas minėjo rašybą, tai nepanašu, kad tamsta šioje srityje siektumėt tobulybės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 20:38)
Visdėlto manau, kad dažnai matyti nuogus tėvus, ir ne mažyliams, o jau didesniems vaikams, įskiepija vaikams gėdos neturėjimo jausmą. Bent jau šiokį tokį. Ir ta, mergaitė, kuriai jokių kompleksų nusirengti nuogai prieš tėtį, panašiai jausis ir prieš berniukus. Ta prasme, manau ji anksčiau pradės seksualinį gyvenimą, nei kitos jos bendraamžės  4u.gif Tas pats ir su berniukais.

esu macius tevus nuogus nuo vaikystes, taciau galiu but gyvu pavyzdziu arba isimtimi - kad nepradejau lytinio gyvenimo anksciau nei atejo laikas, buvau jau pilnamete ir dar daugiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2009 08 20, 22:12)
Man rodos ji norėjo parašyt mužikė, tik kai varnelių ir viso kito nededa... lotuliukas.gif

ne as nededu varneliu - kompiuteris neturi lietuvybes mirksiukas.gif
o ko nededu dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2009 08 20, 23:14)
esu macius tevus nuogus nuo vaikystes, taciau galiu but gyvu pavyzdziu arba isimtimi - kad nepradejau lytinio gyvenimo anksciau nei atejo laikas, buvau jau pilnamete ir dar daugiau blush2.gif


Statistikos tokios nerandu. Čia, aš pati taip pagalvojau.

Mylimuke, jei nepaslaptis: esate labai laisvo požiūrio į seksą. Kiek jums metų buvo, kai pradėjote lytinį gyvenimą? Tiesiog šiaip smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 23:48)
Statistikos tokios nerandu. Čia, aš pati taip pagalvojau.



nu nors tiek karsta.gif
Atsakyti
ir vel poezija ...... doh.gif taip kunas grazus , primtinas tai kodel nuogumas ne? as jokia nudiste ir namie nuoga nevaikstau seip, tiesiog nesuvokiu kas blogo kai mazas vaikas pamato mama nuoga?juk tokia esme temos 4u.gif
grazus elgesys, manieros, estetika zinoma to reikia mokyti, kalbetis, bet salia to ar verta taip dirbtinai begioti nuo vaiko ir persigasti jei jis uztiko mama persirengiant. Kai vaikas buvau daznai mama rengdavosi prie manes , bet man niekada nekilo mintis nusirengti pries teti g.gif kiek pamenu smile.gif vaikuj nuo kokiu 3m jau yra gedos jausmas, ir jei mama kalbasi su dukra savaime atsiranda supratimas vaikuj ,kad mama moteris , o tetis vyras ir jau atsiranda lyciu skirtumas, kad visgi rengtis prie vyro nederetu....
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 08 20, 23:57)
ir vel poezija ...... doh.gif  taip kunas grazus , primtinas tai kodel nuogumas ne? as jokia nudiste ir namie nuoga nevaikstau seip, tiesiog nesuvokiu kas blogo kai mazas vaikas pamato mama nuoga?juk tokia esme temos  4u.gif
grazus elgesys, manieros, estetika zinoma to reikia mokyti, kalbetis, bet salia to ar verta taip dirbtinai begioti nuo vaiko ir persigasti jei jis uztiko mama persirengiant. Kai vaikas buvau daznai mama rengdavosi prie manes , bet man niekada nekilo mintis nusirengti pries teti g.gif  kiek pamenu smile.gif  vaikuj nuo kokiu 3m jau yra gedos jausmas, ir jei mama kalbasi su dukra savaime atsiranda supratimas vaikuj ,kad mama moteris , o tetis vyras ir jau atsiranda lyciu skirtumas, kad visgi rengtis prie vyro nederetu....
4u.gif


Niu tai viskas ok. Iki trejų metų čia niekas nekelia tragedijos. Bet, per visą temą apturėjome ne tik "iki trejų metų" situacijų, kur vaikai nesislepia nuo tėvų ir tėvai nuo vaikų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2009 08 20, 23:57)
ir vel poezija ...... doh.gif  taip kunas grazus , primtinas tai kodel nuogumas ne? as jokia nudiste ir namie nuoga nevaikstau seip, tiesiog nesuvokiu kas blogo kai mazas vaikas pamato mama nuoga?juk tokia esme temos  4u.gif
grazus elgesys, manieros, estetika zinoma to reikia mokyti, kalbetis, bet salia to ar verta taip dirbtinai begioti nuo vaiko ir persigasti jei jis uztiko mama persirengiant. Kai vaikas buvau daznai mama rengdavosi prie manes , bet man niekada nekilo mintis nusirengti pries teti g.gif  kiek pamenu smile.gif   vaikuj nuo kokiu 3m jau yra gedos jausmas, ir jei mama kalbasi su dukra savaime atsiranda supratimas vaikuj ,kad mama moteris , o tetis vyras ir jau atsiranda lyciu skirtumas, kad visgi rengtis prie vyro nederetu....
4u.gif

nu ne nuo 3 metu tas gedos jausmas atsiranda - mano merginai virs 3 - ner jokio gedos jausmo, kitoje temoje mama pergyveno kad 5 metu mergaitei kieme vaikai priprase nusimaut kelnaites - ji tai padare - tad ir jai tokio jausmo ner, maniskiui greit 11 - jo irgi ner - nu maniskiui gal del to - kad mes to nesureiksminam labai - aisku nuogas jis nevaiksto - bet jei reikalas yra - persirengia ir nesislapsto schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 20 rugpjūčio 2009 - 23:03
QUOTE(Limcamca @ 2009 08 20, 21:38)
Visdėlto manau, kad dažnai matyti nuogus tėvus, ir ne mažyliams, o jau didesniems vaikams, įskiepija vaikams gėdos neturėjimo jausmą. Bent jau šiokį tokį. Ir ta, mergaitė, kuriai jokių kompleksų nusirengti nuogai prieš tėtį, panašiai jausis ir prieš berniukus. Ta prasme, manau ji anksčiau pradės seksualinį gyvenimą, nei kitos jos bendraamžės  4u.gif Tas pats ir su berniukais.

bigsmile.gif drysciau nesutikti arba esu viena is nedaugelio iskirtiniu biggrin.gif
auklejime esme, kalbeti su vaiku reikai....jei vaikas ayga rizikos seimose mato" asocialu" elgesi tai zinoma galimos liudnos prognozes ir jo elgesyje, bet jei vaikas auklejamas aiskinama nemanau, kad galima teigti sitaip ziauriai, kaip visada taisyklese yra isimtys, bet tik isimtys.... g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti