Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(estrella @ 2006 01 24, 10:24)
Sveikutės  bigsmile.gif
Aš ir noriu atsiauginti plaukus  bigsmile.gif bet net nežinau nuo ko pradėti  g.gif nes dabar metu svorį ir labai slenka plaukai  blink.gif gal vitaminų trūksta  g.gif



Nupirk butinai kokiu nors vitaminu, varnelisiu alieju (jis stabdo plauku slinkima,skatina ju augima,ir taip plaukams gerai,as kirpausi spalio menesi ir iki dabar neturiu nei vieno issisakojosio plaukelio,nes kiekviena savaitgali pries plovima tepiau ta aliejuka),nauduok gera sampuna ir balzama/kauke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 01 24, 09:53)
Nupirk butinai kokiu nors vitaminu, varnelisiu alieju (jis stabdo plauku slinkima,skatina ju augima,ir taip plaukams gerai,as kirpausi spalio menesi ir iki dabar neturiu nei vieno issisakojosio plaukelio,nes kiekviena savaitgali pries plovima tepiau ta aliejuka),nauduok gera sampuna ir balzama/kauke  ax.gif

Ačiū už patarimą 4u.gif
O valnalėšų aliejaus ,tai turbūt vaistinėje rasiu ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(estrella @ 2006 01 24, 10:57)
Ačiū už patarimą  4u.gif
O valnalėšų aliejaus ,tai turbūt vaistinėje rasiu ane? g.gif


Varnalėšų aliejuko yra ir vaistinėse (Eurovaistinėje tai tikrai), ir Droge. Aš to aliejuko vis įpilu į chna mišinį, kai dažau plaukus, tikiuosi, kad padeda smile.gif
O nuo slinkimo man padėjo vitaminai Nutra Style - pradėjau trečią pakuotę, plaukai beveik nebeslenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 01 24, 11:15)
O nuo slinkimo man padėjo vitaminai Nutra Style - pradėjau trečią pakuotę, plaukai beveik nebeslenka thumbup.gif

Labas, kas per vitaminai (skirti tik plaukams, ar nagams - odai - plaukams)? Kokia kaina? 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 24, 11:33)
Labas, kas per vitaminai (skirti tik plaukams, ar nagams - odai - plaukams)? Kokia kaina?  4u.gif  bigsmile.gif

as tai kai geriau vitaminus plaukams odai ir nagamas tai mane nuo ju labai pykino ir labai daznai vemiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 24, 11:57)
as tai kai geriau vitaminus plaukams odai ir nagamas tai mane nuo ju labai pykino ir labai daznai vemiau blush2.gif

zinai, man ir taip budavo, kai gerdavau multivitaminus visokius. O to priezastis pasirodo, tokia, kad tokia reakcija gaunasi kai vitaminus geri ANT TUSCIO SKRANDZIO! rolleyes.gif
Paskutini karta kai buvau isgerus ant tuscios krandzio (pamirsus buvau pavalgyti), tai visa nakti karsciavau, pykino, net su viduriais problemu visokiu buvo, ir nerealiai karstis pyle blink.gif blink.gif Vienu metu dar taip kojos linko, kad maniau tikrai nualpsiu. Tai va.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braskel: 24 sausio 2006 - 12:29
o man zinokit tas varnalesu aliejus nieko gero schmoll.gif bet kas vienam netinka, kitam gali labai tikti smile.gif man labai patinka vo5 karstas aliejus plaukams, pasildai truputi ir palaikai minute laiko, o plaukai tokie svelnuciai ir parasyta, kad jo efektas jauciamas 4 plovimus..nu man bent jau jis tiko ir patiko biggrin.gif tokiu budu atgaivinti gali pazeistus plaukus, bet kad augima skatina tai neaisku rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau aš šiandien varnalėšų aliejaus Kletten wurzel Haar-Ol .Bandysiu rytoj ax.gif pažiūrėsiu ar bus koki rezultatai.Manau,kad plauką sutvirtins,bet ar nuo to geriau augs g.gif pažiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 01 24, 13:15)
Varnalėšų aliejuko yra ir vaistinėse (Eurovaistinėje tai tikrai), ir Droge. Aš to aliejuko vis įpilu į chna mišinį, kai dažau plaukus, tikiuosi, kad padeda smile.gif
O nuo slinkimo man padėjo vitaminai Nutra Style - pradėjau trečią pakuotę, plaukai beveik nebeslenka thumbup.gif
O gal ir Sarmoje jo buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 24, 12:28)
zinai, man ir taip budavo, kai gerdavau multivitaminus visokius. O to priezastis pasirodo, tokia, kad tokia reakcija gaunasi kai vitaminus geri ANT TUSCIO SKRANDZIO!  rolleyes.gif
Paskutini karta kai buvau isgerus ant tuscios krandzio (pamirsus buvau pavalgyti), tai visa nakti karsciavau, pykino,  net su viduriais problemu visokiu buvo, ir nerealiai karstis pyle  blink.gif  blink.gif Vienu metu dar taip kojos linko, kad maniau tikrai nualpsiu. Tai va..  blush2.gif

tai kad nea schmoll.gif schmoll.gif visada tas tabletes gerdavau po valgio , o praejus kuriam laikui pradedavo pykinti, bučiau net nesupratusi kad nuo tu vitaminų, bet tas pats ir draugei, is pradžiu maneme kad apsinuodijom abi, bet kai tai pasikartojo keleta dienu is eiles ir abiem, tai nusprendem tu vitaminu nebegerti, ir is tiesu, viskas stojo i savas vezes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 01 24, 13:49)
o man zinokit tas varnalesu aliejus nieko gero  schmoll.gif  bet kas vienam netinka, kitam gali labai tikti  smile.gif  man labai patinka vo5 karstas aliejus plaukams, pasildai truputi ir palaikai minute laiko, o plaukai tokie svelnuciai ir parasyta, kad jo efektas jauciamas 4 plovimus..nu man bent jau jis tiko ir patiko  biggrin.gif tokiu budu atgaivinti gali pazeistus plaukus, bet kad augima skatina tai neaisku  rolleyes.gif

parasyk kaip tas karsta aliejus tikslaii vadinais ir kiek kainuoja, pameginsiu nusipirkti ir as:mirksiukas:
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 24, 15:56)
parasyk kaip tas karsta aliejus tikslaii vadinais ir kiek kainuoja, pameginsiu nusipirkti ir as:mirksiukas:



Tas aliejukas yra firmos VO5, 3 ar 4 kapsules,po 15ml,kaina per akcija apie 6lt ax.gif
bet man tai jis nelabai patiko,varnelisiu geresnis smile.gif
Atsakyti